Arama sonuçları: *

1. Perfectshot06

Üniversite sınavına 2 ay kaldı ders çalışma isteğim yok ne yapmalıyım?

Tamam madem zorla göndermek istiyorlar sende çabalıyor gibi yap bari de sınav zamanı çalıştım ama kapasitem bu kadardı dersin. Şimdi bırakırsan daha çok kızarlar bence.
  2. Perfectshot06

Bizim arkadaş da başta yazıldı ama ben ona gitme boşa yaramıyor tecrübe ile sabit demiştim. Ama tabi kendi denemeden anlamıyor. 1 ay gidip bıraktı. Ama arkadaş gibi artık Nisan ayı ise artık iş işten gecmis zaten.
  3. Perfectshot06

Valla hocam konuyu açan arkadaşın dediği olayı birebir yaşadım. Denemeden bilemiyorsun bunu ya. Dershaneye gitmesen bak işte gondermediler ondan kazanadim gonderseler çok daha iyi yapabilirdik diyorsun. Gönderiyorlar bu seferde niye burdayım diyorsun.
  4. Perfectshot06

Valla o isteği bence bulabilen öğrenci yok :D. Akışına bırak sınava gir çık denedim olmadı dersin. Ailen bu zamana kadar dershaneye bir sürü para vermiştir. Sen şimdi bıraksan paralarının boşa gittiğini dusunecekler o daha kötü bence.
  5. Perfectshot06

0 DAN TYT 4 AYDA HALLEDILIR MI?

Şaka bir yana zaten genelde yks öğrencileri 4 ay tyt 4 ay ayt şeklinde çalışır. Yani 2 yıllık için 4 ay gayette yeterli. Hatta senin konuların taze olacağı için öne bile geçebilirsin. Çünkü genelde mezun öğrencileri tyt yi önce çalışıp son 4 ay genelde hiç bakmadığı için unutabiliyor.
  6. Perfectshot06

Var ahiret.
  7. Perfectshot06

Sıfırdan 4 ay da dgs halledilir mi üstadım?
  8. Perfectshot06

Sizce Hangi Mesleği Seçmeliyim?

Yok be günde maks 3 saat oynuyorum. Kalan vaktim hep twitch izleyerek geçiyor.
  9. Perfectshot06

Valla daha bugün ps5 aldım ama hazırla hayır demem :D
  10. Perfectshot06

Valla içimden gelmiyor inan :D. Herşeyi denedim.
  11. Perfectshot06

Bende uçak teknolojisi mezunuyum. 3 yıldır dgs ile uçak ve uzay mühe geçmeye çalışıyorum ama kitap açmadan olmuyor :D.
  12. Perfectshot06

KYK Öğrenim Kredisi Hakkında

Okul bittikten 2 yıl sonra ödeme başlıyor. İster nakit ister ay ay yani kaç yıl aldıysan. Diyelim 5 sene aldın 5 sene de geri ödüyorsun. Birde 2 sene sonunda hala ise girmediysen edevletten 1 sene daha erteleyebiliyorsun. Ben 19-21 arasi aldım. 1 sene erteledim 2024 de aylık 500 500 ödemem var 2...
  13. Perfectshot06

Bence al.
  14. Perfectshot06

1- Krediye ömrün boyunca 1 kere başvurma hakkın var. Yani şimdi alıp iptal edersen bir daha alamazsın. 2- Faiz kalkti artık sadece anapara ödeniyor. 3-Orda öyle yazması önemli değil. Kredi almayan bitirdikten sonra ödemen gereken tutar belli olur. 4- Hem banka kartı hem kredi kartı özelliği olan...
  15. Perfectshot06

Dgs İle Mühendi̇sli̇ğe Geçmek Zor Mu?

Çalışırsan kolay ama bütün uniler dahil 100 kişi falan alıyordur. 1695738617 Ben uçak mezunuyum 2 yıldır oturup çalışmadığım için kazanamadım. 1695738656 50k yaptım son sınavda. Hiç kitap acmamistim. Senin ilk 5k'ya falan girmen lazım devlet ünileri için.
  16. Perfectshot06

Yks 2023 Taban Puanları Açıklandı !

Hangi üniversitenin en düşük ve en büyük taban puanlari açıklandı. https://www.osym.gov.tr/TR,25736/2023-yks-yerlestirme-sonuclarina-iliskin-sayisal-bilgiler.html
  17. Perfectshot06

Yks Yerlestirme Sonucları Açıklandı!

Hayırlı olsun Sayın mimarım.
  18. Perfectshot06

Çubuk'da uzak ama hayırlı olsun.
  19. Perfectshot06

20. Perfectshot06

Kararsızım, Mezuna kalmak mı, DGS mi?

Yks öğrencisi arkadaşıma dgs sorularını gösterdim ben fullerim dedi bu sınavı:D.
Top Bottom