Arama sonuçları: *

1. NanyaRevB

Bisiklete bakım için bu parçaları alacağım almam gereken başka bir şey var mı?

Alma ben göndereyim elimde disk var.
  2. NanyaRevB

Mekanik disk var değil mi bisiklette?
  3. NanyaRevB

Hocam normal gibi duruyor ancak üzerindeki yağ demizlendikten sonra bakmak lazım, ruble sökme anahtarı ile rubleyi söküp temizlemeni tavsiye ederim. Alakasız olabilir ancak iyi bir bisikletçi varsa göbek bakımlarını da yaptırmakta fayda var.
  4. NanyaRevB

Benim evde hidrolik yağı değiştirmek için kullanılan ekipmanlar bile var, biraz abartabiliyorum bu bakım işlerini. :)
  5. NanyaRevB

Bi acord anahtarı da alsan fena olmaz hocam.
  6. NanyaRevB

Bisikletimi Nasıl Hızlı Şekilde Elden Çıkartırım?

Tanıdık bisikletçi hafta sonu paylaşım yapacak. Zaten bakımlarını falan onda yaptırdım, yeni bisikleti de oradan alacağım.
  7. NanyaRevB

Bisikletimi Nasıl Hızlı Şekilde Elden Çıkartırım?

Merhabalar dostlarım, Elimde Corelli Atrox 3.1 bir yıla yakın kullanmdım ama toplasanız 150 KM yapmamıştır. Yeni bir bisiklete geçmeyi düşündüğüm için elimden çıkartmak istiyorum ama bunu yaparken hem çok değer kaybetmeden hem de çok hızlı şekilde yapmam gerekiyor. Tavsiyelerinize çok ihtiyacım...
  8. NanyaRevB

Bisan mtx 7400 mü Rockrider St 530 mu ?

Daytona 911 bence. Corelli Atrox 3.1 Ekstralı satıyorum bütçenin yarısına, Daytona 911'e geçeceğim.
  9. NanyaRevB

Salcano Astro 27.5 Dış ve İç lastik

https://urun.n11.com/bisiklet-lastigi/salcano-dis-lastik-275x220-orjinal-P508817789 Orjinali bu dostum, sürekli kullandığım bir mağaza kendileri.
  10. NanyaRevB

Salcano Astro 27.5 Dış ve İç lastik

Cst tavsiye edebilirim.
  11. NanyaRevB

700c40x lastıgım yerıne 700x42 alıcam bısı olur mu

Söyle bir örnek vereyim. Benim bisikketimde 27.5x2.10 var.ben 27.5x2.20 lastik takabilirim ama 2.30 sığmaz mesela.
  12. NanyaRevB

Problem olacağını sanmam, ben de Corelli kullanıyorum. ;)
  13. NanyaRevB

Frenlerde sorun olmaz, lastikle frenin işi yok. Fren jant ile ilgileniyor.
  14. NanyaRevB

Maşa aralığın izin veriyorsa niye olmasın?
  15. NanyaRevB

2600-3000 TL arası 26 jant bisiklet tavsiyesi

Maalesef, detaylar burda bakabilirsiniz. Tıkla
  16. NanyaRevB

Mesela bende orta düzey bir bisikletleri var ama maşa bacağı yamuk kaynaklanmış ve ön fren düzgün çalışmıyor, sırf bunun yüzünden davalık olduk. Salı günü yanlarına gideceğim tekrardan, neticede bedavaya almadım.
  17. NanyaRevB

Corelli'ye bakabilirsin, uygun fiyatları var. Ama servisleri iyi değil ben bir bayisi ile davalık oldum.
Top Bottom