Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Serdar BULUT
Sinan Oğan'a verecekler bir daha düşünsün son açıklamasından sonra kararsızlar Sinan Oğan'a verebilirler diyordum ancak açıklamasında cumhur ittifakını alttan alttan desteklediğini ima etti. Ben Ata ittifakının böyle bir şey yapacağını ne kadar düşünmesemde, olabilir diye bir seçenek çıktı şimdi. Bence ilk turda bitmeli bu iş arkadaşlar. Sonrasında diğer seçimlerde yine istediğinize verirsiniz. Amaç burda mevcut iktidarı göndermek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
yunus
Arkadaşlar! bu seçim 2 kişi arsında gidecek, ya Kemal ya Erdoğan başka bir seçim hakkınız yok! eğer Sinan Oğana oy verirseniz otomatik olarak AK partiyi desteklemiş olursunuz çünkü kazanamadığı için iktidara yarıyor, eğer sistemi değiştirmek istiyorsanız kemale vermek zorundasınız! hayır bu ülkede demokrasi var diyenler için söyleyeyim, bu ülkede 2018 yılında demokrasi bitti, erdoğan'a OY VERMEYECEKTİNİZ!

Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Arda Akel
Oha lan, forumdakiler bile KILIÇDAROĞLU diyorsa, anlaşılan o kadar bıkmışız RTE'den.
Oylarımızı kullandık, görevimizi tamamladık (yurt dışındakiler ve gümrüktekiler). Yarın sıra sizde, 5'e kadar istediğiniz kişiye oyunuzu verdiniz verdiniz, yok vermezseniz sonuçlarına hepimiz katlanırız, ya umut dolu ya da 21 yıl sonrasında tekrardan acı ve hüsran dolu yıllar yaşarız.

Geççek, geççek elbet bu da geççek, Gör bak umudun gününü gün etçek... Dayan, çoğu gitti azı kaldı,
Gitçek, gitçek geldiği gibi gitçek, Her şeyin sonu var, bu çile de bitçek... Yakındır sabrın zaferi!
Çok uzattın vallahi bıktık, Hadi yeter artık fena bunaldık!!! Düş babam artık düş yakamızdan!!

Bu şarkı bir yerden tanıdık sanki ha? :) Yemiyorum ben bu şarkının ''korona için'' çıktığına. :)

Son düzenleme:
Bahçeli antalya konuşmalarının sonlarında küfür etti erdoğana etmedide yanlış anlaşılıcak kuzenimle gülüyoz DJLSDNKSNS

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,546
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
IMG_20230513_180413.jpg

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,706
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,706
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
+18 bahçeli show uhd çocuklarınızı koruyun.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,965
Üyeler
141,375
Son üye
Luzz
Top Bottom