Neler Yeni

xpg psulu hazır sistem alınır mı ?

Xcharcer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah Sami Coruk
Öncelikle merhaba, aşşağıdaki 2 özelleştirilmiş sistemden birini almak istiyorum birinde tuf anakart ve xpg kasa psu var (psu tarafında kafam biraz karışık),diğerindende prime anakart ve tuf psu var sizce xpgli olanı alırsam beni üzermi ve başka bir forumda bi arkadaş bu fiyata değmez dedi sizin görüşleriniz neler
55000 4070s prime x670.PNG
tuf x670 4070s 56000.PNG

grkmhllgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Görkem Haliloğlu
Bende yakında kasa psu alıcam bu xpg kasa ve kyber güç kaynağı benimde ilgimi çekti. Bazıları kişiler iyi diyor bazı kişiler de kötü. İnceleme desen düzgün yok trde psunun.

Can...

80+ Platinum
Öncelikle merhaba, aşşağıdaki 2 özelleştirilmiş sistemden birini almak istiyorum birinde tuf anakart ve xpg kasa psu var (psu tarafında kafam biraz karışık),diğerindende prime anakart ve tuf psu var sizce xpgli olanı alırsam beni üzermi ve başka bir forumda bi arkadaş bu fiyata değmez dedi sizin görüşleriniz neler
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
ÜZMEEZ
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMA bu paralar verilir mi bilemedim ramler pekte tercih edeceğim modeller değil

grkmhllgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Görkem Haliloğlu
ÜZMEEZ
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMA bu paralar verilir mi bilemedim ramler pekte tercih edeceğim modeller değil
Hocam sadece kasa +psu alınır mı o xpg valor air olan ve kyber 750w güç kaynağı. 5k bütçem var kasa ve psu almam lazım şuankiler köti durumda da. Varsa güzel soğutmalı kasa ve güvenilir psu önerini alırım

Can...

80+ Platinum

grkmhllgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Görkem Haliloğlu
Önerin var mı?

Xcharcer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah Sami Coruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• resim_2024-03-06_094225486.png
    resim_2024-03-06_094225486.png
    134.2 KB · Hit: 11

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Buğra
Bende yakında kasa psu alıcam bu xpg kasa ve kyber güç kaynağı benimde ilgimi çekti. Bazıları kişiler iyi diyor bazı kişiler de kötü. İnceleme desen düzgün yok trde psunun.
Xpg air valor kasa ve 750 watt kyber güç kaynağı kullanıyorum sistemi ben kendim topladım ve hiçbir sıkıntı yok baya kaliteli psu japon malı konsantatörler var içinde ve fan sesini kulağınızı yaklaştırınca bile duymuyorsunuz öneririm şahsen

grkmhllgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Görkem Haliloğlu
Eyw hocam alıyorum o zaman

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Buğra
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Damla Yagiz
Bu videoda xpg kyber psu tanıtılıyor, izleyebilirsiniz

Psu üzmez psular aynı olsa bile prime anakart alacağıma tufu seçerim hatta tuf b650 olsa yine tuf seçilir prime x serisi olduğuna bakma giriş seviye b650nin usb port sayısı çoğaltılmış hali. 12+2 drmos la gelen bi kart

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,757
Üyeler
141,341
Son üye
tlord
Top Bottom