Neler Yeni

Corsair LL120 vs Cooler Master Mf120 Halo

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan
Öncelikle merhabalar bu iki fan kitinden birini ve bir adet de tekli fanını alacağım. Cooler Master'la ilgili çok şikayet duydum önceki modelleri ile ilgili fakat bu fanda düzelmiş olabilir emin değilim. İkisi de görünüş olarak güzel ama totalde arada 250 TL civarı bir fark var sizce değer mi Corsair olanı almaya. Şimdiden teşekkürler.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Corsair tabii ki'de daha kaliteli ama Cooler Master'da iş görecektir. Ama hazır almışken Corsair almaya bakın bence.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
İkiside güzel görünüyor,ikisi de kaliteli markalar ancak kötü yorum varmış fanlar hakkında yani eski fanlar ancak risk almaya gerek yok Corsaır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsaır LL 120.

Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Ataberk Yayla
Rgb değil ama cidden yüksek performanslı sessiz bir fan buyrun ;

Aynı zamanda fan yapraklarıda tamamen carbonfibermiş.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok

Şu Be quıet iyi bir marka olsa bile görünümlerine hala alışamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Be Quiet a da baktım fakat ülkemizde phanteksin fan çerçevelerinin Digital rgb versiyonları yok. Olsaydı kesinlikle tercih edebilirdim.

Kasa içi sürkülasyon için kullanacağımdan görünüşe önem veriyorum. Radyatöre bağlamak için kesinlikle tercih ederdim.

Son düzenleme:

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
cooler master halo serisi 3 lü set siparisi verdim yarın gelecek qp bilişimden 400 TL ye aldım bakalım deneyecem nasıl olacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cooler master halo serisi 3 lü set siparisi verdim yarın gelecek qp bilişimden 400 TL ye aldım bakalım deneyecem nasıl olacak
Kısa da olsa bir inceleme yazarsan sevinirim. Özellikle fan sesini çok merak ediyorum. Hayırlı olsun şimdiden. :)

gamgax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mehmet Fatih YALTA
@CanR6 , hocam ben de sipariş verdim. Size daha önce geleceğinden ses konusunda fikirlerinizi belirtir misiniz önceden? Ses konusunda düzelme yoksa açmadan geri göndereceğim sizin bilgileriniz ışığında.
İyi forumlar.

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
@OnatOkatan @gamgax değerli arkadaşlarım kusura bakmayın foruma bir kaç gündür girmiyorum fanlarımı 3 gündür kullanmaktayım cooler master mb520 kasamın üzerindeki gelen dandik fanları artık beynimi ütülemeye başlamıştı bu fanları taktım fanları kutudan çıkarttığınız an zaten kalite kokuyor resmen bu hissi veriyor size kesinlikle ses konusuna gelince yüksek devirde 1400-1800rpm arası sadece bir hava sesi duyoyorsunuz asla rahatsız edici değil oda ben otomatikde kullanıyorum 900-1000 arası dönüyor hiç rahatsız etmiyor fanlar çok hoşuma gitti gerçekten çok beğendim ben şahsımca sizde beğeneceksiniz eminim sormak istediğiniz soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz

Son düzenleme:

gamgax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mehmet Fatih YALTA
@OnatOkatan @gamgax değerli arkadaşlarım kusura bakmayın foruma bir kaç gündür girmiyorum fanlarımı 3 gündür kullanmaktayım cooler master mb520 kasamın üzerindeki gelen dandik fanları artık beynimi ütülemeye başlamıştı bu fanları taktım fanları kutudan çıkarttığınız an zaten kalite kokuyor resmen bu hissi veriyor size kesinlikle ses konusuna gelince yüksek devirde sadece bir hava sesi duyoyorsunuz asla rahatsız edici değil oda ben otomatikde kullanıyorum 900-1000 arası dönüyor hiç rahatsız etmiyor fanlar çok hoşuma gitti gerçekten çok beğendim ben şahsımca sizde beğeneceksiniz eminim sormak istediğiniz soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz
2 paket siparişi vermiştim ben de :)

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
Toplam 6 adet yani :)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Öncelikle merhabalar bu iki fan kitinden birini ve bir adet de tekli fanını alacağım. Cooler Master'la ilgili çok şikayet duydum önceki modelleri ile ilgili fakat bu fanda düzelmiş olabilir emin değilim. İkisi de görünüş olarak güzel ama totalde arada 250 TL civarı bir fark var sizce değer mi Corsair olanı almaya. Şimdiden teşekkürler.

Cooler Masterin bu yenilerini beğendiklerini duydum.

Top Bottom