Arama sonuçları: *

1. Redmental

pc fiyatları ucuzlar mi

Önümüzde son 20 yılın en büyük kaos dönemlerinden biri var. Piyasalar, borsalar allak bullak. Dolar Euro desen yerinde sayıyor. Düşeceğini sanmıyorum.
  2. Redmental

Gaming Gen TR Güvenilir Midir?

1 - Bu nasıl başlık ? 2 - Link kırık.
  3. Redmental

Rx 6700 İle Ryzen Sistem Topluyorum

Ya bu nasıl başlık allah aşkına ? Forum kuralları belli değil mi abicim ? Niye önünü almıyorsunuz bu durumların ? Yoksa bizim seviyemiz bu mu diyorsunuz ? Eskiden böyle değildi bu forum @Mehmet Yılmaz ?
  4. Redmental

13kya Sistem aldım nasil?

Tam marka model olarak yazarsanız daha iyi yorumlarız.
  5. Redmental

Bu Sistemi Kaça Satmalıyım ?

Peki hazır sistem mi kovalamak mantıklı yoksa tek tek indirim, fırsat mı kovalamak mantıklı ? En azından GPU için sıfıra yakın kartlar bakmalı mıyım yoksa almışken sıfır mı alayım ?
  6. Redmental

5600 + 3060 sistemler kaça satılıyor şuan ?
  7. Redmental

Hala düşünüyorum, 2. el sistemlere bakıyorum fiyat belirlemek için. RX 580 sistem 9000 TL :kedi:
  8. Redmental

Hayır. Paraya kıyar NVIDIA alırım. AMD'de kullandım ancak memnun kalmadım. Saf güçten daha önemli şeyler var. Ayrıca alaycı bir şekilde tartışsak bile tavsiyen için teşekkürler.
  9. Redmental

Takipteyim.
  10. Redmental

Olmadı, ederi 5000 TL bunun. Hatta alan kişiye üstüne 1000 TL'de ben vermeliyim değil mi o.O2
  11. Redmental

GTX 1070 Tİ benimki, sen düz 1070 testi atmışsın. Ayrıca attığın test videosu baya eski. Bu arada eski olmasına rağmen ara ara 1070 tokatlamış o.O2
  12. Redmental

1660 super dengi derken ? 1 2 3
  13. Redmental

Sistemi 6000'e topladım zaten ? Ayrıca piyasaya baktın mı hiç ?
  14. Redmental

İşlemci tarafında 5600 ya da 5600x düşünüyorum. Diyorum ya işte sistemi upgrade edeceğim tamamen, özellikle CPU ve GPU.
  15. Redmental

Aslında bütçeyi biraz daha zorlayıp 3060'lı sisteme de geçebilirim. 1661032376 Kalsın hocam :PeepoLeave: 1661032428 AMD GPU + İntel CPU sistem değil, şuan kullandığım gibi AMD CPU + NVIDIA GPU sistem toplamak istiyorum. Dediğim gibi bütçeyi 3060 için zorlayabilirim.
  16. Redmental

AMD GPU düşünmüyorum.
  17. Redmental

Peki sattıktan sonra kendim mi toplayayım hazır sistem mi bekleyeyim ? Hangisi daha avantajlı olur ? İndirimleri ve fırsatları sürekli takip eden biriyim bu arada.
  18. Redmental

Bu forumdaki eski üyelerden beni bilen bilir, aşağıdaki sistemi 2020 yılının sonlarına doğru onların yardımıyla binbir emekle toplamıştım. Sistemi topladıktan sonra da bu piyasadan elimi ayağımı çektim takip etmedim. Ancak son zamanlarda bu piyasa tekrardan beni içine çekti, bende sistemimi...
Top Bottom