Arama sonuçları: *

1. M

Amd hangisi daha iyi performans verir

çok az fark var 2600 az bi şey daha iyi aralarında 300 400tl fark varsa 1600af alırdım ben ama 100 150 filansa ya da fark yoksa 2600 alırdım
  2. M

İşlemci macunlar önermisiniz

https://www.akakce.com/termal-macun/en-ucuz-noctua-nt-h1-fiyati,5650292.html https://www.akakce.com/termal-macun/en-ucuz-cooler-master-mastergel-pro-mgy-ossg-n15m-r1-fiyati,12700280.html
  3. M

İşlemci nasıl temizlenir ?

Ondan yok kuru bir şeyle silsem temizlenir mi ki ? Kulak çubuğuna biraz kolonya damlatsam olur mu yapıştığı için kuru bir şeyle temizlenöes gibi geliypr ama işlemci soğutıcum gelince denicem
  4. M

İşlemci nasıl temizlenir ?

Arkadaşlar yeni soğutucu takıcam videolsrda takmadan önce işlemcinizi silip yeni termal macun sürün diyor ama gösteröiyolar nasıl sildiklerini yanlış bir şey yaparım diye çekiniyorum ıslak mendille filan mı silicem ? Sıkıntı olur mu
  5. M

Abdullah abi 5600xt de mhz arttırma göstermişti nasıldı ?

Evet da sistem 2 var açtığı konulardan göremedim ya ss atar mısın zahmet olmassa
  6. M

Abdullah abi 5600xt de mhz arttırma göstermişti nasıldı ?

Arkadaşlar bu mhz arttırmayı yapcaktım unıttum şimdi aklıma geldi yaptıktan sonra işlemcisi ısınan filan var mı bide nasıl yapılıyor
  7. M

Öneri (ÇÖZÜLDÜ)i5 10600k iyi mi?

eyvallah
  8. M

Ne iş yapıyor söylemesi ayıp özel değilse
  9. M

Gayet yeterli ama iyi de bir soğutucu alman lazım amd alsan da iyi bir soğutucu alsan sıkıntı olmaz bu arada babanda mı oyun filan oynuyor yoksa iş için mi iş içinse ne iş yapıyor ve sistem özellikleri neler söylersen merak ettim .)
  10. M

Sisteme işlemci bulamıyorum

İleriye dönükten bahsediyorum ekran kartın şuan ve ilerisi için iyi ama işlemcin şuan yeterli sadece
  11. M

Sisteme işlemci bulamıyorum

Bence ekran kartını yüksek alıpta işlemciye az para bırakmak yanlış işlemci de ekran kartı kadar önemli bir parça
  12. M

İşlemci driverı var mı ?

Arkadaşlar 2 haftadır yeni pc kullanıyorum da ekran kartı chipset filan kurmuştum işlemcinin de driver ı var mı varsa link atar mısınız ryzen5 3600 işlemcim
  13. M

Ryzen 5 3600 için driver linki atar mısınız ?

Arkadaşlar ekran kartının driver ını kurdum şuan dışardayım en son sürüm driver linkini atar mısınız bilgisayara girince direkt linkten indiriyim
  14. M

R5 3600 vs 3600x

Donanım arşivinin son çıkardığı sistemi almayı planlıyorum ama 250tl farkla 3600x alsam daha mı iyi soğutucusu da var sonuçta yoksa 3600 mü ?
  15. M

Öneri R5 3600 ile 3600x arasinda kaldim

Normal fiyat farkıyla 3600 al ama incehesaptan tray 3600x işlemci alırsan ucuza gelir ve hiçbir farkı da yok normalden
  16. M

İncehesap kutusuz işlemci

Teşekkürler
  17. M

İncehesap kutusuz işlemci

Arkadaşlar sistemde 3600x olmasını istiyorum ama pahalı sistemi arttırmak için bakarken ryzen5 3600x in az bi farkla arttırıldığını gördüm yanında da kutusuz işlemci yazıyodu kutusuz olanı seçsem bi sorun olur mu ?
Top Bottom