Arama sonuçları: *

1. Mustafa Zahid

Lgs 2023 nasil olacak ve kolay mi olacak?

1. dönem çıkacak zaten sadece onlara sağlam çalışsanız halledersiniz. Sadece 1 dönem soracaklarından dolayı bir zahmet öncekilere göre daha zor olur. Ha ama bana soracaksanız, fen ve matematik kısmında en kolay üniteler ilk kısımlar olduğu için zorlanacağınızı sanmam. Her ne kadar sadece 1...
  2. Mustafa Zahid

Ilkokul 3 matematik sorusu cevabi nedir?

1) 400-152= 248 2) 152-54= 98 3) 248-98= 150
  3. Mustafa Zahid

Ilkokul 3 matematik sorusu cevabi nedir?

Benim 150 tane krakerim kaldı.
  4. Mustafa Zahid

Sizce 8. Sınıf Deneme Sınavı sonucum iyi mi??

Matematikte anlamamana rağmen şık işaretlediğin aşırı belli. Sadece anladığın ve sonucundan emin olduklarını işaretlesen bile sonucun bundan daha iyi olur. Her soruyu işaretleyeceğim diye tribe girmeye gerek yok. Türkçe'de yaptığın yanlış kısımlar dil bilgisiyse Türkçe müfredatına, paragraf...
  5. Mustafa Zahid

İngilizcemi nasıl geliştirebilirim?

Telaffuz hariç çoğu şeyi sanaldan yazılı olarak bir yabancıyla konuşarak öğrenebilirsin. Eğer imkan varsa direkt sesli olarak konuşmakta olabilir, böylece telaffuzun da olur. Haricinde dizi / film izleyebilirsin, kurslara verdiğin para ne kadar etki eder bilmem ama şans verilebilir.
  6. Mustafa Zahid

İstatistik okuyan var mı? Bir şey danışmak istiyorumt

Onun yerine direkt danışacağın şeyi yazsaydın uzatmaya gerek kalmadan daha hızlı cevap alırdın.
  7. Mustafa Zahid

1 puanla nakil kaçırdım

Kanka önceki senenin aldığı puan ve yüzdelikle bu seneki puanını karıştırma. Sen yine de tercihlerine yaz, okula talep az olursa puanını düşürür illa. Ona bakılırsa 2018'de 410 ile alan okul 2019'da 480 ile bile almadı. Bu olay senin düşüncene ters.
  8. Mustafa Zahid

LGS 2022 açıklandı! - Sonuçlarınız Neler?

Büyük ihtimalle geçen sene 420-425 civarı puanla kapatan liseler şimdi 440 civarlarında kapatacak. Umarım 2-3 puan farkla kaçırmam.
  9. Mustafa Zahid

LGS 2022 açıklandı! - Sonuçlarınız Neler?

Türkçe'den 2, İnkılaptan 1, Matematikten 1 tane gereksiz yanlışlarım var. Neyse onlar için hayıflansam bir şey değişmeyecek, umarım puanlar uçmaz. Çünkü puanıma oranla yüzdeliğimin bu kadar uçacağını sanmazdım. %2.5 falan olur diye tahmin ederdim.
Top Bottom