Arama sonuçları: *

1. O

Twitch Bit Hırsızlığı Yapan Kişiler Tüm Liste

EasterGamers harici herkes uzun uzun açıklama yaptı gibi geldiğinden bu adama inanıyorum nedense. Ayrıca uzun yıllardır Facebookta değil mi bu adam ben mi yanlış biliyorum
  2. O

Twitch Ryzen 5 5500 + rx 6600 xt ile yayın açabilir miyim

https://www.incehesap.com/skygate-render-bilgisayari-fiyati-50347 Bunu al her yönüyle iyi
  3. O

amazon prime gaming prıme day 30 ucretsiz oyunları

Lafı dolandırmaya gerek yok dediğimi anlıyorsun. 7.90₺=0.43 € 7.90€=146 ₺
  4. O

İşte onu diyorum bu haliyle bile bi kazançları yok ki adamların. 8TLye abonelik ne demek ya. Sene sonuna kalmaz zam gelir. Bari 1 2 dolar yapsınlar
  5. O

Kesinlikle değer ama bedava kalkar umarım. Adamlar 0.46 Cente verdiği hizmete bak. Yurtdışı fiyatı 7.90 € aylık TL'ye çevirdiğimizde 143.68TL yapıyor. Niye TL'ye çeviriyorsun diyenler gelmeden 18 tane Türk prime abonesi 1 yurtdışı abonesiyle aynı kazancı bırakıyor. 8TLyle 2 simit alırsın ya da 1...
  6. O

Bedava hesap olayı kalkıp amazon aylık 40tl olursa o zaman bedavacıları görmek isterim
  7. O

Twitch Bu upload ile yayın yapılır mı?

İkisi de yetersiz. Apu sistemle aldığın fpsler belli yayına nasıl yansıyacak onu düşün. Artı olarak uploadın da olmadığından pek mümkün değil gibi
  8. O

twitch studio donanım zayıf diyor

Arkadaşlar vasat orta demek ne diye linçlediniz ki adamı
  9. O

Saniyenin geliri vs. görüldü!!!!

Hani hocam bi siz mi gördünüz abonesi o 😁
  10. O

Twitch Discord Sunucusu Oluşturma

Sahipliği aktarınca kurucu olarak kalmıyor mu?
  11. O

twitch özgüven karakter tip.

Küçük yaşta biriyle büyüğün olgunluğuyla espri yeteneği eğlendirme yeteneği bir değil bence
  12. O

O zaman yapıştır gitsin. Tip önemli olsaydı ohoo. Tipi geçtim burun demişsin zaten. Yaşın küçük olmadığı sürece sıkıntı olmaz bence
  13. O

Önemli olan yaşın bence. Kaç yaşındasın?
  14. O

Net bi cevap olmuş
Top Bottom