Neler Yeni

Papara çıkaracağım ama kafama takılan bir yer var

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Ben paparadan başka bir ziraat hesabına para atamam mi
Sadece kendi hesabınıza atabilirsiniz. Akbank ATM lerinden para çekebilirsiniz. Eskiden hepsinde vardı ama kaldırdılar.

Tre-x

80+ Silver
Atamazsınız diye biliyorum.
Şimdi baktımda gönderiliyormuş sanırım.
Ama hiç denemedim ama gönderiliyor olabilir.
Hocam şimdi parayı indirdim hesap aç dedim numaramı girdim karşıma böyle bir şey çıktı

Screenshot_2022-06-18-15-54-21-464_com.mobillium.papara.jpg
numaran paparada kayıtlı diyor bende cep numaram paparada kayıtlı görünüyora bastım bu ekran çıktı
Çıkan ekrandaki şeyleri yaparsam ne olacak şimdi numaram paparadan silinecek mi ve başka bir hesap açmak için tekrar kullanabilecek miyim o numarayı
@Nightless , @Friezer ,@lucielle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece kendi adına atabilirsiniz.
Peki ininalde böyle bir şey var mı

Hocam şimdi parayı indirdim hesap aç dedim numaramı girdim karşıma böyle bir şey çıktı

Screenshot_2022-06-18-15-54-21-464_com.mobillium.papara.jpg
numaran paparada kayıtlı diyor bende cep numaram paparada kayıtlı görünüyora bastım bu ekran çıktı
Çıkan ekrandaki şeyleri yaparsam ne olacak şimdi numaram paparadan silinecek mi ve başka bir hesap açmak için tekrar kullanabilecek miyim o numarayı

@(っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎 ,@Nightless ,@Friezer

Ekler

• IMG_20220618_155501.jpg
    IMG_20220618_155501.jpg
    136.1 KB · Hit: 13
Son düzenleme:

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI

Alıntıyı görüntüle numaran paparada kayıtlı diyor bende cep numaram paparada kayıtlı görünüyora bastım bu ekran çıktı

Numaran kayıtlı ise hesabı daha açmış olduğunuzu gösterir zannedersem aktif olarak kullanmiyordunuz.
İninal tarafı hakkında bilgiler şu şekilde;

Alıntıyı görüntüle numaran paparada kayıtlı diyor bende cep numaram paparada kayıtlı görünüyora bastım bu ekran çıktı

Ek olarak zaten hesap önceden açıp sonradan kapatma eylemi gerçekleştirilmiş bu süreçte tekrar hesabı açma yolunu izlemek gerekiyor kullanacaksınız aynı numara ile.

Tre-x

80+ Silver
Numaran kayıtlı ise hesabı daha açmış olduğunuzu gösterir zannedersem aktif olarak kullanmiyordunuz.
İninal tarafı hakkında bilgiler şu şekilde;

Ek olarak zaten hesap önceden açıp sonradan kapatma eylemi gerçekleştirilmiş bu süreçte tekrar hesabı açma yolunu izlemek gerekiyor kullanacaksınız aynı numara ile.
Hocam açık olan hesabı sadece açtım geri kapattım yani kapattığımi zannediyordum yapmak istediğim şey bu numarayı kullanarak açtığım hesabı tamamıyla kapatıp aynı numara ile yeni bir hesap açmak bunu nasıl yapacağım kafam iyice karıştı

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Hocam açık olan hesabı sadece açtım geri kapattım yani kapattığımi zannediyordum yapmak istediğim şey bu numarayı kullanarak açtığım hesabı tamamıyla kapatıp aynı numara ile yeni bir hesap açmak bunu nasıl yapacağım kafam iyice karıştı
Direk bunun için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.
Onlar gerekli süreci anlatır lakin zaten kapanmış bir hesap var komple kapatıp yeni bir hesap açma süreci bir şey kazandırmaz ki. Zaten gerekli bilgileri veya kartları temin edip sistemi yüklersiniz sanal kart tatafi da yenilersiniz sıfırdan hesap gibi devam edilir. Sadece üye numaranız aynı kalır.

Ama gerekli işlem için o halde;
Papara hesap kapatma işlemleri 0850 340 03 40 numaralı Papara çağrı merkezini arayarak yapılmaktadır. Günün 24 saati hizmet verir. Bu yüzden hesap kapatmak isteyenler dilediği zaman Papara çağrı merkezini arayarak talepte bulunabilirler.

Tre-x

80+ Silver
Direk bunun için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.
Onlar gerekli süreci anlatır lakin zaten kapanmış bir hesap var komple kapatıp yeni bir hesap açma süreci bir şey kazandırmaz ki. Zaten gerekli bilgileri veya kartları temin edip sistemi yüklersiniz sanal kart tatafi da yenilersiniz sıfırdan hesap gibi devam edilir. Sadece üye numaranız aynı kalır.

Ama gerekli işlem için o halde;
Papara hesap kapatma işlemleri 0850 340 03 40 numaralı Papara çağrı merkezini arayarak yapılmaktadır. Günün 24 saati hizmet verir. Bu yüzden hesap kapatmak isteyenler dilediği zaman Papara çağrı merkezini arayarak talepte bulunabilirler.
Hocam benim hattım kontörlü yani para yüklüyorum öyle kullanıyorum ve bu yüzden hemen bitebiliyor ben ararsam bu çağrı merkezini arasam benden liralarimdan kesilir mi

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Uzun zamandır papara çıkarmayı düşünüyorum ama merak ettiklerim var :
1- Papadan diğer bankalara para atılıyor mu bunun için para atacağımız hesap sahibiyle soy adlarimizin aynı olması gerekir mi
2- diğer bankalara para atarken kesinti yapıyor mu ?
3- bütün ATM lerde geçerli mi ?
4- para çekerken veya para yatırırken kesinti oluyor mu ?
5- başka hesaptan bize para gelirken kesinti olur mu ?
Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
1) gerekmiyor normal şekilde atabiliyorsunuz
2) hayır
3) geçerli
4) akbank atm leri dışında evet %1 falan
5) değişmediyse hayır

Top Bottom