Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

1.79 boy’a en sağlıklı kaç kilodur

En fazla 80 bence.
  2. MrBilgin

Duş aldıkdan sonra sulu havluyla vücudumu ve saçımı kurutmak sorun olur mu?

El havlusu ile kurut çok kullanılmayan havlu varsa.
  3. MrBilgin

erken kalkmak için ne yapmalıyım

Bir anda parlayan sesler olabilir kendim için diyorum. Slow sesler sanki uykumu devam ettiriyor gibi.
  4. MrBilgin

erken kalkmak için ne yapmalıyım

Erken uyumak, uyumadan önce en az 1 saat tel TV benzerlerine bakmamak. Son saatlerde bişey yememek. Aynı saat oranlarında uyuyup uyanmak.
  5. MrBilgin

169 Boyum 180 olur mu ?

Ben 25 yaşındayım. 1.73 um derdinize bak 😄
  6. MrBilgin

(ÇÖZÜLDÜ) Hap yutamama sorunum

Bende de öyle oluyor. Hapı atıp suyu da ağzıma doldurup kafami havaya kaldırıp bı anda yutuyorum.
  7. MrBilgin

17 Yaş sakal için jilet vurmalı mıyım

Jilet vurmak caiz değil. Zaten iyi bişey de değil akışına bırak.
  8. MrBilgin

Acı Çekiyorum Dostlar

Geçmiş olsun Allah acil şifa versin kardeşim. Benzer kişiliklerimiz var. İhtiyaç olduğunda yazabilirsin.
  9. MrBilgin

Sanırım Temizlik Hastalığına Yakalandım

Dediğin gibi bende de öyle rahat hissediyorum. El sıkışmak bile istemiyorum pek. Çok detaylı düşündüğümüz için öyle seyleride görünce ister istemez temizlik istiyoruz. Dediğin gibi ileri düzey titizlik.
  10. MrBilgin

Sanırım Temizlik Hastalığına Yakalandım

Aynısı bende de var zaten on yapısı vardı. Pandemide girince patladı. Milletimizde pis bence. Tahminim adam büyük wc yaptı. Elini yıkamadan çıktı günahını almim bu tarz şeyler gördüm baya bende aynılarını yaşıyorum. Takmamaya çalışıyorum. Elimi yıkarken şu sicriyor. Pis görüyorum bende...
  11. MrBilgin

Akıl sağlığım iyi değil gibi hissediyorum

Benzer şeyler bende yaşadım dalgınlık mesela hala yaşıyorum çünkü geçmişte ki strsler sorunlar yüzünden böyle oluyor insan. Vitamin almanı tavsiye ederim. En önemlisi ozguvenini kazanmak için spor yapman. Aklına böyle şeyler geldikçe hirslanicaksin ve vücudun şekil aldığında çevrendekiler sana...
  12. MrBilgin

Kanal tedavisi sonrası şiddetli ağrı

Kanal salı dolgu dün. 1665315625 Söyledi ama çok şiddetli. Normalde bu kadar olmamalı.
  13. MrBilgin

Kanal tedavisi sonrası şiddetli ağrı

Ağrı olabilir dedi ama çok şiddetli var. Çözümü varmi?
  14. MrBilgin

Ayakkabılarım Çok Kötü Kokuyor

Ayakkabı kokusu nasıl gider bilmemde ayak kokusu hergun sabunla yıka. Bi zamandan sonra sadece suyla yıka gidiyor. Tabi çorabını sık değiştir hele terliyse.
  15. MrBilgin

Psikolojik olarak kötü hissediyorum

Stres ve yan etkilerden olabilir. Benzer şeyler banada oluyor. Sevdiğin şeyler yap. Nefes egzersizi yap. Stresten uzak dur.
  16. MrBilgin

Nasıl zayiflayabilirim

En kolay yol akşam 6-7 den sonra ağzına bidey sürme bi kaç günde farkediyorsun.
  17. MrBilgin

Alt ön dişlerde hafif sızı gibi bir şey

Hassasiyet var bazen geciyo bazen dişçiye gitmek durumunda kalıyorsun. Dişlerini güzelce temizle bi kaç gün dis ipi kullan gecebilir bende geçiyordu.
  18. MrBilgin

Nasıl kilo alacağım?

Bebe bisküvisi popkek falan. Keklerden çok yersen aşırı kilo alıyorsun bi anda.
  19. MrBilgin

16 yaşındayım 160 boy uzar mı?

Çevremde yüzmeye gidip boy atanlar çok. Biri dahavar. 170 civariydi şuan 1.95 civarı.
  20. MrBilgin

16 yaşındayım 160 boy uzar mı?

Bi yigenim var annesi babası kısa çocuk yüzmeye gitti benide geçti. Hemen yüzmeye yazıl basketbol oyna. Farkını yakın zamanda göreceksin. 1653732986 Çocuğun boyu 1.80 vardı galiba.
Top Bottom