Neler Yeni

Şarjlı diş fırçası önerisi

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Bütçe teklilerde max 300 2lilerde daha değişken. Vitality 100 dışında önerebilieceğiniz pilli olmayan model var mıdır ?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,111
İsim
Oğuz Oğuz
Bütçe teklilerde max 300 2lilerde daha değişken. Vitality 100 dışında önerebilieceğiniz pilli olmayan model var mıdır ?

Bende bu var 2 ay önce bimden 240₺’ye almıştım. Ama daha kullanamadım.

softnex

80+

bunu kullanıyorum 1 aydır ilkte dişleri kanattı ama normal kullanma klavuzun'da yazıyor bu baya iyi 3 ay'da bir fırçasını değiştirmeli.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bende bu var 2 ay önce bimden 240₺’ye almıştım. Ama daha kullanamadım.
400tl biraz fazlaymış ya. Bime yine gelirse alabilirim 240 iyi fiyat
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu kullanıyorum 1 aydır ilkte dişleri kanattı ama normal kullanma klavuzun'da yazıyor bu baya iyi 3 ay'da bir fırçasını değiştirmeli.
Bu en uygun model bunu düşündüm aslında. Yüksek ihtimalle alırım ama diğer seçenekleri de değerlendiriyorum. Daha ince tutma yerleri olanlar cazip geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam git migrosa veya markete git adam akıllı bakıp al.
Tecrübe edenlerden duymak en iyisi her zaman

TamerKs

80+ Silver
Az önce kullanıyordum ve her kullandığımda iyiki almışım diyorum. Fazlasına gerek yok diye düşünüyorum.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Az önce kullanıyordum ve her kullandığımda iyiki almışım diyorum. Fazlasına gerek yok diye düşünüyorum.
Sağolun hocam ben de bunda karar kılmıştım aslında. Kız arkadaşım doğum günüme alacaktı kazıklanmamak için önceden bana sordu ben de araştırıyorum. Diğerlerinin pek bi artısı yok gibi modlar var ama işe yarar değiller. Sadece pro 2 modelinde batarya göstergesi ve ince olması hoşuma gitti. 180tl civarından alınır gibi bu model.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,229
İsim
Efecan
olum hepsiburadadan bakıyordum bende şimdi net emin oldugunuz iyi olan varsa benim içinde iyi olacak alayım bari

• Beğen
Reaksiyonlar: MTBC

TamerKs

80+ Silver
Sağolun hocam ben de bunda karar kılmıştım aslında. Kız arkadaşım doğum günüme alacaktı kazıklanmamak için önceden bana sordu ben de araştırıyorum. Diğerlerinin pek bi artısı yok gibi modlar var ama işe yarar değiller. Sadece pro 2 modelinde batarya göstergesi ve ince olması hoşuma gitti. 180tl civarından alınır gibi bu model.
Modlar bir şeye yaramıyor sonuç olarak başlık var ve sağ sola dönüyor çok gereksiz, şarj göstergesi daha da gereksiz çünkü önerdiğim diş fırçasının kullanım kılavuzunda sürekli şarj istasyonunda kalması öneriliyor.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Modlar bir şeye yaramıyor sonuç olarak başlık var ve sağ sola dönüyor çok gereksiz, şarj göstergesi daha da gereksiz çünkü önerdiğim diş fırçasının kullanım kılavuzunda sürekli şarj istasyonunda kalması öneriliyor.
O zaman bunu alıyorum hocam teşekkürler tavsiyeniz için

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Vitality D100'ü ben de uzun süredir kullanıyorum memnunum. Çok pahalı olanlarda yok bluetooth'la telefona bağlanma bilmem ne bir ton "bence" gereksiz özellik var. D100 gayet iyi iş görüyor, zamanlayıcısı da var kendi içinde. Batarya durumunu görmeye ihtiyaç yok çünkü devamlı şarj standında duruyor zaten. Öneririm.

softnex

80+
Vitality D100'ü ben de uzun süredir kullanıyorum memnunum. Çok pahalı olanlarda yok bluetooth'la telefona bağlanma bilmem ne bir ton "bence" gereksiz özellik var. D100 gayet iyi iş görüyor, zamanlayıcısı da var kendi içinde. Batarya durumunu görmeye ihtiyaç yok çünkü devamlı şarj standında duruyor zaten. Öneririm.
amerikanın icatları :p

Top Bottom