Neler Yeni

Silindi

Erda Yıldırım

80+ Gold
Bunların hepsi amip boyutundaki 14 yaşında karşıma çıksa 2. Yumruğu atmayacağım veletler. Eğer savcılığa vermezsen büyük problem olur senin için. En yakın karakola gidip şikayette bulun. Discord veri vermiyor diye bir muhabbet yok. Eğer çocuğu bulamazlar ise koskoca devlet gider discord'dan ske ske verileri alır. Bunlar kendilerini anonim sanan 2 3 tane velet. Eğer kızı tanıyorsan ve discord dışında bir platform kullanıyorsa onuda şikayet et. Discord dışı platform kullanıyor ise bulunması 3 gün sürmez. Doğrular tektir
, değişmez. Siber şube sker affetmez. 😀

KlausM

80+ Silver
Hiç bir şey bilmiyorsan cimere şikayette bulun egm ait data verilernin elerinde olup şahsına şantaj yapıldığı hakkında yazını yaz sonra bak nasıl hoplatıyolar adamı gör, ss alıp gönder dc'deki elemanlarada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

E devletim 18 yaşımda olmadığı için yok ailemin var

O konudada rahatım
e devlet 16 yaşında açlılabiliyor şifre alırsan eğer ptt'den

Livaković

80+ Silver
Hiç bir şey bilmiyorsan cimere şikayette bulun egm ait data verilernin elerinde olup şahsına şantaj yapıldığı hakkında yazını yaz sonra bak nasıl hoplatıyolar adamı gör, ss alıp gönder dc'deki elemanlarada.

Son düzenleme:

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Eren Pestil
Merhaba arkadaşlar bugün hem vertigo hastalığım olduğundan şüphelenirken moralimin bozulmasiyla beraber bir sorun daha yaşadım olaya gireceğim olay 2 hafta önce yaşanıyor ve ben şuan hala 2 hafta olan önceki bir olayın buraya kadar gelmesine şaşırıyorum konu şu şekilde bir kız var dcden kızdan tiksiniyor sevmiyordum ve kıza sen bu dünyaya fazlalıksın gibisinden hakaretler ettim sonrasında engelliyorum kız gidiyor 2 hafta sonra işte tam bugün bir grup bu sorgu panel cc işleriyle uğraşan şahıslar numaramı buluyorlar sahsima ait olan discord sunucumuda onlara devretmemi istiyorlar evine pizza yollarız ihbar yaparız gibisinden tehtidler söyleniyorlar şuan bu arkadaşlar bu kıza ettiğim çok büyük olmayan hakaretler yüzünden taciz ettiğime dair suçlamalarda bulunuyorlar fakat kızı daha yüzünü bile bilmiyorum kızla o gün tanıştık o günde kavgadan sonra sohbeti kestik zaten tanımadıgım birine taciz suçlaması almam ayrı bir trajikomik şimdi bu arkadaşlar annemi babamıa aramakla tehtid ediyorlar numaramdan muhtemelen tcmi bulacaklar tcm yayırsa bir problem olurmu tcmi muhtemeln biliyorlar konu yayıp yaymayackları arasında değişmekte şu gördüğünüz sste numaram var ve tehtid ediliyorum yayacak yürekleri varmı onuda bilmiyorum şuanlık bu 10 kişilik sanal mafyayı engelledim ve hepsinin yaşı 14 15 yaşlarındalar eminim biliyorum tiplerinide gördüm daha kıllari bile çıkmamış insan bunlar ben ise 17 yaşındayım bu durumda aileme bilgilendirme yapmam gerekirmi yoksa şimdilik ortalığı karıştırmamalımıyım ekteki görselde tehtid mevcut

Ekte snowzingi salda demek istediği sunucumun ismi snowzing onu salmamı istiyor avukat bulunur problem yok onda ama şuan ne yapmam gerekiyor telefon numaram tcmin bunması tc ile birşeyler yapabilirlermi e devletim yok şuanda 18 yaşında olmadıgım için benim veya ailemdekilerin e devletine erişilinebilirmi veya başka bir şeye
adliyeden bi fotoğraf at kendisine korkup yazmaz bidaha :D

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Merhaba arkadaşlar bugün hem vertigo hastalığım olduğundan şüphelenirken moralimin bozulmasiyla beraber bir sorun daha yaşadım olaya gireceğim olay 2 hafta önce yaşanıyor ve ben şuan hala 2 hafta olan önceki bir olayın buraya kadar gelmesine şaşırıyorum konu şu şekilde bir kız var dcden kızdan tiksiniyor sevmiyordum ve kıza sen bu dünyaya fazlalıksın gibisinden hakaretler ettim sonrasında engelliyorum kız gidiyor 2 hafta sonra işte tam bugün bir grup bu sorgu panel cc işleriyle uğraşan şahıslar numaramı buluyorlar sahsima ait olan discord sunucumuda onlara devretmemi istiyorlar evine pizza yollarız ihbar yaparız gibisinden tehtidler söyleniyorlar şuan bu arkadaşlar bu kıza ettiğim çok büyük olmayan hakaretler yüzünden taciz ettiğime dair suçlamalarda bulunuyorlar fakat kızı daha yüzünü bile bilmiyorum kızla o gün tanıştık o günde kavgadan sonra sohbeti kestik zaten tanımadıgım birine taciz suçlaması almam ayrı bir trajikomik şimdi bu arkadaşlar annemi babamıa aramakla tehtid ediyorlar numaramdan muhtemelen tcmi bulacaklar tcm yayırsa bir problem olurmu tcmi muhtemeln biliyorlar konu yayıp yaymayackları arasında değişmekte şu gördüğünüz sste numaram var ve tehtid ediliyorum yayacak yürekleri varmı onuda bilmiyorum şuanlık bu 10 kişilik sanal mafyayı engelledim ve hepsinin yaşı 14 15 yaşlarındalar eminim biliyorum tiplerinide gördüm daha kıllari bile çıkmamış insan bunlar ben ise 17 yaşındayım bu durumda aileme bilgilendirme yapmam gerekirmi yoksa şimdilik ortalığı karıştırmamalımıyım ekteki görselde tehtid mevcut

Ekte snowzingi salda demek istediği sunucumun ismi snowzing onu salmamı istiyor avukat bulunur problem yok onda ama şuan ne yapmam gerekiyor telefon numaram tcmin bunması tc ile birşeyler yapabilirlermi e devletim yok şuanda 18 yaşında olmadıgım için benim veya ailemdekilerin e devletine erişilinebilirmi veya başka bir şeye
Aga sana tcni numaranı fln atarlarsa
-e bunları bende biliyorum (küfür et) :)
Şaka bir yana ailene git bilgilendir, sonrasında şikayette bulun bir şey olmaz :D

verctoisgonnaback

80+ Bronze
Klasik sanal mafya tripleri. Bir süre dişini sıkıp kafana takmazsan uğraşmayı bırakıyorlar dostum.

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
M.S.C
Gerçekten dava açsanıza?

SerhatCC

80+ Bronze
yav kardeş ne kadar korkaksınız ya. git annene babana durumu anlat 14 15 yasında cocuklar ne yapabilirler bu kadar korkmayın boyle seylerden

Livaković

80+ Silver
Aga sana tcni numaranı fln atarlarsa
-e bunları bende biliyorum (küfür et) :)
Şaka bir yana ailene git bilgilendir, sonrasında şikayette bulun bir şey olmaz :D
2 Gün sonra saldılar :D numaramı yok orda yaycam onu bunu yapacam dediler 2 gündür ses seda çıkmıyor

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,541
İsim
İsmi ismi.
Bebeler işte ç.ok sinirleniyorum ama bir yandan da üzülüyorum acaba ailesi nasıl yetişdirdi. Atat yazısını görünce iyice sinirlendim neden yaa 14 yaşında veledin teki bu halde olabiliyor?

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,548
İsim
Memati Baş
T.C kimlik numaran ile ne yapacaklar ki? ailene söyle bu sıralar birileri benimle uğraşıyor sizi ararlarsa açmayın gibisinden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,117
Üyeler
141,939
Son üye
farquarto
Top Bottom