Arama sonuçları: *

1. Muhammetyzicii

GS 2 - BJK 1 Ne Düşünüyorsunuz?

Deplasman + 10 kişi ben 4-5 tane beklerdim ama sözde salmıs gs
  2. Muhammetyzicii

GS 2 - BJK 1 Ne Düşünüyorsunuz?

Ciddi olsalardı bi 10-0 vardı dimi kanka 😃💀
  3. Muhammetyzicii

Adisas kramponu kaç numara almalıyım

Hocam bi ayak obur ayaktan biraz uzun olur genelde 0.5 cm ile 1 cm arasinda benim normal ayakkabılardada sağ ayağım bazen ayakkabinin sonuna dayaniyor ama sol ayak rahat 1696676807 Ama siz acıtiyor diyorsunuz ben olsam degistirirdim sonuçta futbol bu tirnaklarin mahvolur
  4. Muhammetyzicii

26.5 cm 42.5 normaldir ya benimki 26 cm’di 41 öneriyordu halbuki 42 olmaliydi ki degistirdim ben
  5. Muhammetyzicii

42 daha iyi olur bende krampon degilde puma’nın olcu sistemine guvendim ayakkabi kucuk geldi
  6. Muhammetyzicii

orta saha krampon önerisi

Guzel
  7. Muhammetyzicii

2500 TL'ye güzel kramponlar bulunur hocam
  8. Muhammetyzicii

https://www.pttavm.com/nike-phantom-vsn-erkek-krampon-gri-ao3262061-p-183735153?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.59.6 3100 TL hocam sizin butceyi asiyor ama atayim dedim
  9. Muhammetyzicii

Futbol topumun dışı yirtiliyor

telin önünde jiletler var iste altı jilet ustu tel gibi dusun hani kaçmayalim diye koyuyorlar ya
  10. Muhammetyzicii

cizik var orda hocam tellerin ustunden geçti surttu yani
  11. Muhammetyzicii

o neymis la 1679422460 böyle bir çizik var hocam açılır gibi duruyo sürsem sence yarar mı 1679422486 hic yirtilmasin demiyorum yeni aldık ya o yüzden sordum
  12. Muhammetyzicii

gelmiyor 😅
  13. Muhammetyzicii

Geçen anpagross'tan adidas top aldık top gayet iyi böyle sert mert ama bir sorunumuz var bizim oynayacagimiz saha falan olmadigi için okulda oynuyoruz okulunda tellerin üstlerinde jiletler var ve top normal olarak oraya gidiyor sert şekilde bu da topumu yirtiyor ben bu topa japon yapistiricisi...
  14. Muhammetyzicii

En F/p Futbol Topu Nedir

Dikişleri kolay kolay atmayacak kramponla oynanmayacak zaten nadir oynanır kaliteli f/p top önerir misiniz?
  15. Muhammetyzicii

♥️GS/2 & TS/1 💙MAÇ BİTTİ

2 - 1 gs alır
Top Bottom