Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

VODAFONE NET ile yaşadığımız sorunlar

Yanımda uygulamasında hesabımızda 1 tane bir şey yok sadece ana sayfada bilgiler var onun dışında fatura ekranı yok, hat bilgileri kısmı boş. Mail yoluyla fatura pdf istedik bugün 3 kere daha gelmedi vodafone kadar rezil bir hizmet aldığımı hatırlamıyorum
  2. OdinSonThoR

Az önce aradık kadın numarayı görüntülüyor ama bize veremiyor verse şuan netspeede geçerim yok sonra sesiniz gelmiyor vs deyip kapatıyorlar yemin ederim rezillik diz boyu
  3. OdinSonThoR

Selamlar son 1 haftadır internet değiştirmeye çalışıyorum. NetSpeed'e geçeceğim bilmiyorsanız yeni abone olursanız 250TL aktivasyon ücreti ödemeniz gerekiyor, ama müşteri numaranızı yazıp geçiş yaparsanız bu parayı ödemiyorsunuz. Vodafone'dan 3 gündür hizmet numaramı almaya çalışıyorum ama bu...
  4. OdinSonThoR

İnternet servis sağlayıcı önerisi

Linki atar mısın
  5. OdinSonThoR

Direk 100lük paket alamıyorum hocam
  6. OdinSonThoR

Geçemiyorum ustam işte 35 az geliyor bana 50 lazım adamlar 100 paket seçtirmiyor :.(
  7. OdinSonThoR

Ustam geçecek iss kalmadı
  8. OdinSonThoR

Nasıl yani ne kadar arttırıyor mesela
  9. OdinSonThoR

Ekstra ücret çıkmaz değil mi
  10. OdinSonThoR

Selamlar maks 200 TL bütçeyi aşmam hatta 100e kadat İSS önerisi istiyorum alt yapı 81 destekliyor 75lik veya 50llik paket olursa okeyim Ekstra ücret çıkmazsa çok memnun olurum !NETSPEED ÖNERMEYİN LÜTFEN 100LÜK PAKET ALAMIYORUM MAKS 35!
  11. OdinSonThoR

Vodafone hizmet numaramı bulamıyorum

Vodafone Net'e tıkladığımda Vodafone Net işletmecisinde 2 tanesi aktif, 0 tanesi pasif olmak üzere toplam 2 adet abonelik bilginiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi istediğimde ekran boş
  12. OdinSonThoR

Hocam faturada yazması gerekmiyor mu? Online hizmetlerde de 2 tane hesap var ikisi de aynı tarihte biten bizim ev internetinin şeyi. Faturalarda ve online hizmetlerde yazan numaraları komple yazdım e devlet garanti sonuç verir değil mi?
  13. OdinSonThoR

Yemin ederim aklıma gelmedi Hocam ama yine kabul etmiyor 1679399158 Faturada ve online işlemde yazan kodu kabul etmiyor
  14. OdinSonThoR

Netspeede geçmek istiyorum hizmet numaramı istiyor ama vodafoneda böyle bir bilgi yok Faturamda tek 10 haneli numara Kullanıcı Kodu onu kabul etmiyor nereden alacağım bunu? Acilen geçmem gerek. Vodafone babamın üzerine ben bunu kendi üzerime almaya çalışıyorum ama daha sadece ismimi ve adresimi...
  15. OdinSonThoR

Netspeed'e başvuruyorum ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu

ADSL'den sonunda netspeed'e başvuruyorum 100lük paketi alıyorum diğer internetler hakkında hep kötü şeyler duydum ama artık tak etti 160 TL'ye geçiyorum umarım sorun çıkmaz Ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu?
  16. OdinSonThoR

milleni veya türknet internet alınır mı?

Netspeed 100lük paketine geçiyorum o zaman. 81'e kadar destekliyor alt yapım 2 sene önce döşendi kablolar. Kendi üzerime alacağım şubatta 18 olup teşekkürler.
  17. OdinSonThoR

Teşekkürler ne önerirsiniz peki?
  18. OdinSonThoR

Biraz daha açıklar mısınız? Geçmeyi düşünüyorum çünkü
  19. OdinSonThoR

İnternet sağlayıcısı önerisi

Şuan comnette çok sıkıntı yaşayan gördüm en gerçekçi düşündüğüm millenicom 150tllik olan 100lük paketi düşünüyorum 80 zaten benim altyapımın maksimum desteklediği. Ekstra ne ücretler çıkıyor okumadım. Şu anda vodafone kullanıyoruz nisanda bitecek ben şubatta 18 olduğumdan direk kendi üstüme...
  20. OdinSonThoR

İnternet sağlayıcısı önerisi

İstanbul'un merkez yerlerinden biri olan Üsküdar'da oturuyorum. Ne kadar sürede kurulum yapıyorlar ve ekstra bir ücret çıktı mı fatura dışında?
Top Bottom