Neler Yeni

Şarjlı diş fırçası önerisi

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,583
İsim
Oğuzhan Şahin
pisman olmazsın ho 3 ayda bir değiştir tabi :) fırçaları 80-100 arasıydı en son yanlış hatırlamıyorsam daha ucuzdur belki hiç bakmadım üşendim :D ben kampanyalı 140'a 1 yedekli almıstım
Yedekli gerek yok hocam. O halledilir indirimle başlık alırım ya da yan sanayileri var

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Modlar bir şeye yaramıyor sonuç olarak başlık var ve sağ sola dönüyor çok gereksiz, şarj göstergesi daha da gereksiz çünkü önerdiğim diş fırçasının kullanım kılavuzunda sürekli şarj istasyonunda kalması öneriliyor.
Model no yok

softnex

80+
Yedekli gerek yok hocam. O halledilir indirimle başlık alırım ya da yan sanayileri var
kankam yan sanayi alma bence ben almıştım kötü geldi bana bilmiyorum psikolojiktir belki gerçi 3 ay da bir değiştirsen 80 TL olsa yan sanayi almaya mecbur kalıyoruz ogrencıysen bide haklısın para oldugunda orjinali alırsın boşver :)

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Oral-B D100 Vitalityi yaklaşık 9 aydır kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım oldukça da memnunum. Çokta gerekli olmayan özellikler için daha fazla para vermenin bence bir anlamı yok. Oldukça yeterli.
Edit: Vitality 100 dışında öneri istemişsiniz görmedim. Neden bunu istemiyorsunuz?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,583
İsim
Oğuzhan Şahin
Oral-B D100 Vitalityi yaklaşık 9 aydır kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım oldukça da memnunum. Çokta gerekli olmayan özellikler için daha fazla para vermenin bence bir anlamı yok. Oldukça yeterli.
Edit: Vitality 100 dışında öneri istemişsiniz görmedim. Neden bunu istemiyorsunuz?
Hocam kız arkadaşım alacaktı ikna edememiştim. Bu konuyu gösterdim anca ikna oldu yoksa ben de bunu düşünüyordum.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,583
İsim
Oğuzhan Şahin
kankam yan sanayi alma bence ben almıştım kötü geldi bana bilmiyorum psikolojiktir belki gerçi 3 ay da bir değiştirsen 80 TL olsa yan sanayi almaya mecbur kalıyoruz ogrencıysen bide haklısın para oldugunda orjinali alırsın boşver :)
Pro 500 almaya karar verdim bugün mağazalarda test ettikten sonra. Aralarında 40tl fark var ve pro 500 daha ince saplı 40tl çok bi para değil daha mantıklı geldi.
Ayrıca hocam çakma 1 kere denerim kötüyse orjinal devam. Zaten 3 ayda bi değişmek hikaye biraz o uzuyor her türlü.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Pro 500 almaya karar verdim bugün mağazalarda test ettikten sonra. Aralarında 40tl fark var ve pro 500 daha ince saplı 40tl çok bi para değil daha mantıklı geldi.
Ayrıca hocam çakma 1 kere denerim kötüyse orjinal devam. Zaten 3 ayda bi değişmek hikaye biraz o uzuyor her türlü.
Ben 9 ayda iki kere değiştim.

şahin doğan

80+ Platinum
model olarak öneremem ama marka olarak kesinlikle ORAL-B

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,583
İsim
Oğuzhan Şahin
Top Bottom