Arama sonuçları: *

• Users: MrBeast
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. M

YKS 2024 Adayları Netler Nasıl?

80+ tyt
  2. M

OBP cidden bu kadar düşürüyor mu?

Bi tık öyle ama özel okula sallamanın anlamı yok. İyi özellerin çoğu sınavları vermiyor , kötü özeller veriyor ve kötü özellere giden insanların portfoyu belli zaten ilk 200kya bile giremeyeceklerinden dolayı rakip olmuyorlar. Kısaca çok bi etkisi yok.
  3. M

OBP cidden bu kadar düşürüyor mu?

aga nerdeyse 100 tyt 70 ayt yazmışsın o netlerde geriye atmaması için 95 falan lazım. Benim 88 ona rağmen geriye atıyor benim de hedefim 100 civari tyt 70 civari ayt.
  4. M

Sınıfta mı kalıcam :(

nası başardın
  5. M

YKS 3 ayda tıp gelir mi

doğru düzgün çalışmadan ayt nasıl o civarlarda
  6. M

Sizce 8. Sınıf Deneme Sınavı sonucum iyi mi??

ing / mat berbat ing yetiştirememişsin ama salladıysan sallaman doğru değil bari boş bıraksaydın. Mat da aynı şekil o kadar yanlış saçma boş bırakmaya çalış türkçede falan yanlış yaparsın bilgi eksikliğinden de matematikte cevabı bulmadıysan işaretleme cevabı işte. Diğerleri orta / iyi...
  7. M

Okulumuzda akıllı telefon yasak ama tuşlu telefonla gelebiliriz

O konuda haklısın zaten eğlenmeye gidiyor okula neden uysun kurala. Tabi 470+ puan almış olup tanıdığım 10’dan fazla s*lak var. Puan çok fark etmiyor.
  8. M

Onu mu diyorum ilk dediğim şeye bak. Tiktok çekenler okuldan belirli bir süre uzaklaştırılsın zaten derslerini alırlar sonra sınıflara gidip böyle yapanlara bu tarz uygulamalarımız olucak denilmesi lazım. Kısıtlamak en basit çözüm sizi galiba böyle kısıtlayıp bunun doğru olduğunu söyleyip...
  9. M

Burda tiktok çekmeselermiş vs diyenler için niye bir kişinin yaptığı şeyin cezasını diğerleri çekiyor? Tuşlu telefon ne la!? şuan 65-70 yaşındaki tiplerde bile akıllı telefon var :D teknoloji çağı diyorsun yurtdışında insanlar defteri bırakmış ipad + apple pencil ile not alıyorlar burda telefon...
  10. M

Okulun İlk Günü Nasıl Geçti?

kadıköyde dershaneye gidiyorum zaten ortam falan aşırı iyi hocalar mükemmel kadıköy zevkli falan. Okulu salıp ona odaklanacağım
  11. M

Okulun İlk Günü Nasıl Geçti?

kızlar berbat , tipler garip , full normie geçen sene okulun en samimi en iyi sınıfındaydım değiştirdiler sınıfları şansıma.
  12. M

TYT Türkçe Kitap Önerisi

Bu iyi diye duydum hocam
  13. M

Üniversite ve iş konusunda akıl danışma

göz göre göre , istenilmeyen bir bölümde okuyup boşa gidecek yıllar :)
  14. M

Üniversite okumak hala mantıklı mı ?

Herkes girişimci olamaz. Okuyun.
  15. M

YKS Tercih Sonuçları Açıklanmış 😶😶

bodrumda üni okusan eğlenceli olurdu :D
  16. M

ben 11. Sınıfa yeni geçicem daha. İlk 2kya girdi o galiba.
  17. M

Tanıdık özyeğin bilgisayar müh e girmiş %100 burs
  18. M

Hangi üniversite daha iyidir?

yıldız teknik bence
  19. M

Kadıköy Dershane Önerisi

11. sınıfa geçiyorum Kadıköy'de tanıdığınızın gittiği , sizin gidip memnun olduğunuz veya iyi diye duyduğunuz dershaneler hangileri? Öneri yapar mısınız? Kadıköy'de nazmi arıkan fen bilimleri diye bir yer varmış iyi diyorlar ama daha gram araştırma yapmadım.
  20. M

Ana Konu YKS Sonuçları Açıklandı!

yanlışlıkla sana cevap vermişim :D
Top Bottom