Neler Yeni

Corsair LL120 vs Cooler Master Mf120 Halo

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
Fanlar kargoda sanırım hayırlı olsun şimdiden güle güle kullan bu fiyata bu fanlar bulunmaz gerçekten

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
Bekliyoruz yarını o halde bende yarın tekli olanlardan birtane egsoz için alayım diyorum ben bu arada argb bağlantısını anakart üzerinden yaptım kontrolcüyü kullanmadım kontrolcüde mıknatıslı bilgin olsun :)

gamgax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mehmet Fatih YALTA
Bekliyoruz yarını o halde bende yarın tekli olanlardan birtane egsoz için alayım diyorum ben bu arada argb bağlantısını anakart üzerinden yaptım kontrolcüyü kullanmadım kontrolcüde mıknatıslı bilgin olsun :)
Ben de kontrolcu kullanmayacagim. Asus aura dan kontrol etmek istiyorum 😁

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
3 pinli led girişi mevcut değilmi anakartınızda ?

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
Ozaman sorun yok yarın video foto isterim :) sistem özellikleriniz neydi bu arada

gamgax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mehmet Fatih YALTA
R5 3600X ISLEMCI
MSI RTX 2060 EKRAN KARTI
ASUS ROG B450E ANAKART
GSKİLL TRİDENT Z 16(2*8GB) 3600 MHZ RAM
SAMSUNG EVO 960 250 GB NVME SSD
RAMPAGE MAJOR KASA
WIEWSONIC 27' 144 HZ CURVED MONITOR
EVEREST 850 W 80+ GOLD TAM MODULER PSU
STEELSERIES APEX 5 HYBRID KLAVYE
STEELSERIES 3 RIVAL MOUSE
SİSTEME EKLENECEKLER : 6 ADET MF120 HALO RGB FAN + NZXT KRAKEN X52 V2 AIO SIVI SOĞUTMA

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
Keşke kasayı cooler master yada corsairden yana tercih etseydiniz aksine sistem çok iyi güle güle kullanın :)

gamgax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mehmet Fatih YALTA
Keşke kasayı cooler master yada corsairden yana tercih etseydiniz aksine sistem çok iyi güle güle kullanın :)
Sistemi aldığımda baya uyguna gelmişti Vatan Bilgisayar'da indirimdeydi. İlk sistem toplama heyecanından olsa ekran kartına parayı artırmak için böyle bir seçim yapmıştım. İlerleyen zamanlarda değiştirilebilir. O zaman sizi tekrar rahatsız ederim :)

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
Anladım. Kasa konusunda hertürlü yardımcı olurum sorun yok yarın yeni gelecek fanları elinize aldıgınızda kaliteyi %100 anlayacaksınız buna eminim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan
@OnatOkatan @gamgax değerli arkadaşlarım kusura bakmayın foruma bir kaç gündür girmiyorum fanlarımı 3 gündür kullanmaktayım cooler master mb520 kasamın üzerindeki gelen dandik fanları artık beynimi ütülemeye başlamıştı bu fanları taktım fanları kutudan çıkarttığınız an zaten kalite kokuyor resmen bu hissi veriyor size kesinlikle ses konusuna gelince yüksek devirde 1400-1800rpm arası sadece bir hava sesi duyoyorsunuz asla rahatsız edici değil oda ben otomatikde kullanıyorum 900-1000 arası dönüyor hiç rahatsız etmiyor fanlar çok hoşuma gitti gerçekten çok beğendim ben şahsımca sizde beğeneceksiniz eminim sormak istediğiniz soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz
İnceleme için teşekkürler ben de o kasanın önü mesh olan modelini kullanıyorum. Eğer fanlar cidden dediğiniz gibi sorunsuzsa ve sessizse almayı düşünüyorum. 4 corsair fiyatına 6 tane almak mümkün. Bir kaç inceleme daha çıkarsa (yabancı ve Türk)kanallarda onlara da bakıp kararımı vereceğim.

Top Bottom