Arama sonuçları: *

1. Redmental

Yks tercihlerim iyi mi ?

Neden hocam ?
  2. Redmental

doping hafıza satın almış olduğunuz paketin süresi dolmuş diyor?

Örneğin bugün bir paket alırsan 2023 YKS tarihine kadar süresi oluyor. Yani bugün de alsan yarın da alsan geçen hafta da alsan süre değişmez. Mayıs ayında alsan bile 2023 TYT günü biter o paketin süresi.
  3. Redmental

Sizce ne yapmalıyım?

Maymun her okulda vardır. Fen Lisesi'nde de maymun var, önemli olan maymunlardan uzak durup kendini geliştirip önüne bakmak.
  4. Redmental

Sizce ne yapmalıyım?

Ha kanka öyle miymiş ya :ROFLMAO:💩?
  5. Redmental

Sizce ne yapmalıyım?

16 yaşında liseyi bırakmak büyük hata. Bir de anadolu lisesine gidiyormuşsun. Bence dersine çalışıp üniversiteye git, başka yolu yok.
  6. Redmental

Sizce ne yapmalıyım?

Okumak istiyor musun peki ? Nerde okuyordun ?
  7. Redmental

Sizce ne yapmalıyım?

Yaşın kaç ?
  8. Redmental

Sayısal bölüm ders programı sorunu

Açık öğretime geçerek.
  9. Redmental

Bugün YKS'ye başlamam lazım: Nasıl başlamalıyım?

Sadece youtube sana bir şey katmaz zaten, üstüne koyman lazım.
  10. Redmental

Üniversite okumak hala mantıklı mı ?

Pratikte öyle olmuyor o işte. "X üniversitesinden mezum oldum, şu stajları gördüm" demek var, "Yükseköğretim geçmişim yok ama bu işlere hakimim ne olursa yaparım" demek var. Diplomanız olsun arkadaşlar, diploma size iş vermez ancak diplomalı işsiz olmak diplomasız olmaktan daha iyidir...
  11. Redmental

Yurtdışında herhangi bir yere başvururken sağlam CV'n yoksa biraz zor alırlar :) Herkesin şansı senin gibi yaver gitmiyor maalesef ve bu diplomasız olarak iş bulunur mevzusu her sektör için geçerli değil. Böyle saçma saçma düşüncelerle insanları hayattan soğutmayın. Ha okumayıp iyi yere gelen...
  12. Redmental

Sor bakayım o firmaya diplomasız çalışan alıyorlar mı ? Alsalar bile bir ton şey beklerler senden.
  13. Redmental

Diplomalı işsiz olmak, diplomasız işsiz olmaktan kat be kat daha iyidir. Bu tür düşüncelere girmeyin. Üniversite hayatı öyle boş geçen yıllar değil. Sonra gitmek istediğin yere yine gidersin, yapmak istediğin işi de yaparsın.
  14. Redmental

3-4 seneye eğitim sistemi ne olur ?

Olay eğitim sistemi cart curt da değil , asıl olay kara cahil Anadolu Türkleri. Türklerin tarihte ilk ortaya çıktığı zamandan 2022'ye kadar ne kadar cahil , gerici , yobaz , düzenbaz insan varsa hepsi bizde var. Biz öğrenmeyi değil verileni almayı , birilerine köle olmayı , bilgi sahibi olmadan...
  15. Redmental

YKS 6 AYDA SIFIRDAN SAYISAL 165 BİN YAPILIR MI?

Her program öyle başlar zaten. İlk hafta çok sıkıntı. Eğer ilk hafta disiplini bozmazsan gerisi geliyor. Günde verimli olarak 6 saat çalışsan bile kâfi. Kafanda 165k değil 50k sıralamaya gireceğim düşüncesini oturt mesela.
  16. Redmental

erasmusa gidenler tecrubelerinizi anlatın

Sen gitme bence ya.
  17. Redmental

11. sınıfta nasıl çalışmalıyım?

Bende boş geçtim o yılları. Şuan TM okuyorum ve sayısal seçmediğim için pişmanım. Yazılım mühendisliği okuyacağım ancak fizik kimya biyoloji görmediğim için evde kendim halletmek zorundayım. Kendimi bildim bileli matematikten nefret ederim. Ancak şuan sınava hazırlanıyorum ve matematik o kadar...
  18. Redmental

YKS BAŞLAMAK İÇİN GEÇ Mİ KALDIM

Yapmadığın belli oluyor :) Sana da başarılar.
  19. Redmental

Sınavlarla İlgili Bir Gelişme Var mı?

Bu "çalışın gidin sınav olun beleşçi tembeller" diyen angutlar , hocalarımız covidli + ders açan yok + okula giden yok. Aynen kardeşim beleşçiyiz.
  20. Redmental

Okullarda Korecemi Öğretilecek?

Aynen. Bu arada bence bu tamamen laf olsun diye konuşulmuştur.
Top Bottom