Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

⛔ Steam, artık kumar oynayan kullanıcıların hesaplarını banlayacak.

Yani şimdi ben keydrop,csgo cases gibi sitelerdeki skinlerimi çeksem ban mı yiyeceğim?
  2. OdinSonThoR

Maç için pankart nasıl yapabilirim

Selamlar, bir sorum olacak bir maç için pankart yaptırmam lazım yada yapmam lazım diyelim. Sadece yazı olacak ve yazacağım şey plastik mi tam olarak ne? Nereden temin edebilirim?
  3. OdinSonThoR

SON GÜN 3 NİSAN Açık Öğretim Lisesi Bilgilendirici

Hocam işte yetmiyor oradaki .......... çalışanlar yapmıyor
  4. OdinSonThoR

SON GÜN 3 NİSAN Açık Öğretim Lisesi Bilgilendirici

18 yaşına yeni bastım gittim ailenle gel dedi. Kadın 2004 eylül sonrası doğumlular için böyle bir durum olduğunu söyledi 2005 şubat doğumluyum 2004 ekim doğumlu arkadaşım tek başına geçti Geçmek istiyorum ama geçemiyorum
  5. OdinSonThoR

Bir insan neden Atatürk'ü sevmez?

Altta yazdığım cümlelerde forum kurallarına uydum. Eğer öyle düşünmüyorsanız alın forum kuralları okuyarak gidin Ben neden sevmez bilmiyorum ama kimlerin sevmediğini düşündüğümü söyleyebilirim zaten kendi düşüncem B) -AmedSporlular -Her sene nevruzda olay çıkarıp polise saldıranlar -Türk...
  6. OdinSonThoR

Bir insan neden Atatürk'ü sevmez?

İnan bilmiyorum
  7. OdinSonThoR

Aklından Geçeni Söyle

ölmek istiyorum.
  8. OdinSonThoR

İsmi değiştirilmiş fotoğrafın eski adını nasıl bulabilirim?

Bilgisayarımda 10 gün önce fln bir fotoğraf kesip ismini değiştirdim ama kopya olarak kaydettim yani orjinal fotoğrafa dokunmadım ama nerede bulamıyorum bu kesilmiş fotoğraftan eski fotoğrafın adını bulabilir miyim?
  9. OdinSonThoR

İsmimin bilinmediği bir yerde ismim yayıldı suçlamada bulunabilir miyim?

Eee beni etiketleyip ismimi soyismimi yazdılar. Sonrasında yine beni etiketleyip ***** nabersin fln yazdılar -****** selamı var yazıyorlar Yayıncı: o kim? -Abi yanında ya konuşma odasında, vs benin olduğum gayet belli oluyor elimdeki tüm fotoğrafları atamam ama direk benim söylendiğim yayın...
  10. OdinSonThoR

Bu kişiler 3 kişi ismimi bilmiyorlardı zaten. Bulmuşlar bir yerden ki bulunması çok zor değil ama çok araştırması lazım.
  11. OdinSonThoR

Selamlar olay biraz saçma ama baştan anlatıyorum. 1,5 yıl önce aramın iyi olduğu günümün 4-5 saatini birlikte geçirdiğim kişiler vardı. Biz twitch ortamında tanışmıştık ama onlar isimlerini kullanıyordu ben ismim yerine nickimi kullanıyorum ve hala kullanmaya devam ediyorum. Ortamda tanıştığımız...
  12. OdinSonThoR

Silindi

Aga sana tcni numaranı fln atarlarsa -e bunları bende biliyorum (küfür et) :) Şaka bir yana ailene git bilgilendir, sonrasında şikayette bulun bir şey olmaz :D
  13. OdinSonThoR

Kurtlar vadisi detayları

Pala ve adamları dağdan gelme oldukları için saatlerini ters takardı teröristler yansımasını görmesin diye. Örn: Bedir.
  14. OdinSonThoR

Sizi Hayata Bağlayan Şey Nedir ?

Annem ve inandığım dinde intiharın haram olması.
  15. OdinSonThoR

Görüşürüz Uykusuz dergisi

Bu büfelerde fln var mıdır ekstra olarak. Şimdi gidersem bulamazsam boşuna inmeyim bulup döneyim :D
  16. OdinSonThoR

Görüşürüz Uykusuz dergisi

Nereden alabilirim? Zincir bir yerden
  17. OdinSonThoR

Fortnite mi PUBG mi sizce hangisi

Dost abinin eski bir açıklaması vardı benim görüşlerime çok yakın eski bir oyuncu olarak aynı fikirdeyim.
  18. OdinSonThoR

Okulda nasıl müzik dinlerim

Çok teşekkürler hocam diğer ay alıyorum bunu
  19. OdinSonThoR

Mezuna kaldım, test çözüyorum. Çok saçma iş valla sarmıyor galiba mp3 çalar fln alacağım kulaklık kablolu kullanılıyor
  20. OdinSonThoR

Canım istemiyor sırada yatmak daha hoş birde müzik dinlersem deme keyfime
Top Bottom