Arama sonuçları: *

1. Nightless

Türknet yeni paket 170 TL den 140 TL ye düşüş(Canlı Dolandırılma)

Türknetin sayfasına baktım da böyle bir bilgi böyle bir kampanya yok kim nerede nasıl yapıyor bu kampanyayı bu olayların Türknet tarafının haberi var mı?
  2. Nightless

🔥Turkcell Superonline Fiyatları Güncelledi!!!🔥

Güzel girmişsin inceden vallaha helal olsun bence bu lafın üsttüne kabul etmeleri gerekiyor. Şimdiden güle güle kullan.
  3. Nightless

Eski kafalara anlatamazsın üstad ben de anlatamadım dedim parasını ben vereceğim filan öyle çektirdim. Parasını bile düşünüyorlar ben aylık 200 TL vereceğim misal buna neye yarayacak gibi de. İnternet var mı var bitti 10 hız imiş 1000 hız imiş anlatamazsın.
  4. Nightless

Bina elbet eskiyecek yeri gelecek yenilecek binalar ile yaşanmaz ama insanlar da haklı 2 milyon TL 5 milyon TL evler oldu.
  5. Nightless

Sanki kötü bir şey istiyor :D
  6. Nightless

Taahhüt olarak 1 veya 2 senelik olarak işlem yaptıysan sıkıntı olmaz. Evet ne yazık ki geçtiğimiz aylarda %20 zam geldi ortalama olarak. Sene başından beri gelen zam ortalama %75 desek yeridir. İnşallah güzel şekilde 1 yıl boyunca kullanırsınız.
  7. Nightless

Faturalara total olarak neredeyse abartısız kış ayında %50 gidecek gibi gözüküyor düşüncem bu kadarla kalmıyor. %50 gidecek derken asgari ücrete göre söyledim. İnternet zamları da bu sene çoştu zaten en az 2x yaptılar desek yeridir. İnternet kullanımı bu kadar zor ulaşılmaması gerek...
  8. Nightless

2023'e Kadar Zam Yapmayacağını Söyleyen TürkNet Zam Yaptı

Gigafiber kullanan kullanıcıların değişmiyor. Bu olay da yapacakları bir şey yok kendi alt yapısı olmayan bir firma zam yapıyor ise yapacağı bir şey yok. Bunu gidip Türk telekom tarafına sormak lazım.
  9. Nightless

............................

Diğer türevleri ne sunuyor buna bakmak lazım ek olarak alt yapının kötü olması Türknetin suçu değil Türkiye'nin genel sorunu her şey biz de geç yükleniyor
  10. Nightless

Millenicom saçma fiyatlandırma

350 TL filan bir çok kişinin verecek durumu yok iken zor fiyatlandırma yapılması bu şekilde. Maaşlar bile %80 artış göstermedi.
  11. Nightless

Millenicom saçma fiyatlandırma

%80 zam yapsınlar bütün firmalar ev interneti kullanım tarafında sıkıntı çıkmaz ise başka bir şey bilmiyorum ortalama 150 TL bu şartlarda bir çok kişi iptale gider. Zaten böyle bir kaynak var ise herkes 2 senelik anlaşma yapar geçer. O zaman da ne olacak 100 TL den anlaşma yapan kişi yapmayan...
  12. Nightless

TürkNet Geçmeli Miyim ? Hizmeti Nasıldır ?

Gelen kişiler kuruyor geçişi sağlıyor önemli olan seni bunu bildirip Turknet tarafına denilen evrakları imzalaman kimliğini sisteme yukleme gibi olaylar mevcut ekstra bir olay yok
  13. Nightless

TürkNet Geçmeli Miyim ? Hizmeti Nasıldır ?

Ankara'da ben Gigafiber kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kablo ve modem bedava idi ama sanırsam sizin oraya gelmemiş. Bence Turknet iyidir sizin mahallede var ise plan çalışma direk hiç uğraşmadan fiber olayına akarsin Ankara'da bu yönde çalışmalar var.
  14. Nightless

Türk nete modem parası alınıyor mu

Gigabit internet bağlayacak isen bedava modem veriyorlar..
  15. Nightless

TurkNet - KabloNet - Millenicom hangisi daha iyi ?

Bana göre Turknet çünkü Gigafiber olarak kullanıyorum 100 TL olarak ama bu başkasına göre değişkenlik gösterir önemli olan alt yapı ve sunulan hizmet karşılığı alınan ücret desek yanlış olmaz herkes keşke Gigafiber imkanı kullanımı sağlanmış olsa çağ atlattı cidden
  16. Nightless

Turk telekom ile turknet geçiş

Sen 250 TL bizzat ödeyeceksin brom telekoma sonrasın da Evet, TurkNet cayma bedeli karşılama konusunda size avantaj sunuyor. Mevcut operatörünüzün size çıkaracağı taahhüt cayma bedeli, 120 TL’ye kadar TurkNet’ten oluyor. Bu tutarı 6 ay boyunca faturanıza indirim sağlayarak üstleniyoruz...
  17. Nightless

Turk net İnternet nasıldır önerimisiniz?

Gigabit olarak kullanıyorum sorunsuz şekilde muazzam fiyat var şuan yükselmez ise fiyat performans olarak üst hizmet kalitesi mevcut kendi adıma.
  18. Nightless

Yardım Mahalleme Fiber Hat Döşendi Ama Kullanamıyorum Yardım.

Keçiören tarafında da bütün mahalleler de sayılmaz normalde 2019 yılında planlanan proje 2022 yılında tamamlanacak bu gidişle lakin kentsel dönüşüm söz konusu 2022 yılında incirli tarafında başlanacak şimdiden anlaşmalar yapılmaya başlanmış ondan ötürü de alt yapı olarak gigabit sunuyorlar...
  19. Nightless

Vallaha projesi paylaşılmıştı Ankara'nın %25inde mevcut. ;)
  20. Nightless

Ankara'da yaşıyorum mahallemiz de gigabit mevcut 850 hız alıyorum.
Top Bottom