Arama sonuçları: *

1. MustafaST

Kargo anlaşması nasıl yapılır ?

epoksi eşyalar hocam
  2. MustafaST

Güncelleme bifatura ile anlaştım hali hazırda kullanmaktayım 2 defa kargo yolladım biri 55 TL birisi 40 TL hizmetleri güzel canlı destek aktif olarak yardımcı oluyor beyler
  3. MustafaST

o tarz uymuyor hocam bana uğraştırıcı oluyor bifatura diye bi firma buldum şimdi onu araştırıyorum
  4. MustafaST

Arkadaşlar günlük hayatımda çok fazla kargo alan ve gönderen birisiyim şuanda en ucuz kargo 75 TL oldu anlaşmasız kendim içi bi anlaşma yapmak istiyorum ama vergi levham yok ne yapmam lazım bilgisi olan birisi yardımcı olabilirmi teşekkürler.
  5. MustafaST

Polis tarafından ifadeye çağrıldım

Reşit olmanla alakası yok hocam dediğim gibi kardeşim de reşit değildi ama ailesini çağırdılar tuhaf kısım orda
  6. MustafaST

haklı olarak bu kayıtların kaynağını sorabilirsin ne üzerinden itham edildiğini sorabilirsin ve ayrıca böyle bişey yaşandı ise neden 2017 tarihinde ulaşılmadığını sorabilirsin
  7. MustafaST

yani dediğiniz doğru olabilir ama bence en mantıklısı yarın direk polisi arayıp doğrulamak böyle bişey varsa zaten ortaya çıkar ama büyük ihtimalle gerçek polis karakola çağırmasının başka bi anlamını bulamadım
  8. MustafaST

sivil ise tuhaf normalde üniformalı polisler gelir kapıya kadar sen yarın olunca 155 i arayıp bi durumu anlat hocam bu bu adrese birisini gönderdiniz mi diye olayı doğrular böyle bişey varsa evet veya hayır der zaten 1656808077 alakası yok daha önce aynı durum başıma geldi 155 üzerinden...
  9. MustafaST

gelen şahısın üstünde üniforma varmıydı ve ekip arabası ile mi geldi 1656807731 seni aradıkları zaman 155 üzerinden ararlarsa aç özel numara veya şahıs numarası ise açma
  10. MustafaST

avukatlık iş şöyle senin ifadeni alırlarken sana avukat çağırma şansı veriyorlar kendi avukatın varsa çağırıyosun yoksa bürodan isteyebiliyorsun ifadeni alırlar avukat eşliğinde ondan sonrası belli olur
  11. MustafaST

karakola gidiceksin durumu dinliyceksin olayın bi aslını öğren olayı öğrendikten sonra büro sana kendini savunman için avukat ataması yapıcaktır avukatın eşliğinde açıklama yap bişey çıkmaz o zamanlar reşit olmadığın için doğru düzgün kararlar alıcak yaşta olmadığın gerekçesi ile bişey olmaz...
  12. MustafaST

Samurai mask yapımı.

3d yazıcı ile yapılan ürün kalitesini beğenmiyorum kalıp ile yapmayı düşünüyorum
  13. MustafaST

Samurai mask yapımı.

Arkadaşlar selam Instagram'da gezerken bu maskeye denk geldim çok hoşuma gitti satın almayı düşünüyordum ama fiyatı 300 euro imiş bende kendim yapmaya karar verdim ama hangi malzemeyi kullanmış anlayamadım kalıp çıkardığı malzemeyi anladım ama hangi malzemeden imal etmiş çözemedim bu işten...
  14. MustafaST

Bu yayı nerden bulabilirim

mantıklı aslında denerim
  15. MustafaST

Bu yayı nerden bulabilirim

arkadaşlar aletin neodyum mıknatısı kırıldı yay takılabiliyor bende yayı yok bu yayı nerden bulabilirim bi fikri olan varmı
  16. MustafaST

PTT Kargo kargoyu vermiyor

vermiyorlar işte sıkıntı orda pandemi süreci nedeniyle şubeden teslimat yapmıyoruz diyorlar bende müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum şimdi 10 dk dır
  17. MustafaST

hocam sanırım konuyu okumadınız adamlar kargoyu vermiyor şubeden
  18. MustafaST

ayın 26 sında verilen kargo 27 sinde sisteme girilip yola çıkıyor kargo ne dağıtıma çıkıyor ne başka bişeye kendim almak için gittim pandemi süreci nedeniyle şubeden teslim yapmıyoruz dendi böyle bi hakları varmı artık bıktım kaç gün oldu kargoyu alamıyorum
Top Bottom