Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

Bayiden alınan motor iade ya da değişim yapılır mı?

İade kesilir biter.
  2. MrBilgin

Motorsiklet çaldırmamak için kilit önerisi

Ben cayardım kalın çünkü. Bide kamera görüyor bir kısmını ondan da olabilir.
  3. MrBilgin

https://www.hepsiburada.com/zinta-protector-max-kesilmez-motosiklet-elik-zincir-kilit-14-mm-x-200-cm-p-HBCV000015WB8G?magaza=Zinta%c5%9f+Zincir&url_src=and-product-detail Geçen ağustosta 180cm 2745e almışım. Ömürlük bence.
  4. MrBilgin

Ben zintas zincir aldım baya iyi.
  5. MrBilgin

Öneri Honda Cb 125F düşünceleriniz ve fiyatı ?

Neden stok bulunmaması büyük ihtimal.
  6. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Hocam motor güzel tek kötü yanı benim için 1.73 boy 90 a yakın kilodayım benzer bı arkadaşla bindiğimiz de sıkışıyoruz biraz o kadar.
  7. MrBilgin

Xmax başlangıç motoru olarak alınır mı??

Başlangıç için daha küçük bişey bak bence pcx gibi.
  8. MrBilgin

(REHBER) KASK ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Ne yazık ki airflow aldım 50yi geçmiyorum genelde şehir içi. En fazla 2.5k bütçeye ne vardır ilerde alabilirim.
  9. MrBilgin

(REHBER) KASK ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Kaskı aldıktan sonra rehber geldi nasip 😄 airflow nasıldır? Bide rapid serisi.
  10. MrBilgin

125cc için ekipman önerisi

Ceket dizliklere gerek yok scooter kullanicam. Kask Okey kilit başka tavsiyen var mı? Hızlı gelmesi için.
  11. MrBilgin

125cc için ekipman önerisi

Kask kilit gibi şeyler lazım. Bütçe sıkıntı değil fp şeyler olur. Çok pahalı olmasına gerek yok. Düşündüğüm kask https://www.n11.com/urun/ls2-airflow-nardo-gri-kask-18586492?magaza=motosiklet-dunyasi
  12. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Ondan brilliant ve pride arasında kaldım. O zaman pride alıyorum.
  13. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Hocam Vespa tarzı alicam. Artıklarınız iyi olabilir ama servisleri sıkıntı diye duymuştum. Emin değilim.
  14. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Hocam tipini sevmedim genelde iki kişi binilcek. Hava soğutmalı çok mu kötü?
  15. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Hocam ehliyetim var bütün hepsi var eskiden aldığım için kuryelik yapmıştım önceden tabii bayağıdır 2 senedir falan kullanmıyorum 3 sene de olabilir motorla alakalı pek bir şey bilgim yok İstanbul.
  16. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Hocam taksitli olarak hangi modeller var 60k'ya kadar? Alicam yoksa bugün.
  17. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Su soğutmalı ne?
  18. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Hı başka bı anlamı yok yani. Soğukta pek kullanmicam zaten pride mantikliymis.
  19. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Peki bu dediğim enjeksiyon karbüratör benim için ne etkisi olur?
  20. MrBilgin

KUBA vs RKS Hangisi?

Pride mı yoksa brilliant mı? İkiside 125cc. Pride karbüratör brilliant enjeksiyonlu.
Top Bottom