Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Diş teli var çerezler le alâkalı sorular sorucam

o zaman sen bilirsin eğer sen dert etmiyorsan estetik açıdan çıkarttırabilirsin
  2. ProfessionWolf

3 hakkın var diye biliyorum ama değişebilir sakın çıkarma tamam biraz sıkıntılı bir süreç ama çıkınca çok rahatlıyorsun
  3. ProfessionWolf

bildiğin bir dilim ince sucuk yerken kırıldı
  4. ProfessionWolf

dostum ben de 2 sene diş teli taktım açıkçası herşeyi yedim hiçbişey olmadı gittim sabah kahvaltıda sucuk yerken bi tanesi kırıldı gitti çok saçma ama sen yine de çekirdek gibi şeyler yeme elma da yavaşça yiyebilirsin bişey olmaz
  5. ProfessionWolf

Burun Deliklerim aynı değil

dostum burun deliklerinde kafaya takılacak hiç bişey yok ama rahat edemedim diyorsan kulaktan kıkırdak alıp buruna nakil edebiliyorlar böyle bişey mümkün
  6. ProfessionWolf

Diş teli 18 yaş altına ücretsiz mi?

öncelikle ücretsiz değil ve yaptıracaksan özelde yaptır ben 2020 mart başında taktırdım sadece alt dişlere 6k tuttu tabi bu değişir heryerde ha bu arada eğer dişlerin çok ayrık değilse estetik dolgu yapılabilir doktorun karar vermesi lazım benim de üst dişlerim biraz ayrık ama oraya tel gerek...
  7. ProfessionWolf

Paslı tel çizdi ne yapmalıyım?

gerekmez kanama olmadıysa
  8. ProfessionWolf

Saçımdaki sorundan nasıl kurtulabilirim

bende de var bu illet ne yazık ki çözümünü bulamadım çok çıkmıyor eskisi kadar ama yine rahatsız ediyor geçmiş olsun saçını çok yağlı tutmamaya gayret göster
  9. ProfessionWolf

Yakın Zamanda Diş Teli Taktıranlar Bakabilir mi?

benim de sadece altlara takılmıştı 8k filan tuttu ama diş teli dolara göre hesaplanıyor ona göre fiyat değişebiliyor ben geçen sene mart ayında taktırmıştım
  10. ProfessionWolf

Saçlarım dökülüyor bu biotini önerir misiniz?

kankam saç tipinden dolayı yan etki yapabilir doktor söylemediği sürece kafana göre bişey alma bol bol su iç ve yeşillik ye ketçap mayonez hamburger çikolata gibi şeylerden de uzak dur saçını çok yıkama benim önerebileceğim bunlar ama doktora gidersen çok daha iyi olur zamanında git ki saçın...
  11. ProfessionWolf

Saçlarım dökülüyor bu biotini önerir misiniz?

hocam bu foruma açılacak bişey değil cildiyeye gidin ben de dün gittim saç dökülmesine ne sebep olduğunu doktor saçına bakarak anlar sana ona göre ilaç ve öneri verir mesela benim saçım çok yağlı olduğundan ve geç saatte yattığımdan dökülüyormuş ben bunu gidince öğrendim sen de git
  12. ProfessionWolf

Diş Teli Takanlardan Yardım İstiyorum

önemli bi konu daha var dostum eğer dişlerini düzgün temizlemezsen teller çıktıktan sonra renk farklılığı olur o yüzden güzelce temizle benim dişlerime tellerden önce kanal tedavisi 2 3 tane dolgu yapıldı yani seninkiler hiçbişey sadece uyuşturma işlemi belki azıcık acıtır sonrası zaten yat uyu...
  13. ProfessionWolf

bu arada diş teli takılırken korkmana gerek yok acılı bi işlem değil
  14. ProfessionWolf

ben de 2020 mart ayında taktırdım ama sadece alt dişlerime yani laf eden olursa bişey deme kendi ayıbı teller her ay sıkılaştırılıyor benim senin durumuna bağlı benim 2 3 gün ağrıyor sonra gidiyor ağrısı bir de günde 2 kez fırçala yeter ben de öyle yapıyorum bi sorun yok
Top Bottom