Arama sonuçları: *

1. Nightless

Binancetr,Paramı Karta Çekememiyorum Yardım.

İşte bahsettiğim olay o zaten başkasının adına olan karta gönderim yapamazsınız. Kendi adınıza olması gerekiyor zaten çekim yaparken de o uyarıyı verir eğer okursanız kabul etmeden önce yazıyı.
  2. Nightless

Binancetr,Paramı Karta Çekememiyorum Yardım.

Doğrulama yaptınız mı? Gönderdiğiniz hesap size mi ait. Başka birisinin kartına gönderim yapmaz ve doğrulama yapmanız gerekiyor. Onun haricinden başka bir sıkıntı şifre değişikliği yaptıysanız 24 saat içinde çekim yaptırmaz.
  3. Nightless

Luna dan tek kazanan benim galiba

Ben 100₺ ile girmedim sadece olayın riskine değindim. İyi forumlar.
  4. Nightless

Üstad garanti bir olayı yok luna kazandım ettim demekte doğru değil kaybedip canına kıyanlar var iken ben lunadan kazandım diye sevinemem risk büyük sabır yok ise hiç bulaşma bugün yatırdım yarın kazandım mantığı ile zaten bir şey bekleme yatırım tavsiyesi değildir.
  5. Nightless

Tek kazanan sen değilsindir emin ol :) sonuçta oradan birileri alım yaptı ve daha düşükten alanlar da var zaten son 1 haftadır çok fazla votalite yapıyor risk alıp girenler var ise helal olsun iyi kumar diyip susarım :)
  6. Nightless

bitcoin ve ya altcoin almak için siite

Aylar önceki konuyu hortlattigin için teşekkürler
  7. Nightless

atlas coin alınır mı

Şuan hemen hemen hepsi en ucuz zamanın da desek yanlış olmaz hepsi baya düştü 3 ay önceye göre veya da çıkmadı ki düşsün şuan yatırım yapılmaz her ne kadar düşse de çünkü Fed kararı var bir çok olaylar var önümüz de yatırım kararı alıp almamak bunlara göre bakılmalı sadece piyasa düştü diye...
  8. Nightless

Mining Yapacağım Virüs Uyarısı Veriyor

Yapacağın ayarlar birbiri ile dengeli olması lazım bunun için daha bilinçli arkadaşlar var. Tekrar konu açarsan 5600xt ekran kartı mining OC ayarı gibi yardım edeceklerdir sana veya da eski konulardan temin edebilirsin. Telefon da olduğum için geniş çaplı yardım dönemiyorum.
  9. Nightless

Rica ederim hayırlı kazançlar ;)
  10. Nightless

Ayarları doğru yaptıysan 0 almaman gerek. Gerekli ayarları yap güzelim kartı fazla zorlama ayarsız sıkıntı çekersin bunun için forum konularına bakabilirsin. Mining OC ayarları yazıp en az 40 kazım gücü alman lazım öyle diyim sana hayırlı kazançlar.
  11. Nightless

Kart ayarlarını driver üzerinden frekans MHz güç ayarlamasını yaparsanız daha iyi performans alırsınız hangi kart ile mining yapıyorsunuz?
  12. Nightless

Orası için pek bir şey diyemem. Genel anlamda herkes kullanıyor ve emin ol uyarı alıyor bende dahil kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Ama sana yaşamazsın derim sen yaşarsın o sorumluluğu almam lakin kullanan çok kullanıcı var öyle olsa kimse mining yapmaz idi.
  13. Nightless

Genel anlamda zaten mining dosyası en kotu virüs programı bile kullansan uyarı verecektir. İster başka yerden temin et istersen en güvenilir yerden temin et uyarı %75 olarak karşına cikacaktır.
  14. Nightless

Binance Komisyon oranı

Herhangi bir ücret almıyor 7/24 çekim yapabiliyorsun genel olarak mesaj bildirimin de yazıyor.
  15. Nightless

Kripto para harammı sizce?

Kimse o zaman araba alıp 100.000 TL den 300.000 TL bandından satmasın ne kadar vermiş ise o fiyata satsın. Dolar altın almasın.. Bu gün aldığını yarın 2 katına satmasın o akıl verenler onlara şöyle arabalarını kaça aldılar ise aynı fiyattan alacağım haram iş yapmasınlar. Yatırım ise yatırım...
  16. Nightless

Binance TR'den Binance GLOBAL'e nasıl para yollayacam?

Transfer mantığı kullanarak olayı değerlendirme yapabilirsiniz. Binance kanalları arasında transfer ücretsiz. Bunu tehter ile yapabilirsiniz bütün borsalar arasında TL olarak aktarım söz konusu değil.
  17. Nightless

Binance'Deki kayıtlı isim ile banka kaydı farklı para gelirmi

Gelmez lakin başka borsa da iseniz orada birikim yapıp çekin aciliyet yok ise. Lakin tabi burada çekim bedava.
  18. Nightless

Minig için ekran kartı tavsiye

Sonuçta ikisi de kilitli ama ortalama 60 mh\s kazım alacaksın ve 15.000 TL vereceksin aslında mantıklı o konuda ama şu var ki 3070 bulup kilitsiz olarak veya 3060ti bulup kilitsiz olarak yine ortalama 60 mh\s kazım alacaksın ve bulman bence kolay hatta daha alt fiyata neyse o olayı geçtim...
  19. Nightless

Mining ne demektir arkadaşlar?

Şimdi buna bile gelip Google çeviri yanlış çeviriyor diyenler çıkacaktır. Çekirdekler hazırlansın.
Top Bottom