Arama sonuçları: *

• Users: RTX 7090Ti
  • In Xbox
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. RTX 7090Ti

Xbox Series X/S Oyun Konsolunuzdan Steam'deki Oyunlarınızı Oynayabileceksiniz!

Steam oyunları derken, CS falan da dahil mi?
  2. RTX 7090Ti

2. El Konsol Önerisi [XBOX]

Sağ olun iyi akşamlar :) Dediğim oyunlarda kasmaz değil mi?
  3. RTX 7090Ti

Exclusive oyunlar oynamayacağım. Xbox One S alacağım teşekkürler. Hem ucuzmuş 2. elde ikna etmek daha kolay olur. Sıkıntısız Forza-Fifa-Pes açsın yeter.
  4. RTX 7090Ti

Peki o zaman muadili ne var PS de?
  5. RTX 7090Ti

Yani, forza oynamak istiyordum ama :D sanırım o yüzden XBOX a yöneleceğim.
  6. RTX 7090Ti

Ama PS4 de Forza Horizon var mı ki?
  7. RTX 7090Ti

PS veya XBOX fark etmez. Temiz olsun, fifa,pes,forza horizon 4 oynatsın kasmadan yeter. böyle bir konsol ne kadara patlar? Max 2-2.5k bütçe ile bu oyunları kasmadan oynayabilir miyim? 1606683606 @Maryo ne alayım 🆎 1606683688 @resitali @malleo @isikt11 @Barış Yalçın @cobretti sizin biliginz war mı?
  8. RTX 7090Ti

XBOX Game Pass Oyun Önerisi

Bilmem soruma düzgün cevap vermediğin için alay etmiş gibi bişi yaptım. Yeterince çalışmadığımı düşünsen böyle bir şey aklımdan geçirmem zaten ilk denemem 417 geldi daha da fazla çalışmaktayım şu an.
  9. RTX 7090Ti

Beleş +1 mesaj diyorsun yani. 1602695322 Sistemim kaldırır mı acaba.
  10. RTX 7090Ti

8. Sınıfım sınava hazırlanıyorum bu yüzden sistemimi rafa kaldırdım. Peki 1-3 haftalığına ailemden izin alıp bilgisayarımı kursam, babamın kartından 1 aylık game pass alsam (6tl olduğu için %80 izin verir) ne oynamamı önerirsiniz? (Forza demeyin ona zaten aşırı meraklıyım net oynayacağım)...
Top Bottom