Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

Kaliteli wifi adaptörü arıyorum

Kablo ile tabii ki daha iyi alırsın ama buda ona yakın performans veriyor.
  2. MrBilgin

Kaliteli wifi adaptörü arıyorum

https://www.hepsiburada.com/kingboss-ac1200-mbps-dual-band-usb-3-0-adaptor-kablosuz-wifi-alici-pm-HBC00000M6IIW KULLANIYORUM MEMNUNUM.
  3. MrBilgin

Yardım Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak paketimi değiştirebilirmiyim?

Kendini baban gibi tanıt bişey olmaz.
  4. MrBilgin

Yardım Türk Telekom Faturalı Paket Değiştirme

Tabii kullandığın kadar ödeyeceksin. Mesela 10 gün kullandın paketin 30 lira 10 lira ödeyeceksin sonra yeni tarifeye geçtiğin itibaren bir ay sonra yeni fatura gelecek.
  5. MrBilgin

Yardım Türk Telekom Faturalı Paket Değiştirme

Kullandığım paket iptal olur yerine yeni geçtiğin tarife başlar.
  6. MrBilgin

Türk telekom vaad ettiği hızı vermiyor

Bende 70 e yükselttim. Normalde 50ydi. Daha kötü oldu. Sonra 50 ye geri düşürdüm. 15-25lerde sürünüyordu. Bütün dediklerini yaptım hala sıkıntı çekiyorum dedim falan. Binaya bakın falan diyebilirsin. Talep olusturabilirsin.
  7. MrBilgin

Türk telekom vaad ettiği hızı vermiyor

Hocam o sıkıntı bende de var. Altyapı olarak gözüküyor. Ama personel geldi kontrol ettirdim. Binanın içindeki kablolamada sıkıntı var dedi.
  8. MrBilgin

Bu Wifi adaptör iyi midir??

Bu kacki?
  9. MrBilgin

Bu Wifi adaptör iyi midir??

https://ty.gl/eyin2m7tlp Da kanalındaki aynısı heralde. FPS oyunları oynuyorum. Kablo kadar iyi bir adaptör lazım. Bütçe 400. Aşağısı olursa çok çok iyi olur.
  10. MrBilgin

Öneri TTNet vaat ettiğini vermiyor.

Bende de sıkıntı çıktı durup dururken 50 ye yakın alıyordum. Destekten geldiler. Kablolarda sıkıntı var dedi arkadaş. Dışardan kablo çekin dedi. Bende çektirdim eskiye çok yakın alıyorum şuan.
  11. MrBilgin

Yardım İnternet altyapısı ile alakali.

Tabi olan yerlerde büyük ihtimal.
  12. MrBilgin

Yardım İnternet altyapısı ile alakali.

Hayırlı geceler herkese, TT superonline hariç bütün İnternet sağlayıcılarına altyapısını mı kullandırıyor?
  13. MrBilgin

Turkcell mi vodafone internet mi tercih etmeliyim?

Turkcell çekim gücünde en üstte. Genelde çeken yerlerdeysen bide paran kısıtlıysa Vodafone.
  14. MrBilgin

Superonline cayma bedeli

Paketin taahhütsuz fiyatını baz alıyorlar diye biliyorum.
  15. MrBilgin

Türktelekom'da kalmalı mıyım ?

Ben tt kullanıyorum sorun yaşamıyorum. İstanbul dayım. Başka şehirlerde belki sorun yaratıyor olabilir.
  16. MrBilgin

Telefon için operatör önerisi

vodafone kullanıyorum memnunum. bi sıkıntı görmedim bu zaman kadar.
  17. MrBilgin

İnternet paketi yüksek tarife önerisi

Turk telekomu bilmem de Vodafone faturaliyim. Sınırsız sosyal artı 25 GB İnterneti var. 87 TL memnunum. 1650622092 Şuan ücretler yükselmiştir tabi 110 a kadar verilebilir bence.
  18. MrBilgin

Türknet vs Türk Telekom vs Turkcell

Alt yapı sorguladigimda hepsinde çıkıyor hangi firmanin kablolarinin gectiginimi bulmaliyim? 1622563465 Hocam iyide nerden bulcam bilmiyorum.
  19. MrBilgin

Türknet vs Türk Telekom vs Turkcell

Güvenilirmidir internet müşteri hizmetleri sıkıntısı varmidir?
Top Bottom