Neler Yeni

TürkNet Geçmeli Miyim ? Hizmeti Nasıldır ?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,120
İsim
Oğuz Oğuz

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben memnunum, ayrıca taahhütsüz olduğundan beğenmezsen kolayca çıkarsın. ama Türk Telekom'a göre TürkNet de muhatap bulman zor.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Ankara'da ben Gigafiber kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Kablo ve modem bedava idi ama sanırsam sizin oraya gelmemiş. Bence Turknet iyidir sizin mahallede var ise plan çalışma direk hiç uğraşmadan fiber olayına akarsin Ankara'da bu yönde çalışmalar var.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
Ben memnunum, ayrıca taahhütsüz olduğundan beğenmezsen kolayca çıkarsın. ama Türk Telekom'a göre TürkNet de muhatap bulman zor.
Hocam TT'den Geçeceğim İçin , Süreç Nasıl İşliyor ? , Hangi Aşamaları yapmam Gerekiyor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ankara'da ben Gigafiber kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Kablo ve modem bedava idi ama sanırsam sizin oraya gelmemiş. Bence Turknet iyidir sizin mahallede var ise plan çalışma direk hiç uğraşmadan fiber olayına akarsin Ankara'da bu yönde çalışmalar var.
Fiber Yok , VDSL Var.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Hocam TT'den Geçeceğim İçin , Süreç Nasıl İşliyor ? , Hangi Aşamaları yapmam Gerekiyor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiber Yok , VDSL Var.
Gelen kişiler kuruyor geçişi sağlıyor önemli olan seni bunu bildirip Turknet tarafına denilen evrakları imzalaman kimliğini sisteme yukleme gibi olaylar mevcut ekstra bir olay yok

Kamil0.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kamil Genç
Arkadaşlar Taahütüm Dün bitti. Türk Telekomluydum , TürkNete Geçmeyi Düşünüyorum ? Hizmeti Nasıl ? Teknik Sıkıntı Olduğunda Hızlılar Mı ?
Alıntıyı görüntüle
Altyapım Bu.
Hali Hazırda Modemim var ,
https://www.epey.com/modem/zyxel-3312-b10b.html Modeli Bu.

Ne Kadar Hız Alırım ? Beğenmezsem Hemen Üyeliğimi İptal Edebilir Miyim ? Mode Değiştirmem Gerekir Mi ?
Ben ikisinide kullandım türknetten daha fazlaz memnun kaldım mesela bulunduğun konumla alakalı bir şey birazda

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,255
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Turknet gayet iyi ama şöyle bir şeyde var senin 50 değil de maksimum 40 mbps hız alırsın 40 mbps e 100 TL vermek yerine netspeed den 35 lik pakete de bakabilirsin 86 TL Türknet i evimde kullanıyorum netspeed i dükkanımda dükkanda boşuna 100 TL vermeye gerek duymadım açıkçası türknet kötü diye değil 35 Mbps e 100 TL vermek istemedim sadece sende böyle değerlendirebilirsin

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
1 2
50 Mbps için uygun fiyat, GigaFiber çalışmaları da bulunuyor. GigaFiber hizmeti geldiğinde 1000 Mbps geçebilirsiniz.

Top Bottom