Neler Yeni

Okulumuzda akıllı telefon yasak ama tuşlu telefonla gelebiliriz

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Okul mu askeriye mi? Akıllı telefon yasak tuşlu telefon serbest. Acemi birliğine gittiniz sanırım.

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Banane telefonunu vermeyip TikTok çekenlerden arkadaş. Zaten tuşlu telefon kullanıyorum ama yasağın mantığı da yok. Dediğim gibi bu doğru uygulama değil. İnsanlar 1 saatlik yoldan geliyor.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,350
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Tebeşirli tahtanın çivileri sökmüşler Arkası açılıyor baya geniş alan var bende oraya koyuyordum sınıf değişti patladım

masperv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Muhammed
bazı salaklar birbirlerini çekip ifşa diye sağa sola attığından okul yönetimleri de böyle kararlar alıyor.ben mesela yurtta kalıyodum lisede erkek yurdunda akıllı telefon serbestti ama kız yurdunda yasaktı.birbirlerini soyunurken çekip paylaşıyolarmış.

bıraktım

80+ Bronze
valla bizim okulda da yasaktı ben her gün götürürdüm arama yapılcagı önceden haberi gelirdi ona göre saklardık hiç yakalanmadım sınava bile telefonla girdğim oldu

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,350
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Okul mu askeriye mi? Akıllı telefon yasak tuşlu telefon serbest. Acemi birliğine gittiniz sanırım.
Bizim okulda tık tok çekiyorlar diye yasakladılar hâlâ çekiyor tek hücreli amipler
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla bizim okulda da yasaktı ben her gün götürürdüm arama yapılcagı önceden haberi gelirdi ona göre saklardık hiç yakalanmadım sınava bile telefonla girdğim oldu
Bizim okulda olabilirsin reis sen

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Burda tiktok çekmeselermiş vs diyenler için niye bir kişinin yaptığı şeyin cezasını diğerleri çekiyor? Tuşlu telefon ne la!? şuan 65-70 yaşındaki tiplerde bile akıllı telefon var :D teknoloji çağı diyorsun yurtdışında insanlar defteri bırakmış ipad + apple pencil ile not alıyorlar burda telefon yasaklıyorlar.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,350
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

Strelok

80+ Silver
bazı salaklar birbirlerini çekip ifşa diye sağa sola attığından okul yönetimleri de böyle kararlar alıyor.ben mesela yurtta kalıyodum lisede erkek yurdunda akıllı telefon serbestti ama kız yurdunda yasaktı.birbirlerini soyunurken çekip paylaşıyolarmış.
Fatherless Behaviour

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,537
İsim
.
Okul yönetiminin söylediği şey tam olarak başlıkta. TikTok falan çekiyorlarmış herhalde. Okula akıllı telefonla gelebilmenin imkanı kalmıyor. WhatsApp ve diğer uygulamalara da giriş mümkün değil okuldan çıksak bile telefon evde olacak. Sırf bu kararları için kamerasız tuşlu telefon almamızı söylüyorlar. Her sınıfa bir dolap alamamışlar demek ki :D. Bu okul beni aşırı güldürüyor. 2 yıldır tek isteğim basketbol potası o bile yok. Bunlar normal şeyler mi? Lise.
Valla reis bizim sınıfa 15K lık 24.000BTU efsane bir klima takmışlar.
Sınıfa ilk ben girdim daha jelatinleri üstündeydi klimanın en çok ona sevindim efsane bir şey.

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Halis Özer
Okul yönetiminin söylediği şey tam olarak başlıkta. TikTok falan çekiyorlarmış herhalde. Okula akıllı telefonla gelebilmenin imkanı kalmıyor. WhatsApp ve diğer uygulamalara da giriş mümkün değil okuldan çıksak bile telefon evde olacak. Sırf bu kararları için kamerasız tuşlu telefon almamızı söylüyorlar. Her sınıfa bir dolap alamamışlar demek ki :D. Bu okul beni aşırı güldürüyor. 2 yıldır tek isteğim basketbol potası o bile yok. Bunlar normal şeyler mi? Lise.
ben dolaba gerek olduğunu düşünmüyorum bizde her şube için saklama kabı alındı ve bir odaya konuluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
926,972
Üyeler
144,858
Son üye
resob
Top Bottom