Neler Yeni

Okulumuzda akıllı telefon yasak ama tuşlu telefonla gelebiliriz

hihihiha

80+ Bronze
O konuda haklısın zaten eğlenmeye gidiyor okula neden uysun kurala. Tabi 470+ puan almış olup tanıdığım 10’dan fazla s*lak var. Puan çok fark etmiyor.
Merak etme ben derslerin öneminin ne olduğunu fark edip buna göre çalışan bir insanım, kimseye bedava ekmek yok maalesef. Sen o 2-3 üne uzaklaştırma uygularsan onlar baş kaldırdığını sanarak daha fazla böyle aktivitelerde bulunur.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Olum siz şaka mısınız? Hapishane mi orası, derste çıkarmayıp dersini dinleyeceksin; teneffüste de nasıl oyalanmak istiyorsan oyalanacaksın. Okul yönetmeliğini bir okuyun
Ya reis böyle birşeye izin vermiyorlar ağzımızı açsak sınır dışı edilecek gibi dsipline yollayacaklar 2-3 kere yakalandım tenefüste ve öğlen arasında disiplij vermediler notlarım iyi diye ama son ders telefonlar dağıtılırkej aldım

BirDexter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Barış Can Altunoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve Donanım
Instagram
[email protected]
Ya reis böyle birşeye izin vermiyorlar ağzımızı açsak sınır dışı edilecek gibi dsipline yollayacaklar 2-3 kere yakalandım tenefüste ve öğlen arasında disiplij vermediler notlarım iyi diye ama son ders telefonlar dağıtılırkej aldım
Telefon yüzünden disipline gitme diye bi durum olamaz (ders içinde eline alman durumu hariç). Ağzınızı açmamaya devam hocam siz. Beraber karşı cıkamayacaksanız boş yere deneme sen de. Ülke zaten koyun kaynıyo, sizi de olmayan yasaklarla daha çok koyun yaparlar...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanki okulda tenefüslerde kullanabileceğimiz baska bi alternatif varmış gibi, yüzme salonlarımız felan varmış gibi telefona da sınır getirtmeye çalışıyorlar. Zaten anca Muz Cumhuriyetinden beklenen hareketler...

hihihiha

80+ Bronze
Telefon yüzünden disipline gitme diye bi durum olamaz (ders içinde eline alman durumu hariç). Ağzınızı açmamaya devam hocam siz. Beraber karşı cıkamayacaksanız boş yere deneme sen de. Ülke zaten koyun kaynıyo, sizi de olmayan yasaklarla daha çok koyun yaparlar...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanki okulda tenefüslerde kullanabileceğimiz baska bi alternatif varmış gibi, yüzme salonlarımız felan varmış gibi telefona da sınır getirtmeye çalışıyorlar. Zaten anca Muz Cumhuriyetinden beklenen hareketler...
Zaten sorunda telefonun ders hariç verilmesi tiktok çekenler veya saçma içerik paylaşımları çok var okullarda. Bilinçli kullanımın sağlanması gerekiyor yoksa okul ne yapsın bizim telefonumuzu tutup.

BirDexter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Barış Can Altunoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve Donanım
Instagram
[email protected]
Zaten sorunda telefonun ders hariç verilmesi tiktok çekenler veya saçma içerik paylaşımları çok var okullarda. Bilinçli kullanımın sağlanması gerekiyor yoksa okul ne yapsın bizim telefonumuzu tutup.
Kusura bakılmasın da kimsenin tenefüste ne yaptığı okul itibari zarara görmedikçe kimseyi etkileyemez bence

hihihiha

80+ Bronze
Kusura bakılmasın da kimsenin tenefüste ne yaptığı okul itibari zarara görmedikçe kimseyi etkileyemez bence
Maalesef okulun itibarı zarar görüyor haklısınız hocam okulun kalitesi düşüyor böyle olaylarda tiksiniyorum hatta böyle videolar gördükçe.

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Türkiye'de büyük ihtimalle her okulun böyle çok ciddi sorunları var ve ne kadar şikayet edersek edelim bu eğitim sistemindeki saçma olan bir çok şeyi değiştiremiyoruz ve bizim çocuklarımızın zamanında da bu rezillikler olacak.

BirDexter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Barış Can Altunoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve Donanım
Instagram
[email protected]
Türkiye'de büyük ihtimalle her okulun böyle çok ciddi sorunları var ve ne kadar şikayet edersek edelim bu eğitim sistemindeki saçma olan bir çok şeyi değiştiremiyoruz ve bizim çocuklarımızın zamanında da bu rezillikler olacak.
Teknoloji çağında öyle bir şey olamaz olmamalı. Az sesinizi cikartmaktan korkmayin, bizden öncekiler seslerini kestiler - bakın bizim halimize. Korkmayın bişeyden

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Teknoloji çağında öyle bir şey olamaz olmamalı. Az sesinizi cikartmaktan korkmayin, bizden öncekiler seslerini kestiler - bakın bizim halimize. Korkmayın bişeyden
Koyunlukla ne alakası var reis adamlara söyleyince yok video çekip sosyal medyada paylaşıyorlar bu yüzden yasak oynamasanız ölürmüsünüz diyorlar arkadaşım tutanak yedi belge alamadı gayette güzel veriyorlar disiplin dediğin her şey olmuyor maalesef nöbetçi hoca sınıfa bı giriyor sabah telefonlar toplanmıyormu niye vermiyorsun cart curt diyor elinden alıyor sonra işine gelirse disipline vermiyor çoğuda veriyor

hihihiha

80+ Bronze
Koyunlukla ne alakası var reis adamlara söyleyince yok video çekip sosyal medyada paylaşıyorlar bu yüzden yasak oynamasanız ölürmüsünüz diyorlar arkadaşım tutanak yedi belge alamadı gayette güzel veriyorlar disiplin dediğin her şey olmuyor maalesef nöbetçi hoca sınıfa bı giriyor sabah telefonlar toplanmıyormu niye vermiyorsun cart curt diyor elinden alıyor sonra işine gelirse disipline vermiyor çoğuda veriyor
anlamadım ama neyse iyi bir cümleye benziyor :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,995
Üyeler
141,916
Son üye
Furkan°
Top Bottom