Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

Şuranın yaş ortalaması 15 heralde. Birbirinize sallamayın.
  2. MrBilgin

Bu konu kapatılmalı yönetici. Siyaset zaten iyi bişey değil bu forumada yakışmıyor. Birbirine yardım edicekken herkes birbirine sallıyor engelliyor. Yine biz kendimize ediyoruz.
  3. MrBilgin

Bana kimse bir şey yutturmadı sadece adamın dedikleri hoşuma gitmiyor. Yanlış geliyor. So için lafım yok.
  4. MrBilgin

Arkadaşlar lafı uzatmaya gerek yok ben ona verin şuna verin demiyorum benim önceliğim dinim ve vatanım hakkımızda hayırlısı olsun.
  5. MrBilgin

Hala araçtan bahsediyorsun ben aracı demiyorum örnek verdim sadece tabii ki pahalı bu kadar etmemesi lazım.
  6. MrBilgin

Dediklerim pandemi sonrası için geçerli.
  7. MrBilgin

Ya ben ülke mükemmel demiyorum ki sadece biraz zamana ihtiyacı var ben onu seç bunu seç de demiyorum ben seçilmemesi gereken bir kişi söyledim sadece çünkü onu seçmek doğru bir hareket olmaz.
  8. MrBilgin

Ya bu başımıza yeni gelen bir şey 10 yıldır böyle değil ki. Bunu anlayamıyorsun işte bu gelip geçici bir şey 10 yıl devam etse böyle amenna bir şey demem. Sen sadece asgari ücretle görüyorsun çünkü genelde sigortasını asgari ücretten yatıranlar oluyor üstünu elinden alanlar olabiliyor ve...
  9. MrBilgin

Hala internet diyorsun ya internetin ne kadarı doğru gördüğün haberler ne kadar doğru? CHP varken alım gücü sanki o zaman yüksek miydi ne konuşuyorsun sen? Sadece gıda fiyatları iyi değil diye devlet de kötü olmuyor. İlkokul çocuğu sizin gibi düşünmez.
  10. MrBilgin

O kadar fakiriz ki dolar o kadar fazla oynamamasına rağmen her ay araçlara dev gibi zamlar araç bulunamazken galericiler araç çekiyor ve üstüne 100 200 bin lira koyup satabilenler ve araçların satılıyor olması evet doğru başımızda ki herşeyi yapıyor biz kendimize yapmıyoruz. Sadece araç olarak...
  11. MrBilgin

Evet aşırı iyi.
  12. MrBilgin

He he.
  13. MrBilgin

Doğru konuş asabımı bozma.
  14. MrBilgin

Hocam Almanya'nın kendine ait kaç tane markası var Audi Mercedes BMW yani adamlar kaç yılında araçlar çıkarmışlar biz kaç yılında ne yapmışız ne bekliyorsun ki yani ucuz olacağını mı bekliyorsun tabii kendi çıkardıkları şeyler tabii ki onlar ucuz olacak. Benim akrabam var altında E60 kasa var...
  15. MrBilgin

Ne doları arkadaşım ya hazır cevaplar verme.
  16. MrBilgin

Her gördüğün şeye inanma. Orda yaşayanlara sor bir kişiye değil.
  17. MrBilgin

Allah aşkına 6 lı masa toplama kampı gibi. Şimdiden başladılar şu olsun yok olmasın. Chp onları satmazsa iyi. Kk iki yardımcısı olucakmis. Birini gördük neler yaptı İstanbul da. Şimdiki ekonomi kötü evet. Covid başladığından beri böyle ve çoğu ülkede var benzer şeyler ve de ekonomik durumun...
  18. MrBilgin

Chp ' ye vermek akıl karı değil. Ne dediğini bilmiyorlar. Hele hele baştaki gitsin diye oy atmak tam bir cahillik.
  19. MrBilgin

MAYIS AYI'NIN ÜRÜNLERİ 🔥 HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM GELSİN 🔥

Bi kaç ürüne gelicekse biri kulaklık olursa sevinirim 😀
Top Bottom