Neler Yeni

Karbonhidrat tozu zararlimi

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Hocam kızgın sürat atmışsınız ama şunu demek istedim 17-18 yaşındaki gençlere salonlarda protein tozu ve creatin satıyorlar sırf para kazanma amaçlı pahalı fiyatlara gençlerde bunları içince internette gördükleri insanlar gibi olacağını sanıyor halbuki hormon ve Steroid olmadan internette gördüğünüz vücutları yapmak imkansız
Bu iş aslında çok basit, sadece detaylarını bilmen gerekiyor. Bu işi TR'de en iyi yapanların röportajlarını aç dinle hepsi aklındaki soruları cevaplıyor.

Barış Okan Belovacıklı
Serdar Aktolga
Testo Taylan
Ağırsağlam

Bu kanalları takip et ne ararsan var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunları bende biliyorum zaten çoğu insanın parasını hiç ediyorlar spor salonlarına sanki zorunluymus gibi alın diye
Evet, zorunlu değil. Ancak arkadaşın demek ki ihtiyacı varmış. Mutfak masrafını karşılarım diyorsan her gün dediğim shakeleri yapabilirsin ancak TR ekonomisi buna el vermiyor, en azından çoğumuz için.

Armutvelimon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
musa
Yok hocam benim öyle bir amacım yok .Sadece 85 kilo olayım biraz da kas yeter .
Yok zaten zararlı değil amacınız bu tür bu yaklaşımsa asikinti yok kaç yaşındasınız bu arada

Bu iş aslında çok basit, sadece detaylarını bilmen gerekiyor. Bu işi TR'de en iyi yapanların röportajlarını aç dinle hepsi aklındaki soruları cevaplıyor.

Barış Okan Belovacıklı
Serdar Aktolga
Testo Taylan
Ağırsağlam

Evet, zorunlu değil. Ancak arkadaşın demek ki ihtiyacı varmış. Mutfak masrafını karşılarım diyorsan her gün dediğim shakeleri yapabilirsin ancak TR ekonomisi buna el vermiyor, en azından çoğumuz için.
Zaten sizin gibi faydalarını söyleyip öneren insanlar için demedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Yok zaten zararlı değil amacınız bu tür bu yaklaşımsa asikinti yok kaç yaşındasınız bu arada

17

OnurCiftci26

80+ Bronze

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

Her sporcunun farklı farklı konularda eksiği veya isteği olabilir. Kimisi güç kazanmak istiyordur Creatin alır. Kimisi yiyemiyordur vs. Gainer alır. Kimisi de ihtiyaç dolayısıyla Whey alır.

Kimisi de çok büyümek istiyordur bu sporu profesyonel olarak yapmak istiyordur çeşitlik anabolik steroidler enjekte eder kendine.
Üstteki 3 maddede eksiğim yok, ben bu sporu yaparım diyorsan önce maddiyatın sonra vücudunun el vermesi lazım.

Eğer bunları sağlıyorsan, zaten iş bitmiş demektir.
Bu sporun mentalitesi budur : "Hayvan gibi yiyeceksin, hayvan gibi basacaksın."

Zyzz'e selam olsun :peepokalp::trpeepo:

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

WhoCares

80+ Silver

Barış Okan Belovacıklı
Serdar Aktolga
Testo Taylan
Ağırsağlam

yazdığın isimleri görünce şok oldum :kekw::kekw: serdar aktolga hariç diğerlerinin pek bir olayi bu kişilere soracagima google a sorarım :kekw:

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
yazdığın isimleri görünce şok oldum :kekw::kekw: serdar aktolga hariç diğerlerinin pek bir olayi bu kişilere soracagima google a sorarım :kekw:
Bunu yazman için "Bilge Adam Reis" falan olman lazım.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
yok ben genelde savaş cebeci ve kongları tercih ediyorum ama sen bunları izlediğine göre doğru yoldasın başarılar :kekw::kekw::kekw:
Savaş Cebeci'de var evet. Ayrıca güncel formunu görmek isterdim :poop:

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Top Bottom