Neler Yeni

İşlemci nasıl temizlenir ?

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
Arkadaşlar yeni soğutucu takıcam videolsrda takmadan önce işlemcinizi silip yeni termal macun sürün diyor ama gösteröiyolar nasıl sildiklerini yanlış bir şey yaparım diye çekiniyorum ıslak mendille filan mı silicem ? Sıkıntı olur mu

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kulak çubuğuyla temizleyebilirsiniz.

memz

80+ Silver
En İyi Cevap
2
varsa izopropil yoksada kuru birşeyle silin

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
varsa izopropil yoksada kuru birşeyle silin
Ondan yok kuru bir şeyle silsem temizlenir mi ki ? Kulak çubuğuna biraz kolonya damlatsam olur mu yapıştığı için kuru bir şeyle temizlenöes gibi geliypr ama işlemci soğutıcum gelince denicem

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Ondan yok kuru bir şeyle silsem temizlenir mi ki ? Kulak çubuğuna biraz kolonya damlatsam olur mu yapıştığı için kuru bir şeyle temizlenöes gibi geliypr ama işlemci soğutıcum gelince denicem
ben peçeteye azıcık kolonya döküp (çok az ama) silmiştim bişey olmadı

memz

80+ Silver
En İyi Cevap
2
eğer pinlere gelmezse sorun yok

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Arkadaşlar yeni soğutucu takıcam videolsrda takmadan önce işlemcinizi silip yeni termal macun sürün diyor ama gösteröiyolar nasıl sildiklerini yanlış bir şey yaparım diye çekiniyorum ıslak mendille filan mı silicem ? Sıkıntı olur mu
Eski macunu peçeteyle silip yeniden macun sürüceksin.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
bir peçeteye çok çok az bir kolonya döküp silebilirsiniz termal macunu. yada GiDiN kaAZIyIN mACUnU

Top Bottom