Neler Yeni

Creatin + protein tozu+ gainer kullanılır mı ?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
hocam multivitamin almayı düşünüyorum bide almalımıyım sonradan omega 3 de alırım
Multivitamin, ZMA, Omega 3 önerimdir. Onlar da protein ocean da iyi fiyata satılıyor. Daha dün arkadaşıma aldık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vitamin olarak tahlil verdikten sonra tercih etmesi mantıklı olur. Protein konusunda katılıyorum. Protein tozu bir ilaç vesaire değildir, bir besindir. Eğer yüksel kaliteli protein besinlerinden yararlanabiliyorsanız ve mideniz bunu kaldırıyorss ihtiyaç duymazsınız. Ancak benim gibi günlük 140-160 gram arasında protein alımında kalırsanız et yemekleri midenizi bulandırmaya başlayabilir. Protein tozuyla pankek, smoothie, tatlı, içecek, dondurma, milkshake vb. Bir sürü tarif yapabilirsiniz. Diyetinizde veya bulkınızda daha çok protein almanızı kolaylaştıracaktır.

Videonun linkini atayım, izlemenizi tavsiye ederim, işinize yarayacağına inanıyorum hocam:
Dediğiniz gibi, bir süreden sonra diyet değişikliğine gitmek gerkeiyor. Ben de yumruta yemekten bıktım ve kısa süreliğine protein tozuna geçmeyi düşünüyorum.

Top Bottom