Arama sonuçları: *

1. Nightless

windows etkinleştirme

Attığım konudan istediğin bilgiye ulaşabilirsin. https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-windows-10-etkinlestirme.82891/
  2. Nightless

Windows 11 e Geçilir Mi?

Herhangi bir donma kasma yaşamadım. Çökme mavi ekran gibi olaylar olmadı. İşlemcim 5600G ekran kartı yok.
  3. Nightless

Mavi Ekran Hatası Pc Açılmıyor Lütfen Yardım Edin

Mavi ekran hatası varken aldığın hatayı arkadaşa görselleyip atarsan yardımcı olacaktır.
  4. Nightless

Oyun için hangi windows key alınmalı

- Windows 10 Home, Windows 10'u öne çıkan ve ortalama kullanıcının seveceği tüm özellikleri sunar. Windows Hello ile oturum açma, Windows Defender antivirüs, Cortana, kalem ve dokunmatik desteği, Windows Store buna dahil. - Windows 10 Pro, Home'daki her şeyi içerir. Yani profesyonel sürümde...
  5. Nightless

Windows 11 işletim sistemini orijinal olarak satın almak istiyorum

Amacım aslında biraz daha güvenilir bir ortamda olmak. İnternet üzerinden hayatı döndürüyorum bu döngüde biraz daha kapıları sağlamlaştırmak istedim sadece ama işte hep kafamda sorular mevcut. Girdiğim sitelerin güvenirliği ne boyutta gerek var mı acaba diye düşündüm yoksa sitelerden bulup temin...
  6. Nightless

Haklısın o konuda sıkıntı yok zaten indirdiğim sitelerden direk bakıyorum otomatik crackli geliyor. Windows 11 baya çekici geldi dedim yapmışlar bu işi hakkını verip kullanayım. Zaten şu var ki girdiğim siteler ne kadar güvenilir filan ömrüm boyunca herhangi bir virüs programı da yüklemedim...
  7. Nightless

Merhabalar şimdiye kadar herhangi bir işletim sistemini orijinal olarak almadım lakin bu süreçte sene sonuna doğru orijinal alsam mı düşüncesine kapıldım. Ek olarak bütün programları uygulamaları mağaza kullanım ve geniş kullanım yelpazesi sunduğundan ötürü de gerekli olursa satın alıp mağaza...
  8. Nightless

Video düzenleme için program önerisi (WİNDOWS)

Hit film express mail ile crackliyorsun herhangi bir görüntüye reklam gelme sorunu olmaz.
  9. Nightless

Msı boot ekranında windows yüklüyemedim

Win 7 vardı üstad elimde başka yok ilk 7 yi kurup artık 10 yapacağım sonra gibi duruyor normalde çatır çatır format atardım farklı bir döngü olunca bilemedim 2 gündür sistemi toplamakla uğraşıyorum oda beni ruhen ve beynen bitirdi ondan şuan afallamış durumdayım :/
  10. Nightless

Msı boot ekranında windows yüklüyemedim

Merhaba MSI menüsünde ne yapmam gerekiyor ? Sistemi yeni topladım ben böyle menü görmedim çağ atladım resmen buda error vermeme sebep oldu hangi aşamaları uygulamam gerekiyor şimdiden ilginize teşekkürler
  11. Nightless

Rufus Ayarlama Yapamıyorum?

Hedef sisteminde değişiklik yapman gerekiyor iso dosyan sağlam ise bir sıkıntı yok ve indirdiğin içeriğin uyumu nedir fat ntfs gibi değişiklik olabiliyor diye biliyorum.
Top Bottom