Arama sonuçları: *

1. R

3500x CTR Testi Sonuçları Platinum

evett bios konrol et bios ayarlarını sıfırla
  2. R

soğutucu alacağım fakat ram yüksekliğinden sığarmı bilemiyorum

soğutucu alacağım fakat ram yüksekliğinden sığarmı bilemiyorum ram ve soğutucuyo koydum fotoğraf olarak
  3. R

D.a2 sistem sıvı sogutma

cooler master al kafan rahat olsun diğer markalarda sıvı problemleri olabiliyor ama bence de kule tipi en iyisi 2 yıl sonra sorun cıkartır sıvı sogutucular
  4. R

R5 3600x vs R5 3600 vs R7 3700x

mesela 3600 un stok sogutucusu yeterli değil alan sogutucudan memlun kalmıyor gidip ek kule tipi soğutucu alıyor 3700x te cıkan stok sogutucu ise gayet yeterlı bence de 3700x almanı oneririm butcen var ise
  5. R

Cooler master masterair ma410p işlemci soğutucusu CORSAIR carbide serisi SPEC-DELTA RGB içine sığar mı

teşekkür ederim umarım yapabilirim rgb yi içinde çıkan kontrolcuye bagladın demi b450mk da bir kontrolcu bulunmuyor o sekilde de psu baglantılarını yapmamız gerekiyor anladıgım kadarıyla
  6. R

Cooler master masterair ma410p işlemci soğutucusu CORSAIR carbide serisi SPEC-DELTA RGB içine sığar mı

benim içinde iyi olur pek bir video bulamadım bu konuda yardımcı olursan sevinirim.
  7. R

yakın olması onemli değil benim için içine sığması yeterli olacaktır ram kısmını da unutmusum :D sistemden memlunmusunuz peki soğutması ile. Sipariş ettiğimde stok fanı çıkartıp bunu kendim takarım dıye dusunuyorum ama kendimden emin değilim takabilirmiyim acaba diye siz nasıl taktınız hangi...
  8. R

galiba 1.5 cm lik bir boşluk var sorun olmaz herhalde r5 3600 iyi soğutur dimi
  9. R

arkadaşlar da-sistem 2 yi almak istiyorum ama stok fanın yeterli olmadığını söylüyorlar bende bir soğutucu buldum ama kasanın içine sığarmı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim .
Top Bottom