Neler Yeni

Windows 11 işletim sistemini orijinal olarak satın almak istiyorum

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Merhabalar şimdiye kadar herhangi bir işletim sistemini orijinal olarak almadım lakin bu süreçte sene sonuna doğru orijinal alsam mı düşüncesine kapıldım.

Ek olarak bütün programları uygulamaları mağaza kullanım ve geniş kullanım yelpazesi sunduğundan ötürü de gerekli olursa satın alıp mağaza platformu üzerinden temin etme düşüncesindeyim. Artı olarak telefon numarası ve mail konusunda sıfırdan bir yol izleyeceğim. Bembeyaz bir sayfayı işletim sistemi üzerinden yapılandırmak istiyorum.

Sizce böyle bir atraksiyon yapmaya gerek var mı?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Merhabalar şimdiye kadar herhangi bir işletim sistemini orijinal olarak almadım lakin bu süreçte sene sonuna doğru orijinal alsam mı düşüncesine kapıldım.

Ek olarak bütün programları uygulamaları mağaza kullanım ve geniş kullanım yelpazesi sunduğundan ötürü de gerekli olursa satın alıp mağaza platformu üzerinden temin etme düşüncesindeyim. Artı olarak telefon numarası ve mail konusunda sıfırdan bir yol izleyeceğim. Bembeyaz bir sayfayı işletim sistemi üzerinden yapılandırmak istiyorum.

20-30 liraya satılan windows 10 kodlarından al onayla win11' e ücretsiz geç çok uğraşıyorsun :D

Atletli

80+

Bence windows 10 key al 9 TL falan dı zaten windows 10 lar 11 e geçelebilecek miş bedava
Mesaj otomatik birleştirildi:

20-30 liraya satılan windows 10 kodlarından al onayla win11' e ücretsiz geç çok uğraşıyorsun :D
Peki bizim 9 TL'ye bulmamız o.O2o.O2o.O2:eek:

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bence windows 10 key al 9 TL falan dı zaten windows 10 lar 11 e geçelebilecek miş bedava

Peki bizim 9 TL'ye bulmamız o.O2o.O2o.O2:eek:
Çok da önemli değil 10 liranın derdini yapmak

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
ücretsiz olarak win10 etkinleştir (forumda konusu var)
sonra ücretsiz olarak win 11 geç.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yapılır, neden yapılmasın? Eğer karşılayabilecek bütçen varsa alabilirsin. Ama ondan bundan kısıp orijinal almayı düşünüyorsan ucuz keylerden alman daha mantıklı.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haklısın o konuda sıkıntı yok zaten indirdiğim sitelerden direk bakıyorum otomatik crackli geliyor. Windows 11 baya çekici geldi dedim yapmışlar bu işi hakkını verip kullanayım. Zaten şu var ki girdiğim siteler ne kadar güvenilir filan ömrüm boyunca herhangi bir virüs programı da yüklemedim onlarda ne kadar güvenilir neticede

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Haklısın o konuda sıkıntı yok zaten indirdiğim sitelerden direk bakıyorum otomatik crackli geliyor. Windows 11 baya çekici geldi dedim yapmışlar bu işi hakkını verip kullanayım. Zaten şu var ki girdiğim siteler ne kadar güvenilir filan ömrüm boyunca herhangi bir virüs programı da yüklemedim onlarda ne kadar güvenilir neticede
Crack kurmana gerek yok. Orijinal windows10 ISO ile kur, 10-15 liraya sitelerden key al oldu sana orijinal Windows 10. Windows10' dan 11' e geçiş zaten bedava olacak al sana Windows11

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Yapılır, neden yapılmasın? Eğer karşılayabilecek bütçen varsa alabilirsin. Ama ondan bundan kısıp orijinal almayı düşünüyorsan ucuz keylerden alman daha mantıklı.
Amacım aslında biraz daha güvenilir bir ortamda olmak. İnternet üzerinden hayatı döndürüyorum bu döngüde biraz daha kapıları sağlamlaştırmak istedim sadece ama işte hep kafamda sorular mevcut. Girdiğim sitelerin güvenirliği ne boyutta gerek var mı acaba diye düşündüm yoksa sitelerden bulup temin etme konusunda sıkıntı yok.

Crack kurmana gerek yok. Orijinal windows10 ISO ile kur, 10-15 liraya sitelerden key al oldu sana orijinal Windows 10. Windows10' dan 11' e geçiş zaten bedava olacak al sana Windows11
Tamamdır o halde o şekilde hamle yapayım teşekkürler ederim ilgin için.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,082
Üyeler
141,531
Son üye
leowen
Top Bottom