Neler Yeni

Okulumuzda akıllı telefon yasak ama tuşlu telefonla gelebiliriz

EnesI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
EnesI
Evet. Ama biz okul günü formayla gitmek zorunda değiliz en azından.
En iyisi o , formaların yakasından nefret ediyorum. Keşke siyah sade tişört veya sweat bir şey kabul etseler. Ayrıca siyah sade hırka dışında renkli hırka giyersen alıyorlar . Saçma sapan kuralları var.

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Oo, bu çok çok iyiymiş. Bizde maalesef okul sonu veriyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arama yapılmıyor mu ? Bizde oluyor arada
oluyor ama özel yerlerımız var direk derste mesela montların aslıdıgı yerın arkasına saklıyoruz kendımız keşfettik

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
En iyisi o , formaların yakasından nefret ediyorum. Keşke siyah sade tişört veya sweat bir şey kabul etseler. Ayrıca siyah sade hırka dışında renkli hırka giyersen alıyorlar . Saçma sapan kuralları var.
Maalesef

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,577
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
2009-2013 arası anadolu lisesinde okumuştum o zamanlar akıllı telefonlar yeni yeni çıkıyordu. Ona rağmen yasak okullar vardı mesela ama bizim okulda serbestti telefon. Hatta akıllı tahta vardı ben şifresini bulup GTA Türk City kurmuştum bu yüzden disipline gidiyodum :D

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
kanka okul listemi tutuyo nerden bilsin kimin okulda telefonla ne yaptığını bizim ülkemizde öğrencilere ipad felan ver bakalım bir günde dersi asarlar herkes kendini biliyor burada zaten ekonomide el vermez buna.
Onu mu diyorum ilk dediğim şeye bak. Tiktok çekenler okuldan belirli bir süre uzaklaştırılsın zaten derslerini alırlar sonra sınıflara gidip böyle yapanlara bu tarz uygulamalarımız olucak denilmesi lazım. Kısıtlamak en basit çözüm sizi galiba böyle kısıtlayıp bunun doğru olduğunu söyleyip alıştırdılar 😂

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

BirDexter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Barış Can Altunoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve Donanım
Instagram
[email protected]
Okul yönetiminin söylediği şey tam olarak başlıkta. TikTok falan çekiyorlarmış herhalde. Okula akıllı telefonla gelebilmenin imkanı kalmıyor. WhatsApp ve diğer uygulamalara da giriş mümkün değil okuldan çıksak bile telefon evde olacak. Sırf bu kararları için kamerasız tuşlu telefon almamızı söylüyorlar. Her sınıfa bir dolap alamamışlar demek ki :D. Bu okul beni aşırı güldürüyor. 2 yıldır tek isteğim basketbol potası o bile yok. Bunlar normal şeyler mi? Lise.
Jsjsjs, okul yönetimi ders dışında telefonuna karışamaz bu arada. Lisede olsa ortaokulda olsa, haklarınızı savunun koyun olmayın

hihihiha

80+ Bronze
Onu mu diyorum ilk dediğim şeye bak. Tiktok çekenler okuldan belirli bir süre uzaklaştırılsın zaten derslerini alırlar sonra sınıflara gidip böyle yapanlara bu tarz uygulamalarımız olucak denilmesi lazım. Kısıtlamak en basit çözüm sizi galiba böyle kısıtlayıp bunun doğru olduğunu söyleyip alıştırdılar 😂
Şehrimin en iyi okuluna gidiyorum, genelde böyle olaylar bizde olmuyor tüm öğrenciler gerektiği gibi gidip dolabına bırakır ve çıkış saatinde telefonunu alıp gider haklısın bizde olmuyor bu tip şeyler. Düz bir mahalle lisesine giden öğrenciler için gerekir böyle uygulamalar. Türk öğrencisinin eline Ipad verirsen bir günde çalma derdine düşer burada kimseyi de kandırmayalım.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,488
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Tiktok çeken ********** ergenleri alıp ayrı ceza verseler çok daha etkili olurdu

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Jsjsjs, okul yönetimi ders dışında telefonuna karışamaz bu arada. Lisede olsa ortaokulda olsa, haklarınızı savunun koyun olmayın
Tenefüsde bakamıyoruz hocam böyle bı hakkımız olduğuna eminmisin

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Şehrimin en iyi okuluna gidiyorum, genelde böyle olaylar bizde olmuyor tüm öğrenciler gerektiği gibi gidip dolabına bırakır ve çıkış saatinde telefonunu alıp gider haklısın bizde olmuyor bu tip şeyler. Düz bir mahalle lisesine giden öğrenciler için gerekir böyle uygulamalar. Türk öğrencisinin eline Ipad verirsen bir günde çalma derdine düşer burada kimseyi de kandırmayalım.
O konuda haklısın zaten eğlenmeye gidiyor okula neden uysun kurala. Tabi 470+ puan almış olup tanıdığım 10’dan fazla s*lak var. Puan çok fark etmiyor.

BirDexter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Barış Can Altunoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve Donanım
Instagram
[email protected]
Tenefüsde bakamıyoruz hocam böyle bı hakkımız olduğuna eminmisin
Olum siz şaka mısınız? Hapishane mi orası, derste çıkarmayıp dersini dinleyeceksin; teneffüste de nasıl oyalanmak istiyorsan oyalanacaksın. Okul yönetmeliğini bir okuyun

Top Bottom