Arama sonuçları: *

1. O

800-1000tl arasında traş makinası önerisi

Philis Oneblade alabilirsin. Ben de yeni aldım memnunum. Köşeleri başlıkla kullanıyorsa almaması normal başlıksız hem temiz keser hem de her yeri alır.
  2. O

Oral-B D150 alınır mı

Alınır.
  3. O

Jawline kullanan varmı nasıl ?

Kemikleri yok Organları yok Yağ oranı %0 ne sandın 😎 He bu arada sakızla farkı ne o ürünün :D Bari sakız çiğne ağzına güzel tat gelsin. Ayrıca 180 boyun var ve 70 kilo olunca kilolu olmuyorsun sanki ama sen bilirsin
  4. O

Pc için bu masa alınır mı?

Yine bu :D
  5. O

Sallanır söyleyeyim. Bi destek lazım. Bende solunda yatak arka ve sağında duvar var sallanmıyor
  6. O

Bende var. Sağ sol arkasında duvar yatak koltuk vs. destek yoksa sallanır söyleyeyim.
  7. O

Bilgisayar Montajı İçin Gerekli Olan Tornavidalar?

https://tr.aliexpress.com/item/1005003941829606.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2b79401eyR62Uc&algo_pvid=bd5bdb7b-5bd0-4acf-b415-bf1210de89bc&algo_exp_id=bd5bdb7b-5bd0-4acf-b415-bf1210de89bc-12&pdp_ext_f= Şunu aldım ben...
  8. O

LG NanoCell 50NANO756PA alınır mı?

Amazon garanti konusunda en iyi firmadır hayırlı olsun
  9. O

10000tl televizyon tavsiyesi

Bence gayet iyi. Şu an 49 kullanıyorum ufak geliyor bana
  10. O

Yani pek anlamam ama bu gayet iyi geldi gözüme. Özellikle 4K olması LEDleri ve boyutu. Ayrıca philips iyi bi marka sevilmemesi garip
  11. O

https://www.amazon.com.tr/dp/B08DP35T4J/?coliid=I1EDK2UTPDYTKF&colid=1Y05POC9ZHT0U&psc=1&ref_=lv_vv_lig_dp_it Fiyatı iyi bi araştırın isterseniz. Bundan bahsediyor da olabilirsiniz
  12. O

Alfais 4217 Cat6 Ethernet Kablosu Alınır Mı?

Kullanıyorum alınır
  13. O

Ethernet kablo önerisi

Bende var hızda eksiklik yaşamadım gayet iyi
  14. O

Şarjlı diş fırçası önerisi

Yani yeterli olan odur hocam. 3 ayda eskimiyor fırça 5 aya kadar ömrü oluyor günde 1 kullanımla
  15. O

Pro 500 almaya karar verdim bugün mağazalarda test ettikten sonra. Aralarında 40tl fark var ve pro 500 daha ince saplı 40tl çok bi para değil daha mantıklı geldi. Ayrıca hocam çakma 1 kere denerim kötüyse orjinal devam. Zaten 3 ayda bi değişmek hikaye biraz o uzuyor her türlü.
  16. O

Hocam kız arkadaşım alacaktı ikna edememiştim. Bu konuyu gösterdim anca ikna oldu yoksa ben de bunu düşünüyordum.
  17. O

Yedekli gerek yok hocam. O halledilir indirimle başlık alırım ya da yan sanayileri var
  18. O

O zaman bunu alıyorum hocam teşekkürler tavsiyeniz için
  19. O

Sağolun hocam ben de bunda karar kılmıştım aslında. Kız arkadaşım doğum günüme alacaktı kazıklanmamak için önceden bana sordu ben de araştırıyorum. Diğerlerinin pek bi artısı yok gibi modlar var ama işe yarar değiller. Sadece pro 2 modelinde batarya göstergesi ve ince olması hoşuma gitti. 180tl...
  20. O

400tl biraz fazlaymış ya. Bime yine gelirse alabilirim 240 iyi fiyat 1645308848 Bu en uygun model bunu düşündüm aslında. Yüksek ihtimalle alırım ama diğer seçenekleri de değerlendiriyorum. Daha ince tutma yerleri olanlar cazip geliyor. 1645308862 Tecrübe edenlerden duymak en iyisi her zaman
Top Bottom