Arama sonuçları: *

1. Nightless

Hesabıma 2 kere para geçti

Bir sıkıntı olursa ararlar zaten sen belirtmişsin arayıp en azından bildirdiğin zamanı ve tarihi not al bir kenara dersin bu zamanda bildirme yaptım böyle böyle dendi bana. 1 hafta içinde işlemi geriye alırlar - bakiye olarak veya ararlar kartta bakiye yok diye böyle bir işlem olmuş diye. Sen...
  2. Nightless

TOSLA KART ALDIM NE ZAMAN GELİR?

15 güne kadar sürebiliyor işlemler. Ortalama 10 günde gelir.
  3. Nightless

Papara Batman Kart alınır mı?

Vay arkadaş ya 1.000₺ fazla derken 1.500₺ nedir
  4. Nightless

Bu bilgiye nereden ulaştınız. Uygulamadan baktım 1.000₺ diyor.
  5. Nightless

Satılıyor zaten kafana göre kendi kartını yap :)
  6. Nightless

https://forum.donanimarsivi.com/konu/papara-metal-card-satisi-baslamis.561699/
  7. Nightless

Metal kart geldi 1.000₺
  8. Nightless

Papara çıkaracağım ama kafama takılan bir yer var

Direk bunun için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Onlar gerekli süreci anlatır lakin zaten kapanmış bir hesap var komple kapatıp yeni bir hesap açma süreci bir şey kazandırmaz ki. Zaten gerekli bilgileri veya kartları temin edip sistemi yüklersiniz sanal kart tatafi da yenilersiniz...
  9. Nightless

Numaran kayıtlı ise hesabı daha açmış olduğunuzu gösterir zannedersem aktif olarak kullanmiyordunuz. İninal tarafı hakkında bilgiler şu şekilde; https://blog.ininal.com/ininal-kart-ile-%C3%B6deme-alma-27a46f3d58c 1655558454 Ek olarak zaten hesap önceden açıp sonradan kapatma eylemi...
  10. Nightless

Sadece kendi adına atabilirsiniz.
  11. Nightless

ATM olarak soruyorsan öyle veya PTT den yatırmak teknosadan yatırmak bile geçici bir süre bedava olarak kampanya sunuyorlar yani değişkenlik gösteriyor desem yeridir ( geçici süre bedava şekil de hizmet verdiği oluyor )
  12. Nightless

Olay kısacası görsel olarak attım evet kesintiler oluyor netice de tek tek araştırmanı öneririm uzun bir konu
  13. Nightless

Ziraat karttan paparaya para aktarılır mı?

IBAN ile gönderiyorsun Papara hesabındaki numaranı yazmaya unutma sadece gönderim ücreti olarak 1.000₺ kadar yanlış hatırlamıyor isem 0.81 işlem ücreti kesiyor. En kötü ATM üzerinden papara kartına yükleme yapabilirsiniz. Görsel de paylaştım nerelerden yatırılma yapılır diye şimdiden kolaylıklar.
  14. Nightless

Papara güvenilir mi??

Yaptığı kampanyalar iyiydi bundan sonra ne olacak ne bilemeyiz 15 gün olarak düşünürsek olayları o zaman Paycell kullan her zaman aktif kampanyası var ek olarak puan döngüsü de mevcut
  15. Nightless

Papara güvenilir mi??

İkisi de kampanya geri ödeme para yükleme çekme olayları gibi geniş açıdan bakarsak Tosla bana göre
  16. Nightless

Papara veya Tosla; Şok veya Bim'de var mı?

Rica ederim iyi günlerde kullanın.
  17. Nightless

Papara Lite Card; D&R, Teknosa, Hepsiburada, Gittigidiyor, Kidega, ya da N11 üzerinden satın alınabiliyor. Kartı alırken ödenen 5 TL ücret tutarı, kart aktifleştirildikten sonra iade edilmektedir
  18. Nightless

Tüm şoklardan temin edilmesi gerek. Eğer yok diyor ise ya stok kalmamıştır. 1631021406 Ek olarak banabi uygulamasını kullanıyorsanız sepete ekle getirsinler kapına kadar :)
  19. Nightless

Tosla Kart'ını CarrefourSA, Teknosa, D&R mağazalarından, ŞOK Marketler'den, Banabi uygulamasından, Hepsiburada'dan ve Zorlu PSM otomatlarından satın alabilirsin
  20. Nightless

Papara black card sipariş verdim tahmini ne zaman gelir

Bana 6 günde geldi ama baya sıkıştırdım evde olmayacağım 1 hafta sonra filan gelirseniz alamam filan başka şehire yönlendirmek zorunda kalacağım gibisinden hızlı işledi süreç yoksa ilk başta 15 gün bile sürebileceğini söylüyordu :)
Top Bottom