Neler Yeni

Cooler master masterair ma410p işlemci soğutucusu CORSAIR carbide serisi SPEC-DELTA RGB içine sığar mı

RaZeLegend

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Çağrı Yüceer
arkadaşlar da-sistem 2 yi almak istiyorum ama stok fanın yeterli olmadığını söylüyorlar bende bir soğutucu buldum ama kasanın içine sığarmı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim .

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Ucu ucuna sığıyor. Takabilirsiniz.

RaZeLegend

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Çağrı Yüceer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ucu ucuna sığıyor. Takabilirsiniz.
galiba 1.5 cm lik bir boşluk var sorun olmaz herhalde r5 3600 iyi soğutur dimi

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
buyur dostum şöyle bir video buldum
sıcaklık testi görünüşü falan

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
arkadaşlar da-sistem 2 yi almak istiyorum ama stok fanın yeterli olmadığını söylüyorlar bende bir soğutucu buldum ama kasanın içine sığarmı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim .
Aynı ikiliyi kullanıyorum gayet de güzel sığıyor. Tek sorun ram ve ekran kartına çok yakın oluyor ama yine de kullanıma engel değil. 1 cm'lik boşluk kalıyor arada.

RaZeLegend

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Çağrı Yüceer
Aynı ikiliyi kullanıyorum gayet de güzel sığıyor. Tek sorun ram ve ekran kartına çok yakın oluyor ama yine de kullanıma engel değil. 1 cm'lik boşluk kalıyor arada.
yakın olması onemli değil benim için içine sığması yeterli olacaktır ram kısmını da unutmusum :D sistemden memlunmusunuz peki soğutması ile. Sipariş ettiğimde stok fanı çıkartıp bunu kendim takarım dıye dusunuyorum ama kendimden emin değilim takabilirmiyim acaba diye siz nasıl taktınız hangi portlara vs anakart pinlerini de karıstırıyorum

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
yakın olması onemli değil benim için içine sığması yeterli olacaktır ram kısmını da unutmusum :D sistemden memlunmusunuz peki soğutması ile. Sipariş ettiğimde stok fanı çıkartıp bunu kendim takarım dıye dusunuyorum ama kendimden emin değilim takabilirmiyim acaba diye siz nasıl taktınız hangi portlara vs anakart pinlerini de karıstırıyorum
Bu konuda sana oldukça yardımcı olacağım ama şimdi müsait değilim Birazdan PC ye geçince sana uzunca bir yazı yazarım ve yaptığım hataları aktarırım. Ben hata yapmama rağmen gayet memnunum. Render ve yayın esnasında 80 81 dereceleri görüyorum en fazla odam sıcak olmasına rağmen.

RaZeLegend

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Çağrı Yüceer
Bu konuda sana oldukça yardımcı olacağım ama şimdi müsait değilim Birazdan PC ye geçince sana uzunca bir yazı yazarım ve yaptığım hataları aktarırım. Ben hata yapmama rağmen gayet memnunum. Render ve yayın esnasında 80 81 dereceleri görüyorum en fazla odam sıcak olmasına rağmen.
benim içinde iyi olur pek bir video bulamadım bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

Top Bottom