Arama sonuçları: *

1. OnTheRoonKilled

X3440 li bir sistem günümüz için yeter mi

Tabii ki de daha iyi olacaktır ben daha uygun çözümü düşündüm sadece.
  2. OnTheRoonKilled

Zaten X5460 hiçbir şekilde tavsiye ettiğim bir ürün değildir. Hatta 775 pin tavsiye etmem. Çünkü sıvı soğutucumu kanyatmıştı kendisi ayrıyeten de SSE4.2 desteği olmayışından bir çok yeni nesil oyunu açamıyordu. Her yönü ile ekside ve ekside olan bir ürün...
  3. OnTheRoonKilled

960 kullanıyorum ve hala gideri var. Bence 2 seneye anca patlar 960 Eskiden X5460 ile oynuyordum darboğaz ve bazı oyunların açılmaması harici sorunum yoktu ama X3440'ta hem darboğaz olmaz hem de her oyun rahatlıkla açılır. Ama bence soğutucu alıp X3440'da 3.4-3.5Ghz denenmeli. Olası darboğaz...
  4. OnTheRoonKilled

Ryzen 5 5600X + RTX 3070 Ti sistem fiyatına göre iyi mi?

Öncelikle yargılamak ile eleştiriyi karıştırıyorsun bu aklında bulunsun. Ayrıca sen de fikir alıp daha mantıklı bir şey ortaya çıkarmaktan çok kendi oluşturduğun sistemi savunmaya odaklısın ama benim sesim çıkmıyor buna. Video editörlüğünün sadece işlemciye yüklenmediğini bilecek kadar...
  5. OnTheRoonKilled

Ryzen 5 5600X + RTX 3070 Ti sistem fiyatına göre iyi mi?

Yine de saçma oluyor. Sistem full asus olması için yapılmış resmen Asus olması tamamen kaliteden ödün verilmemiş bir sistem olduğunu göstermiyor. O koyulan Asus Sıvı soğutma sırf asus diye koyulmuş oraya alınmasının hiçbir mantığı yok. Ayrıca sözde giriş seviye olan ama kendi içinde orta...
  6. OnTheRoonKilled

X3440+GTX1060 Vs 4300ge

Kazdığın şeye göre değişir ama günde 1-2 dolar kazansan bir ayda o paralara yakın kazanbilirsin ama ne kadar kazar bilemeyiz.
  7. OnTheRoonKilled

X3440+GTX1060 Vs 4300ge

İlk sistem daha mantıklı her türlü açıkçası.
  8. OnTheRoonKilled

X3440+GTX1060 Vs 4300ge

x3440 + 1060 daha mantıklı 6K'ya. Ama ileride ekran kartı fln değişirim dersen 4300ge.
  9. OnTheRoonKilled

Apu Sistem Yerine Ekran Kartlı Sistem Tavsiyesi

Alsan bile o verilen performansın yanına bile yaklaşamazsın bu yüzden sen satma işlemcini git bir tane daha ayrı ram'den al tak sistemine kullan. Performansın artar en azından.
  10. OnTheRoonKilled

Ablama pc alıyoruz..

Yazmaktan zarar gelmez. İhtimaller üzerine oynamak gerekir bazen.
  11. OnTheRoonKilled

Ablama pc alıyoruz..

Eski ilan ama adam belki hala satıyor. 5 aydan beri ürün satmaya çalışıyorum alan yok ne ama hala satıyorum. Bi denesin belki adam aynı paraya satacak belli olmaz. 2500₺'yi 2300'e indirebilirsen al indiremezsen yine al.
  12. OnTheRoonKilled

Ryzen 7 5700G'li sistem alınır mı?

Kanka o zaman git al 7.5K'ya kazıklan ne diyeyim ki şimdi. Eğer alacaksan uygun paraya 5600G'li 5.5K'ya fln. Sen de diyorsun normal piyasasında değil diye. Ne yapalım piyasa normal değil diye gidip her türlü parasına değmeyecek olan 5700G'li sistemi mi al diyelim?
  13. OnTheRoonKilled

Opera GX Sorunu Lütfen Yardım edin

O harfine bas seni zaten operanın açık olduğu yere atacaktır sonra da görevi sonlandır diyeceksin.
  14. OnTheRoonKilled

İzin almaya gerek yok söyleyin.
  15. OnTheRoonKilled

Görev yöneticinde opera gx'e bağlı olan tüm uygulamaları sonlandır. Ardından ise tekrardan giriş yapmaya çalış. Ara sıra olan bir sorun. Tek bu tarayıcıya özel de değil. Diğer tarayıcılarda da yaşayabilirsiniz.
  16. OnTheRoonKilled

Apu mu ekran kartlı sistemmi?

Maaşallah biraz fazla mı abarttın acaba?Ayrıca hangi oyunlar için konuşuyoruz CS fln mı? AAA oyunların çoğunda gördüğüm kadarıyla 10fps civarı bir oynama var. İçinde GTX950 gücünde gpu bulundurmakta yanlışım yoksa. Yanlış biliyor olabilirim ama afterburner üzerinden gpusuna oc...
  17. OnTheRoonKilled

Apu mu ekran kartlı sistemmi?

Ben olsam R5 5600G alırım ileride çok daha iyi çok daha sağlam bir ekran kartı takarım. Zaten 5600G'nin içinde olan grafik birimi ile 560 arasında öyle süper über bir fark yok.
  18. OnTheRoonKilled

R3 1300X sisteme 3200 TL yükseltme önerisi

B450 s2h+r5 3600+ram+ssd'ye para yeter gibi duruyor. 2.el R5 3600 1300 civarı-450₺ b450 s2h+cs3030 500gb 593+ aynı ram 450₺ desek 2800₺ ediyor. kalan 400₺'ye de bi se-224-xt akar. :D
  19. OnTheRoonKilled

Önce Hangi Parçaları Yükseltmeliyim?

Yaani senin kararın. Ben olsam kasa alırım kasamı satar çıkan paraya para ekler m.2 alırım. 1631474668 CS3030 500gb alırım hepsiburada indirimleri ile 550 civarına geliyodu yanlışım yoksa
  20. OnTheRoonKilled

Önce Hangi Parçaları Yükseltmeliyim?

O zaman linkteki değerleri deneyebilirsiniz b450 anakarta geçtiğiniz zaman. Aynı sistem neredeyse zaten ama kontrolcü farkından dolayı olmaya da bilir. 1631474304 Ram değişimine gerek yok yapılabilir.
Top Bottom