Arama sonuçları: *

1. Perfectshot06

4 Yeni IMAX Salonu Daha Açılıyor!

Gelmez muhtemelen yakın zamanda.
  2. Perfectshot06

IMAX çok farklı deneyim sunuyor. Bazı filmler için verilir çünkü hayatın boyunca bir daha o filmi imax'de izleyemeyebilirsin. 1714064757 Bazı mi? IMAX fimlerinin hepsi yurtdışından.
  3. Perfectshot06

Yapılan yeni anlaşmaya göre Türkiye'de 4 Yeni IMAX Salonu daha aciklacakmis. Yeni açılacak imaxler 4k çözünürlüğe sahip olacak. Eski imax'ler ise 2k çözünürlükte.
  4. Perfectshot06

🔥 Vee! Şevket Çoruh, Arka Sokaklara GERİ DÖNDÜ! 📺

Ara sıra Arka sokaklar hala izliyorum. Günümüz dizilerinden çok daha iyi.
  5. Perfectshot06

🎬 En sevdiğiniz filmleri ve idolünüzü yazın! (+Anket) ✨️

Transformers Yıldızlararasi Spiderman Spiderman Animasyon olanı Harry Potter Genel Marvel Durdurulamaz İdolum isen Kiralık aşk dizisinden Ömer veya Medcezir'den avukat selim. İkiside sıfırdan gelip işine aşık başarılı olmuş kişiler. Her sabah kano ile boğaza açılmak çok isterdim.
  6. Perfectshot06

VEEE KURTLAR VADİSİ GERİ DÖNÜYOR! 🔥🔥

Ali'de öldü denilmedi mi? Söz dizisinde Yavuz komutanda ölmüştü hatta cenazesi yapılmıştı. Görev icabı öldü denilir devam edilir. Hatta elif bile gelebilir bence. Aslan akbey bile öldü denildi denir. Ama tabi yazarlar nedense bunu yapmıyor. Bak işte Leyla ile Mecnun. İnsanlar yeni Leyla...
  7. Perfectshot06

Warner Bros,BluTV'yi Resmen Satın Aldı! İçerik Konusunda İse Sport+ ile Anlaştı!

Hbo Max adıyla TR pazarına gireceklerdi. Ama sonra ertelendi dediler sonra iptal oldu dediler. Ondan sonra bir anda Warner Bros, BluTV'yi satın aldı. Galiba yeni bir isim yerine bilinen bir markayı satın alalım demişler. Zaten içerik konusunda BluTV ile anlaşmaları vardı bayadır. Sadece onunla...
  8. Perfectshot06

Marvel'den Yeni Süper Hero: Madame Web

Traileri izledim. Gerilim de var. Valla özlemişim bu türü. Sıkıldık hep ayni tondaki filmlerden. https://x.com/Marvel/status/1734575153466474569?t=zbY0-U4qNDQ2zWv4isMKVw&s=09
  9. Perfectshot06

Yarın Bim'e Harry Potter Ürünleri Geliyor!

Bende kupa, şişe ve meşrubat bayrağından alacağım.
  10. Perfectshot06

Yarın Bim'e Harry Potter Ürünleri Geliyor!

Yarin geliyor unutmayinnn. Şu kupadan alacağım.
  11. Perfectshot06

BluTV Pazartesine Kadar Ücretsiz!

hikayeyitakipet kodunu girerseniz pazar 23.59'a kadar ücretsiz oluyor.
  12. Perfectshot06

Netflix zam geliyormuş 🤗

https://forum.donanimarsivi.com/konu/netflixe-bir-zam-daha-geldi.809312/#post-7533890
  13. Perfectshot06

S Sport+ Aylık 70TL Oldu!(Yıllığı Hala Naysla 333TL)

Valla kış boyu euroleague maçlarını izledim sorun yaşamadım hiç. Fener maçlarına ekstra yükleme olduğu için oluyor. Kışın fazla alan olmuyor.
  14. Perfectshot06

S Sport+ Aylık 70TL Oldu!(Yıllığı Hala Naysla 333TL)

Dostlar s sport'dan mail geldi. 5 ekim'de Aylığı 69.99tl/Yıllığı 499TL olacakmış. Yıllığı ise hala 370tl. Nays ile alımda 333tl'ye gelmiş oluyor. Aylık ise 27.75'e geliyor. https://www.hepsiburada.com/s-sport-plus-1-yillik-paket-p-HBCV0000020CJ1?magaza=S%20Sport%20Plus
  15. Perfectshot06

Arka Sokaklar Geri Dönüyor!

16. Perfectshot06

yolculukta gidicek dizi-film önerisi

Ayak işleri de öneriliyor.
  17. Perfectshot06

yolculukta gidicek dizi-film önerisi

Doğu.
Top Bottom