Arama sonuçları: *

1. Redmental

Protein tozu ve creatine onerisi.

Bigjoy Scitec SSN alabilirsin.
  2. Redmental

Protein tozu ve creatine onerisi.

Kingsize mı ? Bigjoy ile kıyaslanamaz. Ayrıca HIQ kazıktır. Kingsize çöptür.
  3. Redmental

Kilo verince yan profilinden görünüşte düzelme olur mu

Yıllardır profil fotoğrafındaki kızı arıyorum lütfen hesabını ver.
  4. Redmental

Karbonhidrat tozu zararlimi

Sen de Pog yolundasın sanırım.
  5. Redmental

Güncel forma göre bilgini sorgulayacağımı nerden çıkardın :)
  6. Redmental

Savaş Cebeci'de var evet. Ayrıca güncel formunu görmek isterdim :poop:
  7. Redmental

Bunu yazman için "Bilge Adam Reis" falan olman lazım.
  8. Redmental

Her sporcunun farklı farklı konularda eksiği veya isteği olabilir. Kimisi güç kazanmak istiyordur Creatin alır. Kimisi yiyemiyordur vs. Gainer alır. Kimisi de ihtiyaç dolayısıyla Whey alır. Kimisi de çok büyümek istiyordur bu sporu profesyonel olarak yapmak istiyordur çeşitlik anabolik...
  9. Redmental

Bu iş aslında çok basit, sadece detaylarını bilmen gerekiyor. Bu işi TR'de en iyi yapanların röportajlarını aç dinle hepsi aklındaki soruları cevaplıyor. Barış Okan Belovacıklı Serdar Aktolga Testo Taylan Ağırsağlam Bu kanalları takip et ne ararsan var. 1660928785 Evet, zorunlu değil. Ancak...
  10. Redmental

Gainer'a gereksiz iması yapmak yerine neden alınır sorularının cevabını bilmeniz lazım. Ayrıca herkes her gün yulaf, muz, süt, kuruyemiş vs vs tüketemiyor. Kimisinde smoothie yok kimisinde maddiyat. 1- Bulk döneminde metabolizman çok hızlıdır ve hızlıca kalori alman gerekir. 2- Sabahları...
  11. Redmental

Salondan alma pahalı satarlar. Bütçen nedir ?
  12. Redmental

Protein tozu değil, Gainer'dan bahsediyor. Zararı yok kullanabilirsin.
  13. Redmental

Vücut yağ oranımı nasıl öğrenirim

Spor salonlarındaki dandirik aletler çok doğru bilgi vermiyor maalesef. Sadece ortalamanı bulursun. Net değerler çok pahalı aletler ile ölçülüyor.
  14. Redmental

Ergenlere hangi traş makinasi önerilir?

Gel gör benim bacakları jilet öncesi ve sonrası :)
  15. Redmental

Bal gibi de gürleştirir. Senin genetiğinle alakalı olan bir durumda olabilir ama "al jileti geç" dediğine göre ilk jilet vurduğun zamanı unutmuşsun.
  16. Redmental

Saçmalayın. Ne kadar geç jilet vurusa o kadar iyi olur sen alabildiğin kadar makineyle al. Ben 3 senedir makineyle alıyorum. Jilete vurursan gür ve sert çıkar ve önünü alamazsın. Biraz daha geç yaşta vurursan daha iyi olur senin için.
  17. Redmental

15 yaşındayım boyum uzamiyor

"Yazılım öğren" diyenlerin %90'ı daha "yazılım" tanımını bilmiyor :)
  18. Redmental

Haftada üc kere spor tavsiye ederim

Yanına taşınabilirim , bende çalışır aldığımın 3/1'ini kendime alırım. O bile yeter. Kurtarın beni şu ülkeden ! "Memleket sevdası" yalan oldu malum şahıslar sağolsun. Sevemiyorum işte. Ekmek yiyemediğim yeri sevemiyorum. Benim toprağım diyorum , sahip çıkmaya çalışıyorum. Daha sonra "ulan bana...
  19. Redmental

Haftada üc kere spor tavsiye ederim

Burada 1 aylık salon ücreti 150 TL'den başladığı için maalesef bir kere gittim daha da gitmedim. Eve ekipman almakta masraflı. Sadece antrenman değil beslenmen var , eve ekipman alacaksın. Her şey çok para anasını sattığımın memleketinde...
  20. Redmental

Su diyeti hakkındakiler?

Hayır. Sanki 838283 tane google araması yapmışsın da alt alta yazmışsın gibi konu açmaların hoş değil. Yaşına veriyorum.
Top Bottom