Arama sonuçları: *

1. Nightless

Bu Parçalar İle sistem toplasam Sorun Yaşar mıyım?

Toplam ne kadar tutuyor üstadım.
  2. Nightless

11k bütçe pc önerisi

Üstadım benim bildiğim ve sana önerebileceğim 13.000 TL daha altında bir sistem bulunur ama bu sefer ekran kartı düşük olur. https://www.gaming.gen.tr/urun/106520/blade-6600xt-amd-ryzen-5-5500-asus-rx-6600-xt-dual-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Ben bunu atayım yine de sana...
  3. Nightless

11k bütçe pc önerisi

Sadece Kasa mı? Monitör dahil mi?
  4. Nightless

11k bütçe pc önerisi

Hmm Monitor ve ekipmanlar dahil ise bir şey diyemem. Ama sadece kasa o fiyata olsaydı diyeceğim neden ekran kartlı 6600xt var iken dediğin bütçe de öyle düşünmedin olurdu. İçine sinen sistem ise şimdiden hayırlı olsun.
  5. Nightless

11k bütçe pc önerisi

Özellikleri nedir kaba taslak üstadım.
  6. Nightless

11k bütçe pc önerisi

Çok arada bir bütçe biraz yukarısında daha iyileri var 11.000 TL bütçeye biraz arttırmanız söz konusu olur mu?
  7. Nightless

Çözüldü✓ Bu sistem ne kadar eder?

Düşünme direk ver.
  8. Nightless

Bilgisayarımı ne kadara satmalıyım ?

Bak güzel insan sadece içindeki ekran kartına bakarak 13k filan demeyin sadece tek baktığınız nokta 3060 ekran kartı var ise tamam 13k diyip duruyorsunuz. 14k bile etmez demen zaten belli ediyor bilgisizliğini. Ben sadece sıvı soğutma demedim oradan lafı cımbızlıyorsun ki hangi sistem de böyle...
  9. Nightless

13-14 mü? Tamam. Böyle kasayı sıvı soğutmayı buldun 13-14ten.
  10. Nightless

En az eline geçmesi miktar 16.000 TL olduğunu düşünüyorum. Parçalar her şey güzel 16.000 TL dediğim bütçeyi %10 aşağı yukarı olarakta ele alabilirsin.
  11. Nightless

Çözüldü✓ Bu bilgisayar alınır mı?

12k dan 6400 ekran kartı olmamış üstad. En az 6500xt veya 3050ti alman gerek bu bütçeye. Hatta 6600 veya 3060 alman gerekir de fırsatları takip edersen bir ihtimal. Tekrar gözden geçiriniz topladığınız sistemi.
  12. Nightless

24Kya bilgisayar toplamak için beklenmeli mi

Yarından iyi olduğumuz için yarını beklememek gerek bence. Fiyatlar düşermi zor Heleki 2023 başında alayım dersen daha zor.
  13. Nightless

Sizce MSI mag x570s tomahawk mi yoksa MAG 550m mortar mı

Doğrudur artık fiyat analizi yapılmaz oldu.
  14. Nightless

Sizce MSI mag x570s tomahawk mi yoksa MAG 550m mortar mı

Geçen sene hatırladığım kadarıyla 900₺ lerden geldi oralara.
  15. Nightless

Pc'mi̇ Satip Apu Si̇ste Almak İsti̇yorum

Eğer ki geçen haftalarda 3060 sistemlerin 12.000 TL'den satıldığı düşünerek konuşuyorum. 4.000 TL ortalama yeterli olacaktır. Ortalama dediğim bütçeyi o anki satışı ve sizin satışınıza göre düşünürsek %20 olarak ele alabilirsiniz.
  16. Nightless

Ben de apu kullanıcıyım. Anakart MSİ B550 EDGE gaming ve 3600 mhz ramlerle kullanıyorum apuyu ilerleyen zamanda piyasaya göre komple satıp sistem alırım veya ekran kartların fiyatına göre ona göre ilerleyeceğim.
  17. Nightless

5600G li apu sistem almanız yeterli olacaktır. 3060ti kaldırır.
  18. Nightless

Apu sistem için 5600G filan istiyorsanız en az 9.000 TL gözden çıkarmanız gerekmektedir. Onun yerine gidip ekran kartlı sistem daha mantıklı 6500xt bile olsa lakin zaten sizin ekran kartı da kötü değil. Apu tercihiniz eğer şimdi apu alıp paramla sonradan 3060ti veya 6750xt gibi şeyler...
  19. Nightless

sistem apu mu oluyor?

3500 apu dahili grafik işlemi özelliği yokki
  20. Nightless

Ryzen 5 5500 İle Sistem Topluyorum

Amd ekran kartları cidden ucuz şuan fiyat performans olarak eğer ki zaten amd kartı düşünmüyor isen mantıklı şuan piyasaya hükmeden amd ekran kartıdır Dediğin fiyatlardan 6600 ekran kartlı sistem bile bulunuyor 11.000 TL filan ama amd istemiyorsan 2060 sistemler 11.000 TL bulunuyor filan içine...
Top Bottom