Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

xpg psulu hazır sistem alınır mı ?

Alın hocam çok iyi psu bu arada kasa biraz minimal haberiniz olsun ve fanlar için kontrolcü almayı unutmayın ben direk xpg nin kendi çoklayıcısından alıp molex çıkışına bağladım https://www.incehesap.com/xpg-fan-coklayici-kablosu-4-port-64010132-fiyati-67972/
  2. ProfessionWolf

xpg psulu hazır sistem alınır mı ?

Xpg air valor kasa ve 750 watt kyber güç kaynağı kullanıyorum sistemi ben kendim topladım ve hiçbir sıkıntı yok baya kaliteli psu japon malı konsantatörler var içinde ve fan sesini kulağınızı yaklaştırınca bile duymuyorsunuz öneririm şahsen
  3. ProfessionWolf

5000 BÜTÇE EN İYİ MONİTÖR

kesinlikle öneririm ben de herkesin önerisiyle aldım mükemmel bir monitör
  4. ProfessionWolf

Sıvı Soğutucu mu Hava Soğutucu mu almalıyım ?

7500f işlemci kullanacağım sistemi daha toplayamadım soğutucu olmadığı için maks 3k bütçem var hava soğutucu mu yoksa sıvı soğutucu almalıyım bir de hangisi estetik olarak güzel durur aldığım ramler rgb ve önü kapansın istemiyorum kullandığım parçalar şunlar Xpg Air Valor Kasa Msı Mag B650...
  5. ProfessionWolf

Sistemi Toplayıp Sonra Soğutucuyu Taksam Sorun Olur mu ?

7500f işlemci hocam stok soğutucu yok maalesef zaten çalıştırmayacağım sadece kurmak istiyorum artık ondan dolayı dedim biraz sabırsızım da 🙂
  6. ProfessionWolf

Sistemi Toplayıp Sonra Soğutucuyu Taksam Sorun Olur mu ?

sistemdeki tüm parçaları kursam en son sıvı soğutucuyu taksam olur mu çünkü sıvı soğutucu daha alamadım sistemi hemen kurmak istiyorum yoksa bekleyip hepsi geldiğinde mi kurayım hangisi daha sağlıklı olur ?
  7. ProfessionWolf

Topladığım DDR5 Sistem Nasıl ?

hocam bana 1080p yetiyor ama tabi ki 12gb vram daha iyi olur ileride sıkıntı yaratmaz hem de ama işte şöyle bir şey var ekran kartını taksitle alacağım için çok çıkamam 1708592953 artık aldım hocam Msı Gaming X 4060 11.500 e
  8. ProfessionWolf

7800x3d ve 4060 Toplama sistem nasıl alınır mı

bence 7500f 4070 daha mantıklı arkadaş zaten değiştirecekmiş sonradan ekran kartını
  9. ProfessionWolf

hocam direk alın yoksa kasanın fanları çalışmaz zaten pahalı da değil eğer fanları da kontrol etmek istiyorsanız kontrolcü de alabilirsiniz çünkü çoklayıcı anakarta bağlanmıyor psu daki molex çıkışına takıyorsunuz
  10. ProfessionWolf

hocam işlemci bazlı oyunlarda evet bu arada kasa hakkında bir bilgi vereyim fanları çalıştırmak için herhangi bir kontrolcü veya çoklayıcı çıkmıyor ayrı olarak almalısınız yoksa çalışmaz ben direk çoklayıcı aldım belki ileride kontrol etmek istersem fanları kontrolcü de alırım attığım linkteki...
  11. ProfessionWolf

çok iyi aynı kasadan ben de aldım ben de 7500f ile sistem topluyorum hocam
  12. ProfessionWolf

hocam normalde 4060 düşünüyordum ama 7600xt de aklıma takılmadı değil zaten almama bi 10 15 gün var iyice araştırıp öyle alacağım
  13. ProfessionWolf

hocam ramler bulabildiğim en ucuz oydu estetik açıdan da güzel dursun istiyorum 1708185557 teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz siz de
  14. ProfessionWolf

hocam kasayı yazmayı unutmuşum ekleyeyim hemen
  15. ProfessionWolf

(Güncelledim) dostlar 1 hafta sonunda ilk sistemimi topladım tabi daha kurulumu yapamadım çünkü soğutucu seçemedim henüz. Ryzen 5 7500F İşlemci (5800TL) https://amzn.eu/d/gnyDjuz Msı Gaming X 4060 (11500TL) MSI VGA GEFORCE RTX 4060 GAMING X 8G RTX4060 8GB GDDR6 128B DX12 PCIE 4.0 X8 (3XDP...
  16. ProfessionWolf

TAA-X3 Alınır Mı? Alınırsa ne Eklenmeli

itopya yine pahalı fiyatlarıyla şaşırtmıyor bu fiyata 5600 rtx4060 alırsınız hocam
  17. ProfessionWolf

Apu Sisteme Ekran Kartı Takılır mı ?

bir araştırayım hocam 4060ti olan modelleri
  18. ProfessionWolf

evet hocam sadece biraz görsel olarak da güzel durmasını istiyorum ondan demiştim ama gereksiz geldi şimdi sıvı soğutucu yerine kule tipi düşünüyorum 7500f i soğutur bence ramleri rgb yapıp anakartı yükselteceğim
  19. ProfessionWolf

sağolun hocam zaten vazgeçtim biraz saçma geldi bana 1707601333 bu bilgiye vermeniz iyi oldu hocam zaten vazgeçmiştim
  20. ProfessionWolf

hocam galaxın incelemesine bakayım soğutmasına performansına ona göre seçeceğim sonuçta alır almaz satmayacağım rtx5000 serisi çıktığı zaman satarım yani uzun süre kullanırım çok teşekkür ederim
Top Bottom