Arama sonuçları: *

1. Perfectshot06

Çok Fazla Kan Geliyor

basur var popon da meme oluyor. Yeni teknikler ile alınıyor 15dk de hayatına devam ediyorsun.
  2. Perfectshot06

☀️ Hangi şehirdesiniz ve hava kaç derece?

Ankara şuan 29.8 derece.
  3. Perfectshot06

Boyum Ne Kadar Daha Uzar?

Tamam knk arkadaşlarım ve mezura yalan söylüyor o zaman. 178 olan arkadaşımla neredeyse aynı boya geldik ama sen imkansız diyorsan doğrudur.
  4. Perfectshot06

Boyum Ne Kadar Daha Uzar?

Irsi hocam tamamen. Benim 21 yaşında boyum 3-4 cm uzadı mesela :D
  5. Perfectshot06

Lazer göz ameliyatı fiyatları

Dostum sana tavsiyem çok güvenilir yerlere git. 3-5 bin lira daha ucuz diye düşük yere gitme. Allah korusun gözünü falan kaybedersin. Sağlıktan kısılmaz. Daha önce yanlış ameliyat yüzünden gözünü kaybeden insanların haberlerini okumuştum.
  6. Perfectshot06

Sıcak çay ve kahveyi içemeyenler, alternatif çözümleriniz neler?

Ben çok sıcakken icenlerdenim. Bu biraz genetik galiba. Yani sıcak herseyde diliniz yanabilir. Beklemekten başka çareniz yok gibi.
  7. Perfectshot06

Fazla kilo nefes darlığı yaparmı?

Hocam 30 kilo fazladan ölmezsin. 1 hafta fazla yeme yavaş yavaş kendine gelirsin.
  8. Perfectshot06

30 kilo falan fazlan var. Normal yani hocam.
  9. Perfectshot06

Ne kadar fazla ve yağ oranına bağlı. 100 kilo olup vücudu sportif olanda var. 100 kilo olup sırf yağ olanda.
  10. Perfectshot06

Psikolog Seans Ücretleri Ne Kadar?

Dostlar hali hazırda gidiyorsanız ne kadar ödüyorsunuz? @Gri Caner
  11. Perfectshot06

Uygun Fiyatlı Tansiyon Aleti Önerir misiniz?

Yorumları iyi duruyor; https://www.hepsiburada.com/acura-ac-9080-199-hafizali-tam-otomatik-koldan-olcer-tansiyon-aleti-p-HBV00000JK66L https://www.hepsiburada.com/life-net-medikal-kol-tipi-dijital-tansiyon-aleti-wbp-108-p-HBV00000RJTV7...
  12. Perfectshot06

SİĞİLİN TEDAVİSİ NEDİR ?

Valla hocam unutmuştur. 15 yıl falan oldu.
  13. Perfectshot06

SİĞİLİN TEDAVİSİ NEDİR ?

Benim küçükken ayağımda vardı. O kadar büyümüştüki yürürken acıyordu. Doktora gittik ilaç falan kullandık işe yaramadı. Mahallede hoca var okuyup uflesin dediler. Gittik işte kadının yanına okudu üfledi. Anneme gül verdi. Dedi işte bu gülü güneş görmeyen bir yere koy. Gül solunca siğilde...
  14. Perfectshot06

Telefon Kamerası İle Nabız Ölçümü

Android pixel 6 var ama onda da var.
  15. Perfectshot06

{BULUNDU} Annem için Lipiodol Ultra Fluid arıyoruz!

Babam eczacı. Depoya sordu yokmuş. Piyasada yok dedi. Çok üzgünüm, keşke elimden bir şey gelseydi. Aslında influcerlara veya ahbapa falan yazsan. Onların çevresi çok olur. Belki bulan biri çıkar.
  16. Perfectshot06

Nasıl kilo verebilirim ?

Vallahi dostum diyet ve yürüyüş yapman lazım. 1666016460 Bende ekstra diyetisyene gidiyorum.
  17. Perfectshot06

Erkek Saç Şampuanı Önerebilir misiniz?

https://www.akakce.com/sampuan/en-ucuz-zigavus-black-garlic-siyah-sarimsak-6-aktif-karbon-300-ml-3-al-2-ode-fiyati,549643708.html zigavus kullanıyorum, memnunum. Normalde 150tl falan stoklarda kalmamış. Diğer çeşitleri 150tl.
  18. Perfectshot06

Sol kulağım az duyuyor ve randevu alamıyorum

16'da açılıyor randevular genelde. Tam 16'da sisteme girip dene.
  19. Perfectshot06

Özel Diyetisyen'e Giden Var Mı?

Kilo vermek amacıyla Ankara'da özel diyetisyene gitmeyi düşünüyorum. Ankara'da daha önce gitmiş ve önerebileceği bir yer olan var mı? Ek olarak güncel ücretleri hakkında bilgisi olan var mı?
  20. Perfectshot06

Dereceli gözlükler kaç TL aralığında?

Arkadaşlar iyi hoş yardımcı olmaya çalışıyorsunuz ama konu 6 aylık :D
Top Bottom