Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
77 kişinin 57 tanesi 24 saatin total 10 saatini sıcak fırsatlarda F5 ata ata geçiriyor mudur sizce? :D

EDİT:79 oldu

Loading...

80+ Silver
Erdoğan kaybederse

Ak parti kapanır mı acaba yıllardır aynı adayla devam ediyorlar

TahinPekmez

80+ Silver
Dostum bunlar zaten halkı solcu sağcı ateist müslüman diye ayırarak yönetme çabası. Bilge yılmazın ekonomi politikasını dinlemeni tavsiye ederim dar gelirli vatandaşların alım gücünü nasıl arttırıcağından bahsediyor ve hayatını okumakla geçirmiş bir adam. Fakirin daha fakir zenginin daha zengin olması tamamen sistemle alakalı bunun demokrasiyle alakası yok demokrasi olsa zaten böyle olmaz basit bir örnek Almanya demokrasi var her anlamda çok üstün bir ülke eğitim,ekonomi,hizmet,sağlık...
Orda demokrasi nin altında iyi bir sistem oturmuş durumda

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,482
İsim
uwu
77 kişinin 57 tanesi 24 saatin total 10 saatini sıcak fırsatlarda F5 ata ata geçiriyor mudur sizce? :D

EDİT:79 oldu
geçiriyordur bnde indirim varmı diye f5 atıp duruyom

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
önemli olan o arabaların kimler tarafından satın alındığı. çalışan nüfusun yarısından fazlası asgari ücretle, azımsanmayacak bir kısmı da asgari ücrete yakın bir paraya çalışıyor. Hadi git asgari ücretle veya memur maaşıyla çalışarak 3 milyona bir daire, en az bir milyona da 0 araba al da göreyim seni. Boş boş argümanlarla gelme buraya, ekonomi yerlerde sürünüyo birilerini savunacam diye kıvırmanın anlamı yok. Bana de ki "ulan istersem acımdan öleyim adam siyasal islamcı ben o özelliğini seviyorum" eyvallah ona bir şey demem. Ama lşütfen böyle boş argümanlar koyma ortaya
Ya bu başımıza yeni gelen bir şey 10 yıldır böyle değil ki. Bunu anlayamıyorsun işte bu gelip geçici bir şey 10 yıl devam etse böyle amenna bir şey demem. Sen sadece asgari ücretle görüyorsun çünkü genelde sigortasını asgari ücretten yatıranlar oluyor üstünu elinden alanlar olabiliyor ve rahatlıkla 15:20 daha fazlası maaş alanlar var ve ona göre işte bulabiliyorsun. Ama hiçbir şey bilmezsin vasıfsız bir eleman olarak girersin tabii ki asgari alırsın ne almayı düşünüyorsun ki. 6 ay önce araç aldım araç neredeyse bir buçuk katını geçti değer olarak dolar bir buçuk katı yükselmedi. Neden benim aracım yükseldi o kadar o zaman? Binek değil he ticari kamyonet. Ee araba tarzı şeyler evet doların da payı var ama talebin de çok payı var çok talep olduğu için fiyatlar aşırı yani değerinden fazla balon.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,700
İsim
Eren Güven

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali
konuyu kapatın ya akplilerin yorumlarını daha fazla görmek istemiyorum

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
punisher
Değişim şart zaten yoksa yakında saltanat sistemine geçecez D:

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
ne de iyiyiz anlat bakalım sihada mı yoksa seçim otobüsü olan uçak gemisi mi kaç yıllık teknolojiyi geriden takip ediyoruz
adalet mi sosyal hizmetler mi tarım mı eğitim mi uluslar arası politikada mı anlat da bilelim

yoksa bitirilen pkkyı tekrar başlatmaları mı çok iyiydi
Bu ülke kıbrıs harekatı sırasında ambargoya rağmen şuankinden daha iyi durumdaydı

at gözlüğünü çıkar da internette doğru yerlere bak ben sana demiyorum git türkiyenin haber sayfalarına bak gir bir ülkenin bir şehirinin market fiyatları olarak araştır
Ya ben ülke mükemmel demiyorum ki sadece biraz zamana ihtiyacı var ben onu seç bunu seç de demiyorum ben seçilmemesi gereken bir kişi söyledim sadece çünkü onu seçmek doğru bir hareket olmaz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,970
Üyeler
141,655
Son üye
ibrahim6048
Top Bottom