Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Yks'ye çalışmaya nerden başlamalıyım ?

evet geçen hafta yaptılar da ben giremedim memlekette olduğumdan gidince deneme olacağım şuan ümitsizlik var bende nedense
  2. ProfessionWolf

Yks'ye çalışmaya nerden başlamalıyım ?

arkadaşlar biliyorum geç kaldım artık başlamak istiyorum eşit ağırlığım dershaneye yazıldım ama daha gitmedim memlekette olduğum için dershaneye gideceğim zaten ama nerden başlayacağımı hiç bilmiyorum temelim 0 denemez ama çok iyi değil matematik tarafında özellikle tavsiye verirseniz çok sevinirim
  3. ProfessionWolf

1.dönem notları 2.dönemi etkiler mi

öyle bir şey yok dostum 2. dönem kaç puan aldıysan ona göre belge alırsın
  4. ProfessionWolf

2. dönem sınavlara girmek zorunlumu

2020-2021 online eğitim dönemi için geçerliydi dostum şuan öyle bişey yok girmek zorundasın
  5. ProfessionWolf

LGS'ye hazırlananların boş vakti oluyor mu?

öyle bişey yok 2019 lgs zamanı ben hem dershaneye gidiyordum hem basketbol antremanlarıma devam ediyordum çok fazla çalışmadım deneme ve soru çözüyordum ama hergün değil ders tekrarı yapınca kolay oluyor hepsi benim en güzel senemdi
  6. ProfessionWolf

8. Sınıfa Geçtim Ne Yapmalıyım?

o da zordu tabi ama o kadar birinci çıkmadığı için yüzdelik yüksek değildi bizde yüzdelikler uçmuştu bizim okulda bile 2 tane birinci vardı
  7. ProfessionWolf

bizim girdiğimiz sene çok fazla birinci vardı bu yüzden yüzdelikler yüksekti çoğu kişi istediği yere puanı yetse bile giremedi ben dahil açıkta kaldım sonra anadoluya geçtim ve 400 puan almıştım
  8. ProfessionWolf

çok basit özet geçeyim hepsine Lgs den kimse benim kadar darbe almamıştır hayatım mahvoldu seninki de olmasın ben lgs ye giren 2. tayfayım 1.Çalışman gereksiz olur keyfine bak tatilde iyice dinlen 2.8. sınıf başladığı zaman başla ama hafiften al sınava son dönem çok çalışanlar sınavdan iyi...
Top Bottom