Arama sonuçları: *

1. O

3600 stok soğutucusu

Ben daha uzun bir süre kullandım oyunlarda hiç sıkıntı yaşamadım. Cinebench R20 de 90C yi gördü ama asla mavi ekran veya kapanma yaşamadım.
  2. O

Yardım R5 3600 Overclock Değerlerinden Hangisi Normal?

Arctic Freezer 34 eSports DUO Intel/AMD Gri CPU Soğutucu 490,00 TL yerine 469,99 TL https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/arctic-freezer-34-esports-duo-intelamd-gri-cpu-sogutucu-P409872862 Ben aldığımda daha uygundu 400 e geldi. 2 gün önce alsam 350 ye de vardı ama kaçırdım. :/
  3. O

Corsair LL120 vs Cooler Master Mf120 Halo

Evet o konuda haklısınız İcue yazılımında daha fazla özelleştirme yapmak mümkün. Anakart ın yazılımındaki efektler kısıtlı. O da beni düşündürmedi değil. 1587024744 Bu arada az önce redditte bir post gördüm. Fanlardaki ledlerin tamamen adreslenemediğiyle alakalı. Cm yazılımı bile...
  4. O

R5 3600 Soğutucu

Eğer çok zorlamak istemiyorsanız da Hyper 212 Evo ya da Black Edition alabilirsiniz. Fakat Freezer 34 daha iyi bir soğutucudur.
  5. O

R5 3600 Soğutucu

Arctic Freezer 34 Esports Duo'yu tavsiye ederim. Aynı işlemciyle Cinebench R20 testinde 70 dereceye sabitlendi. 1587019986 İndirime girmesini bekleyebilirseniz. İyi olur aslında.
  6. O

Ben aradaki 200 TL fiyat farkına değer mi onu öğrenmek istemiştim. Görünüş olarak Mf120 halo daha iyi bile diyebilirim. Eğer sorunsuzsa neden 200tl fazladan veriyim diye düşünüyorum.
  7. O

Alt fanların yönünü değiştirin isterseniz. İntake olması daha iyi olur. 1587019366 Fanlar gayet güzel görünüyor. Hayırlı olsun :)
  8. O

İnceleme için teşekkürler ben de o kasanın önü mesh olan modelini kullanıyorum. Eğer fanlar cidden dediğiniz gibi sorunsuzsa ve sessizse almayı düşünüyorum. 4 corsair fiyatına 6 tane almak mümkün. Bir kaç inceleme daha çıkarsa (yabancı ve Türk)kanallarda onlara da bakıp kararımı vereceğim.
  9. O

Arctic Freezer 34 Esports Duo'yu satın aldım gelince bir deneme yapacağım.Şu anda zorlamak istemiyorum. Ama bu değerleri ilk kez gördüm farklı kaynaklarda da en fazla 4.4 Ghz görebildim. Sanırım çok iyi bir silikona denk gelmişsiniz. Bu arada sistemde hiç çökme ve kasma benzeri durum yaşandı mı...
  10. O

Kısa da olsa bir inceleme yazarsan sevinirim. Özellikle fan sesini çok merak ediyorum. Hayırlı olsun şimdiden. :)
  11. O

Sanırım bu voltaj güvenli değil öneriler 1.325 in üzerinin güvenli olmadığını belirtmiş.
  12. O

Stabilden kastım sistemin error verip kapanması ama üzün süreli kullanımda stres testinde çökmemiş olabilir ama genel olarak belli olur.Böyle değerler ilk kez görüyorum ve soğutucu da çok üst düzey değil. Biraz araştırmam lazım. Bu arada anakartınız nedir?
  13. O

İlk kez bu kadar yüksek bir overclock görüyorum. Sistem stabil mi? Hangi soğutucuyu kullanıyorsunuz? Belki sadece iyi bir çip size denk gelmiştir hiç biri eşit değil sonuçta.
  14. O

GPU Max kaç derece olmalı?

Amd kartlar 90 bandına kadar çıkabiliyor iyi soğutmalı bir model tercih etmeniz tavsiyemdir. Özellikle rx5700 serisi kartlardaki referans modeller çok ısınıyorlar.
  15. O

NOCTUA NF-A14 industrialPPC-3000 PWM

Eğer radyatöre bağlamayacaksanız o kadar para ödemenize gerek yok. Çünkü kasa fanı olarak o farkı çok hissetmezsiniz. Hatta kasa fanı olarak daha sessiz olan modelleri daha iyi olur.
  16. O

Be Quiet a da baktım fakat ülkemizde phanteksin fan çerçevelerinin Digital rgb versiyonları yok. Olsaydı kesinlikle tercih edebilirdim. 1586675943 Kasa içi sürkülasyon için kullanacağımdan görünüşe önem veriyorum. Radyatöre bağlamak için kesinlikle tercih ederdim.
  17. O

Öncelikle merhabalar bu iki fan kitinden birini ve bir adet de tekli fanını alacağım. Cooler Master'la ilgili çok şikayet duydum önceki modelleri ile ilgili fakat bu fanda düzelmiş olabilir emin değilim. İkisi de görünüş olarak güzel ama totalde arada 250 TL civarı bir fark var sizce değer mi...
Top Bottom